Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a logika? Miért a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a logika? Miért a nők az áldozatok meg a rosszak?

Figyelt kérdés

1) mi az, hogy a nők nem szexelhetnek élvezetből annyi pasival amennyivel akarnak? Bezzeg ha a férfi dug meg sok nőt, az dicsőség.

2) mi az a nézet, hogy ha egy nő lefekszik valakivel, akkor őt kihasználták? A nő nem élvezi a szexet, csak megteszi, meg a férfi használja a testét stb

3) egy nő ha azt mondja, hogy szeretne egy nagy farkú férfival szexelni, rögtön jön a hurrogás, jaj hogy képzeli, micsoda rbanc. Bezzeg a férfiak válogathatnak hogy nekik nagy mellű nő kell, meg szőke hajú vékony modell és társai. De a nő nem mondhatja hogy most egy nagyob farkú pasit akar.


Valaki elárulja, hogy miért gondolkodnak még 2021-ben is ilyen idiótán az emberek? Mikor érünk el már oda, hogy szellemileg nem ilyen primitív emberek jelentik majd az átlagot?

Miért a nőket bántják, miért a nőknek kell visszfejlődni ahelyett, hogy a férfiak elkezdenének inkább megfelelni és tökösebbnek lenni?

Tipikus ha nem vagyok elég jó, lehúzom a másikat, hogy a szintjére kerüljek taktika. Elszomorító


2021. aug. 11. 13:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%

Mert a másikra mutogatás, az árulkodás, jelentgetés, és picsogás országa vagyunk.

Én őszintén tojok arra, mit gondolnak rólam az emberek.

Ha élvezetből, egy nap három különböző pasival van kedvem dugni, akkor azt teszem.

Ha valaki emiatt beszól, akkor az számomra azt jelenti, hogy irigy az életemre.

Elmaradott országban élünk, ez az igazság. Ahol a másik ember elfogadását hírből sem ismerik. Tisztelet a kivételnek…

2021. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Én speciel lenézem azokat a fiúkat akik fűt, fát meghágnak


3)-hoz meg annyit hogy én nem válogatnék nagyon😅

Mivel még szűz vagyok meg az átlag lányok is bejönnek ezért nekem szinte bárki megfelelne😅

2021. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#1: nőként én is ilyen vagyok, sosem törődtem azzal ki mit gondol. Számomra ez az intelligencia mércéje is, hogy valaki negatív megjegyzést tesz pl arra ha kapcsolaton kívül is szeretek szexelni és nem 2 pasival voltam életemben. Eddig csak a csekélyebb szellemi képességű emberek nézték ezt rossz szemmel, ezt már megfigyeltem.

Csak azért bánt ez a téma, mert a legtöbb nő nem olyan, mint mi. Nagyonis ad a társadalom és főleg a férfiak ilyen elmeroggyant véleményére, ami miatt nem tudják felszabadultan megélni a vágyaikat még akkor sem, ha egyébként vágynak erre. Borzasztóan felháborítanak az ilyen és hasonló nézetek, mint amiket a kérdésben is írtam. De még folytathatnám hosszan a sort. Ilyen az is, hogy egyszerűen a legtöbb férfi nem tud szexelni, fogalma sincsen arról, hogy mit kéne csinálni. Ennek is az érzelmi intelligencia hiànya az oka. Persze közben tolják nekünk a szöveget, hogy jaj érjük be ezzel meg természetes hogy a nőnek nincs orgazmusa, fogadja el. Nyomás alá helyezik a partnerüket, hogy megtegyen nekik dolgokat, amikre valójában nem vágyik, de érzelmi zsarolással csak kierőszakolja magának (sok ilyet láttam már. Az egyik legemlékezetesebb pillanat az volt, mikor egy swinger klubban egy nő a vállamra borult zokogva, hogy ő nem akarta ezt és már otthon is sírt mielőtt eljöttek stb. Na ott én majdnem nekimentem a férjének, annyira sokkolt ami történt, megrázott engem is érzelmileg. Mit érezhetett szegény nő, aki rám, egy tök idegen csajra borul sírva..)

Szóval nagyon bosszant az általános hozzáállása és gondolkodása az embereknek- férfiaknak

(Persze tisztelet a kivételnek, mert belőlük is vannak páran)

2021. aug. 11. 14:07
 4/32 mantis religiosa ***** válasza:
26%

-A világ minden bajáról a nők tehetnek.

-Meg a biciklisek.

-Miért pont a biciklisek?

-Miért pont a nők?

2021. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem akkor jutunk el majd arra a szintre, hogy ne ez jelentse az átlagot, ha egy férfinak is legalább olyan könnyű lesz szexre találnia valakit, mint egy nőnek. Csak ugye amíg egy vonzóbb, de akár egy átlagos nő is halom számra válogathatna alkalmi partnerek közül, addig egy férfi kénytelen versenybe szállni a konkurenciával. Nem mindegy, hogy 40 jelentkező közül bólintasz rá 1-re, vagy 39 másik közül választanak téged.


Kb. olyan ez, mintha örökölnél egy vállalkozást vagy a szarból építenél várat, hatalmas különbség van a kettő között. Olyat meg még nem láttam, hogy átlag férfi körül hemzsegtek volna a lányok és a bőség zavarával küzdött volna a férfi.

2021. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
8%
#5-ös vagyok, azt még hozzátenném, hogy engem ettől még nem zavar, ha egy nő szereti a szexet és sok partnere volt, de azt viszont túlzás lenne kijelenteni, hogy a szexuális "húspiacon" egyenlőség lenne a férfiak és nők között, mert nincsen.
2021. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#2: látszik a válaszodból, hogy komplexusod van, valószínűnek tartom nem 16 évesen vagy szűz, hanem már te is szégyenled a dolgot. Csak azért nézed le a sok nővel szexelő férfiakat, mert ők sikeresek és ez frusztrál, mert te nem tehetnéd meg ugyanezt. Ezt mutatja az is, miszerint 'neked bàrki jó lenne'. Persze azt nem nézed le, ha valaki bárkivel leállna, csak hogy dughasson végre valakivel.

Sajnálom, de te is abba a kategóriába tartozol, amit leírtam

2021. aug. 11. 14:10
 8/32 anonim ***** válasza:
12%

1. de , szexelhetnek, csak gondolják végig , hogy a majdani nagy szerelmük már ha lesz olyan, mit szól ahhoz , hogy több férfi járt bent nála mint ahányan egy amerikai focicsapatban vannak (sokan vannak egy olyan csapatban) Félreértés ne essék, ez szerintem fordítva is pontosan ugyanolyan súllyal esik latba (élő példát mondjak állítólag puskás petinek 500 nője volt... hát az egy wtf)


2. Nem feltétlen használják ki, előfordul az, hogy a nő lefekszik valakivel, sőt nem kihasználják egyáltalán, de itt visszakanyarodunk az első pontra


3. mindenki azt szeret amit csak akar, ha valakinek nagy kell a nagyot , ha a kicsit akkor a kicsit (van akinek szimplán nem elég a kicsi biológiai okból, van akinek meg a nagy túl sok) , embere válogatja ettől nem lesz ribi, bár itt az egyenlőség vonása azzal, hogy a férfiaknak meg a nagy mellű szőke kell, nem teljesen pontos . Illetve megint ott vagyunk , igen vannak férfiak akiknek az kell, vannak akiknek mondjuk a kismellű barna tetszik .



Nem bánt szerintem senki senkit, szimplán a nőknek soooookkkkaaaallll több lehetőségük van ismerkedni szexben mint a férfiaknak. A nőknek elég csettinteni egyet (ezt tagadni is kár) és hímek tömkelege áll sorba.... amikor nő ismerős azt mondta múltkor , hogy persze szexre mindig talál valakit ha akar....


Férfiaknak nehezebb, nálunk nincsenek kilométeres sorok, sőt sorok sincsenek, hanem mi állunk abban a kilométeres sorban. Sőt tovább megyek, ha kapcsolatot akarnék valakitől és megtudnám, hogy egy kisebb városnyi muki járt ott ahova én egyelőre bejutni szeretnék, szívszerelmem mézesbödönében akkor lehet elkedvetlenednék.


Alternatíva: legyünk jó pasik ,tudom, mindenkinek szíve joga választani kivel jön össze rövidebb/hosszabb távra, nyilván mindenki a legjobbat választja, csak van egy eltolódás hogy míg az átlag csaj is csak a jópasival áll szóba hiába parkoltatja a pasi a lányt, nálunk átlag szinten már nem nagyon van válogatásra lehetőség, csak a kell vagy nem, én meg nem fogom egyik alfahím zabigyerekét se eltartani.

2021. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

#5: nagyon örülök, hogy ezt a témát is feldobtad, mert idevág de kifelejtettem. Az évszázad buta gondolata ez megint, amivel a férfiak IMÁDJÁK sajnáltatni magukat, csakhogy 1) ez szánalmas 2) nem is igaz.

Érdekes mód én nőként azt látom az ismerősök közt, hogy aki egyébként szellemileg ép, az tud csajozni, akárhogy is néz ki. De konkrétan akárhogy. Vannak nekem jóképű, de 170cm es férfi ismerőseim is, nekik is megy. Vannak magas, vékonyka, nem előnyös arcú ismerőseim is, nekik is megy. Vannak kicsit testesebb (nem kövér diaznó kategória) férfiak is, nem túl előnyös ábrázattal, nekik is megy. És tadammm egyik se pénzes:D ami azt illeti többen állandóan más nővel vannak, van akinrk inkább komoly kapcsolatai vannak mindig, van aki inkább csak alkizik. Szóval ezt is rohadt unalmas hallgatni a férfiaktól. Persze ha nem vagy hajlandó semmit tenni az ismerkedés érdekében, ne várd hogy majd 5 nő ül bele a farkadba este. Én elég szép nő vagyok, de rám se repülnek a pasik csak úgy az utcán vagy hasonlók. Csak akkor tudok ismerkedni én is, ha mosolygok, szemezek, flörtölök stb. Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy bárkinek is az ölébe hull bármi. Csak persze tenni kéne valamit, nem csak rinyálni otthonról a gép előtt. Ja hogy az már túl sok energia lenne..:D

2021. aug. 11. 14:17
 10/32 anonim ***** válasza:
31%

Úristen mennyire fapados feminista vagy kérdező!

Amúgy az pontosan beárazza a szexualitásodat és az érzelmi és értelmi szinted, hogy swinger klubban szerzed az élményeidet. Szánalmas! Ja, és a kettes kérdést miért nem bontottad ki? Tudod, amelyik pont ellentétes a nézeteiddel, csak valahogy becsúszott ingerültséged ködén.

2021. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!