Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/131 anonim ***** válasza:
71%
Énekeld el a Kör közepén állok c. számot! :D
2021. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!