Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 A kérdező kommentje:

35, ja csak a hozzád hasonló bunkó alázós gyökereknek lehet mi? az iylen kopasz gárdistaféle kiygurt östuloknak. Ezek szaporodhatnak mi?

Meg a nyomorúlt egybittes csak bszásra jó üresfejü selejt nők. Ez a magyar társadalom.

2021. jún. 27. 11:26
 42/131 anonim ***** válasza:
85%
Gyúrd ki magad picsogás helyett, de alapból szánalmas vagy.
2021. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 anonim ***** válasza:
86%
Igen, qrva vagyok amiért évek óta csak a férjemmel fekszem le és előtte is csak 3 másik férfi volt az életemben. 😭😭😂😂😂
2021. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
86%
32-es vagyok. Egyedül te nem bírod a kritikát. Nem a mi bajunk lesz ha nem nőzöl. Legalább nem keseríted meg egy nő életét sem és nem szaporodsz. Ezért nem kellesz senkinek mert egy szexista mocsadék vagy aki a női nemet egy lyukban méri csak. Persze h senkinek nem kellesz
2021. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 anonim ***** válasza:
16%
A problema nem akulsoddel van. En pl. Se nem kover nem vagyok se nem sovany, atlagos testalkatom van. Arcommal sincs semmi baj, tok atlagos vagyok. Ennek ellenere hasonlo cipoben jarok en is. Es igen, nem veled van a baj. Belsoleg kicsit masak vagyunk, a no meg eszreveszi a kis parazast, nekik meg magabiztos ferfi kell. Kulsoleg csak annyi hogy a szep nok jobban valogathanak, ezert az atlagos pasi nem kell nekik. Nekik a 100 jelentkezo kozul csak ki kell valasztani melyik tetszik nekik a legjobban. Egy kategoriaval lejjebb biztosan lenne csajom, sot randiztam is sokkal es a folytatas rajtam mult na de en nem fogom beerni olyannal aki nem tetszik nekem. Igy egy jo megoldas az ha prostihoz jarunk.A belso tulajdonsag a fo problema. Egy ertelmes no 3 mondat utan leszuri hogy gatlasaid vannak vagy valami nincs rendben. Nekik meg a laza, humoros, magabiztos sracok kellenek. Azzal pedig egyetertek hogy igenis szomoru hogy az atlagos embernek nem adjak meg a legetoseget. Mert ha osszejonne a jobb csajokbol is egyketto, akkor valszeg a jellemunk is valtozna, magabiztosabbak lennenk. Es errol igenis a vilag tehet hogy 1 jo csajra jut napi 50 pasi akikbol csak valogatni kell. Forditott esetben ha belegondolsz, hogy 50 csajbol kell naponta valogatnod hogy melyikkel vagy, ebbol 10 fullos, nyilvan nem a bajszos narancsborost valasztod hanem aki jobban bejom. Ugyhogy oket is meg lehet erteni. Rossz korba szulettunk ,oda ahol a legkegyetlenebbek a nok.
2021. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 anonim ***** válasza:
89%
#35 megint mellefogtal, mindig vezna voltam, koraszulott. Ertelmisegi vagyok, de a te jellemed kihozza az emberbol az allatot. 😂😂😂😂
2021. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/131 anonim ***** válasza:
92%

" Egy kategoriaval lejjebb biztosan lenne csajom, sot randiztam is sokkal es a folytatas rajtam mult na de en nem fogom beerni olyannal aki nem tetszik nekem. "


Akkor nekünk miért kéne beérni veletek?

2021. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 anonim ***** válasza:
79%
49 Pont erre utaltam hogy nem kell. Mi se erjuk be olyannal aki nem tetszik nekunk. Errol nem tehettek, ilyen az elet
2021. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/131 A kérdező kommentje:

Probáltam értelmesen beszélni nőkkel de nem lehet. Egy épkézláb mondatot nem tudnak elmondani. Ha meg beszélnek akkor mint a kispatak ömlik a bulvár fs a szájukból. Semmi értelmes, tartalmas. Nem tudnak semmihez sem hozzászólni. Ugyhogy letöbbszőr csak hümmögtem és közben az járt a fejemben hogy már megint abba botlok hogy csak arra jók hogy az ember megbsza őket, másra nem. És mindegyiknek fullos igényeik vannak a bajszos katolikus lánytól a forró nadrágban feszítő picháig.

Nőt én még értelmesen beszélni nem hallotam. Egyszerüen a teletabi és az adászünet keveréke amit produkálni tudnak értelmileg. És akkor még csak a diplomásokról beszéltem.

2021. jún. 27. 11:46
 50/131 anonim ***** válasza:
92%
Ne izgulj, én sem szexeltem már egy éve, pedig van párom 🤷‍♂️ 48F
2021. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!