Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:
87%
Sok emberrel találkoztam már életem során, de eddig te vagy a legszánalmasabb. 😂
2021. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 anonim ***** válasza:
94%
Masik kerdesnel a valasz: evolucio.
2021. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 A kérdező kommentje:
Szépen undvariasan szoktam ismerkedni de még a randig se jutok el, mánál meg egyből fszba ül. Akkor hogy is van ez?
2021. jún. 27. 12:29
 64/131 anonim ***** válasza:
91%

#62: Veled biztos nem lennék. A párom sosem ilyen alpári velem.El is süllyednék szégyenemben, ha ìgy beszélne. Neked a szexen kívül nincs más egy kapcsolatban? Mert minden második szavad az, hogy ki milyét hova dugja.

Szánalmas ez a vergődésed. Rajtad röhög mindenki. Miért nem fordulsz pszichológushoz? Be vagy csavarodva. Ha személyesen is ilyen vagy, mindenki megijed tőled.

2021. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik elméleted már kudarcba fulladt!

Miszerint nőknek csak a bunkó férfiak kellenek...hisz te éppen elég bunkó vagy,mégse téptek szét a csajok!

Úgyhogy ha majd holnap is kiírod a rinyálásod,akkor ne úgy írd a szöveget hogy a nőknek csak az izmos bunkó jóképű pasi kellenek...a bunkót elhagyhatod ;-)

Nagyon buta,ostoba ember vagy! Ha nem változtatsz,akkor egyedül,magányosan fogod élni az életed,és így is fogsz meghalni.Elmarod magad mellöl az embereket.Aki szóba állna veled még azt is!

2021. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 A kérdező kommentje:
66-os életemben nem bsztam meg senkit, ti ezt nap mint nap megtehetitek
2021. jún. 27. 12:36
 67/131 anonim ***** válasza:
84%
#68: 😂😂😂
2021. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/131 anonim ***** válasza:
81%
Na jó, ez csak troll lehet. Ilyen ember nem létezhet.
2021. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne neked esélyt adni? Nincs egy szimpatikus kommented se.
2021. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 A kérdező kommentje:
Na látod pont ez az előitélet. Kimegyek az utcára meg se szólalok és ezt kapom.
2021. jún. 27. 12:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!