Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
 91/131 anonim ***** válasza:
78%
Incel:) Nem, szerintem vagy túl nagyok az elvárásaid vagy görcsösen keresel. Én 22 évesen tapasztaltam meg milyen az első komoly kapcsolat, de én fogyatékossággal élek de kimozdultam és akkor jött össze akármi is amikor nem otthon sajnáltam magam, szóval szerintem ne irigykedj a többiekre mert nem tudhatod jó-e a házasságuk. Itt a nyár, tessék kimozdulni vagy csak van valami amit szabadidődben szívesen csinálsz és ott lehet ismerkedni.
2021. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/131 anonim ***** válasza:
75%
Dugásra keresel nőt és csak a fején is a lyukat látod. Nem bírsz kommunikálni, gondolom ronda és igénytelen vagy, anyagilag se állhatsz stabil lábakon és még neked feleljen meg bármilyen nő. Nem tudsz semmit adni egy nőnek,mert még csak tisztelettel se tudsz beszélni róluk. Akkor ne dugj senkit. Legyél aggszűz életed végéig. Sírj a szánalmas életeden. Egyértelműen csak troll vagy és szeretsz provokálni. Ment a jelentés is a kérdésedre. Fárasztó vagy. Kérlek ne szaporodj. Inkább zárkózz be.
2021. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/131 A kérdező kommentje:
Most ezen mit kell jelenteni? csak nem egy nő vagy aki magára ismert?
2021. jún. 27. 15:43
 94/131 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam a 32-es is. Mit kell magamra ismernem? Normális kapcsolataim voltak normális férfiakkal. Provokálsz csak. Unalmas vagy, kiégett és idegesítő. Nem kellesz senkinek se mert változtatni se vagy hajlandó. A másik kiirt kérdésedet is jelentettem.
2021. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/131 A kérdező kommentje:
Jelentsed csak ez is azt mutatja egy kis elkényeztettet ribizli vagy aki azt hiszi ő a világ közepe.
2021. jún. 27. 15:51
 96/131 anonim ***** válasza:
92%
Látom haladsz Kérdező! Szóba állt veled egy lány,meg veszekedtek is,ez már majdnem olyan mint egy kapcsolat :D
2021. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/131 A kérdező kommentje:
Gratulálok a stílusodhoz :D Ennynit tudtál hozzá szolni
2021. jún. 27. 16:01
 98/131 anonim ***** válasza:
73%
Takarodjál már innen!! 😂
2021. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/131 anonim ***** válasza:
77%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/131 anonim ***** válasza:
39%
Én is meguntam a hülye trollkodásod. Pà!
2021. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!