Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 anonim ***** válasza:
100%

" Egy kategoriaval lejjebb biztosan lenne csajom, sot randiztam is sokkal es a folytatas rajtam mult na de en nem fogom beerni olyannal aki nem tetszik nekem. "

" Azzal pedig egyetertek hogy igenis szomoru hogy az atlagos embernek nem adjak meg a legetoseget. Mert ha osszejonne a jobb csajokbol is egyketto, akkor valszeg a jellemunk is valtozna, magabiztosabbak lennenk. Es errol igenis a vilag tehet hogy 1 jo csajra jut napi 50 pasi akikbol csak valogatni kell. "


Na, most akkor melyik is?

2021. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/131 anonim ***** válasza:
82%
Hát, te mégse tudsz megb.szni senkit se szóval köszönjük a semmitmondó véleményed!
2021. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/131 anonim ***** válasza:
83%
Hát öregem, a te helyesírásoddal, központozásoddal nagyon csendben maradnék, mielőtt a diplomás nőket leszólom. Bicskanyitogató a stílusod. (#35)
2021. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/131 anonim ***** válasza:
12%
53 mind a ketto teny. En sem adom meg a lehetoseget annak aki nem jon be vagy nem ad magara vagy uresfeju. Akivel meg beszelni se lehet. Ugy ahogy a nok se adjak meg a hasonlonak a lehetoseget. Ez az elet rendje, nem is irtam h ezzel problemam lenne. Ezek csak tenyek, ami szomoru
2021. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/131 A kérdező kommentje:
Miért bicskanyitogató? Mert meguntam a hosszas pitizést a pnaért? Azért? Mert minden nő csak a külsőséget nézi, az érzelmet meg nem. Csak tudjon villogni mindenkinek, hoyg tegnap ez az izomállat bszott meg. Menő vagyok yee. - ez abaj hogy én ezt unom? Ha kedves vagyok akkor egy papucs vagyok csak azért mert ronda vagyok. Más meg lerug egy mozzgássérült nőt alépcsőről és körül lesz ugrálva hogy milyen menő azt már ülne is a fxara.
2021. jún. 27. 12:10
 56/131 anonim ***** válasza:
85%
Primitiv bunkó vagy, hogy mondjam, hogy felfogd? (#35)
2021. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 A kérdező kommentje:

te meg öntelt nárcisztikus. Mitől lennék bunkó? Igy se úgyse kell a nőknek akkor meg nem mindegy? Meguntam könyörögni a dgasért. Fizessek mozit, üditőt, vagyek ajándékot, vigyem kocsival, stb csak azért hoyl a lyukához hozzáférjek! És persze ha ha átlagos avgyok akkor se vagyok elég jó, átlag alatt meg rá se nézzek. Mert ő diva neki tündökölni kell, és akármi fsz nem csúszhat a lyukába.


Én ezt meguntam.

2021. jún. 27. 12:17
 58/131 anonim ***** válasza:
91%

Te tényleg ennyire bunkó vagy, vagy csak eljátszod és trollkodsz?

Ha nem trollkodsz akkor ne csodálkozz, hogy ilyen stílussal a kutyának se kellesz. Könnyű másokat hibáztatni. Az én párom nem kigyúrt. Sőt vékony.. Mégis együtt vagyunk sok éve. Ja mielőtt kezdenéd, hogy biztos mert gazdag. Nem, nem gazdag. Neked fogalmad sincs milyen szerelmesnek lenni, ahol nem az a legfontosabb hogy nézel ki. Olyan baromság mindig másokat hibáztatni a saját sikertelenséged miatt.

Keress fel egy orvost mert nagy baj van a fejedben!

2021. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 anonim ***** válasza:
84%
Te engem ne diagnosztizálj, hulyegyerek. 😂😂😂
2021. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/131 A kérdező kommentje:
tehát nagy eséllyel jó képü... mert lehetnél velem is vagy valamelyik sorstársammal de nem te pont vele vagy vajon miért? Mert a környezetedben ő volt a legjobb party. Ha meg kevésbé rámenős akkor nem fog megcsalni mert örül hogy beléddughatja, neked meg van álladó fsz kéznél. Ilyen égszerű ez.
2021. jún. 27. 12:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!