Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
 81/131 A kérdező kommentje:
Teljesen.
2021. jún. 27. 13:12
 82/131 anonim ***** válasza:
77%
Pedig nagyon radferne, te kis troll.
2021. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/131 anonim ***** válasza:
72%
Hát ráférne bizony, és még ott is csak elrettentő példának lenne jó 😂
2021. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/131 anonim ***** válasza:
71%
Hát szerintem meg te voltál, az is 25 éves volt, és a nőkre fogta a sikertelenséget, mert már ő is 10 éve próbálkozott és nem sikerült semmi, mekkora véletlen. Sajnos nem találom azt a kérdést de ha valakinek megvan linkelje már be.
2021. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/131 anonim ***** válasza:
78%

Te se vagy hajlandó magadba nézni, pedig rád férne,mert ezzel a stílussal senki sem csodálkozik rajta hogy nincs nőd.

De ha ennyire utalod a nőket akkor ismerkedj a férfiaknál, habár nekik is van annyi eszük hogy nem ismerkednek egy ilyen frusztrált emberrel.

2021. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/131 A kérdező kommentje:
Csak nektek lehet sértegetni igaz? Ez iylen női prrivilégium.
2021. jún. 27. 13:24
 87/131 anonim ***** válasza:
68%
Igen, igen tudjuk mindenki más a hibás és a nyomorék csak te nem, de érdekes módon mindenki másnak van vagy volt már párja csak neked nem.
2021. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/131 A kérdező kommentje:
Talán mert ők birka emberek és nem gondolkodnak, azért.
2021. jún. 27. 13:42
 89/131 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki birka, csak te vagy a normális. Értjük. :D
2021. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/131 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, még délelőtt írtam, hogy én is incel vagyok...Én amúgy nem vagyok bunkó, meg nem szoktam itt sopánkodni, jó, volt már, hogy kérdést írtam, hogy közel 40-hez megtapasztalhatom e a szexet, szerelmet...

Amúgy aki ismer teljesen normálisnak, udvariasnak, viccesnek ismer, szóval simán lehetne nőm, ha nem látnák rajtam, hogy beteg vagyok. Emiatt még barátkozni sem voltak hajlandók idegen nők velem, csak osztálytársaim, akik megismertek. Egyébként épp jó időben 2x is elveszhettem volna a szüzességem egy olyan lánnyal, (oszt.társ), aki jó nőnek számított, még amikor középsuliba kezdtük a tanévet, egyik óra szünetében mások előtt megjegyezte a kezemről, hogy milyen nagy farkad van, hát igaz volt, már akkor kamaszként, elég zavarba ejtő volt :D De a helyzetem miatt elég gátlásos voltam sokáig, ez a csaj akivel összekerültem 2x is, nem segített ,hogy feloldódjak, nem segített, hogy ne izguljak, mivel akkor már volt pasival, azt várta, hogy előkapom és megdugom...

Ez volt kb 17 éves koromba, amúgy hiába nyomultam discokba is lányok után normálisan, kedvesen, szóra sem méltattak.

Mondjuk ezért én is lehetnék nőgyűlölő, de nem vagyok az.

2021. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!