Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a logika? Miért a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a logika? Miért a nők az áldozatok meg a rosszak?

Figyelt kérdés

1) mi az, hogy a nők nem szexelhetnek élvezetből annyi pasival amennyivel akarnak? Bezzeg ha a férfi dug meg sok nőt, az dicsőség.

2) mi az a nézet, hogy ha egy nő lefekszik valakivel, akkor őt kihasználták? A nő nem élvezi a szexet, csak megteszi, meg a férfi használja a testét stb

3) egy nő ha azt mondja, hogy szeretne egy nagy farkú férfival szexelni, rögtön jön a hurrogás, jaj hogy képzeli, micsoda rbanc. Bezzeg a férfiak válogathatnak hogy nekik nagy mellű nő kell, meg szőke hajú vékony modell és társai. De a nő nem mondhatja hogy most egy nagyob farkú pasit akar.


Valaki elárulja, hogy miért gondolkodnak még 2021-ben is ilyen idiótán az emberek? Mikor érünk el már oda, hogy szellemileg nem ilyen primitív emberek jelentik majd az átlagot?

Miért a nőket bántják, miért a nőknek kell visszfejlődni ahelyett, hogy a férfiak elkezdenének inkább megfelelni és tökösebbnek lenni?

Tipikus ha nem vagyok elég jó, lehúzom a másikat, hogy a szintjére kerüljek taktika. Elszomorító


2021. aug. 11. 13:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
20%
#9-es: Igen, heti 7 edzés és a karrierem építése mellett csak az itthonról rinyálás megy. Pont azon dolgozok 7/24-ben (nyilván alvást leszámítva), hogy a jövőben legyen választási lehetőségem a hozzád hasonló nőket lekoptatni és egy értelmesebbet találni.
2021. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Ja arról nem beszélve, hogy azok a pasik akik rinyálnak hogy a férfiaknak mennyivel nehezebb, általában igénytelenül is néznek ki. És legtöbbször nem hatalmas összegek kérdése a dolog. Elmentél fodrászhoz, hogy az arcodhoz illő férfias frizurád legyen vagy anyád vágja a Lidl-s hajnyíróval a fürdőben 3 hetente? Abból a pénzből, amiből ezt a csodás rövid ujjú kockás ingeket vásároljátok, vehetnétek egy ingnyakú pólót vagy sima egyszínű polókat, amik sokkal jobban néznek ki. Tiszták a körmeid? Odafigyesz az egészséges életmódra? Sportolsz valamit vagy meztelen csiga tested van? És sorolhatnám. Alapvető igényességben van legtöbbször a probléma. Főleg az öltözködés szúr nekem szemet sok esetben. Ma már van internetelérése szinte mindenkinek, nem baj ha nem vagy divat guru, de már meg lehet nézni neten is egy csomó oldalt, ahol jó tippeket adnak. Vagy lány ismerősöktől is lehet tanácsot kérni

Az a baj, hogy ti 0 energiával akartok bomba puncikat. De ez semelyik univerzumban nem működik

2021. aug. 11. 14:25
 13/32 A kérdező kommentje:
#10: mintapéldája vagy azoknak az emberknek, akikről a kérdésben szó esik. Meghallod hogy swinger és máris retek rbanc lettem nem igaz? persze fogalmad sincs, hogy hányazor voltam ott, mit csináltam ott, illetve inkább mit nem, de neked az mindegy is nem igaz? Egy nő nem lehet nyitott, érdeklődő és főleg nem szexelhet élvezetből. Köszönjük:)
2021. aug. 11. 14:28
 14/32 anonim ***** válasza:
35%
Ki hisztizted magadat?
2021. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#11: ha azért nincs párod vagy szexpartnered, mert 0-24 dolgozol és mikor épp nem, akkor a kondiban vagy vagy otthon főzöl stb, akkor ne rinyálj hogy nincsenek lehetőségeid, mert lennének, ha mennél emberek közé meg fektetnél az ismerkedésbe energiát. Ha ilyen az életed, akkor főleg nem értem miért magyarázod, hogy a férfiaknak nehéz. Persze hogy nehéz, ha meg se próbálod:D
2021. aug. 11. 14:30
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

lol , 9 - el nagyon egyetértek :D Én is a rossz pasi kategóriába tartozok csak ugye, mert nincs heti 1000 matchem... nincsenek olyan ismerőseim akivel tudnék menni ismerkedni (nincs kedvük és ennyivel letudják, tehát marad a net)


Én is karrierrel foglalkoztam eddig, nem véletlenül vagyok középvezető és van saját lakásom .... tudom jön még kutyára dér és leszek még én az aki koptatja le azokat a csajokat akiknél eljön a pánik időszak, hogy nem akar senki kapcsolatot velük, pedig már családot szeretnének.... de attól még nem esik jól....


Konkrét példa, regisztráltam ilyen szexpartner kereső oldalra, hát oké nem vagyok casanova ezt tudom, de a gnóm se amit valaki emlegetett, 185 ös magasságommal átlagos testalkatommal, és a magam egzisztenciájával.... a csaj válaszolt, hogy nagyon jó testem van, de arcképet is szeretne jobban látni, küldtem neki, válasz hát annyira nem jövök be neki, ami oké, de azátn csak elkezdett beszélgetni... amikor kaptam képet , hát mordori orkok különbek voltak, olyan igénytelen volt és ő nézett le engem először.


Tessék egzakt példa arra, hogy csak a jó pasi kell még a legrondábbnak is.

2021. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
69%

Az első kérdesig olvastam.

Általánosítasz és hibáztatod kollektíve a férfiakat.

Ezért nem is fogok válaszolni.

Te nem párbeszedet vagy megértést keresel,hanem löveszárokharcolni akarsz.Ellenséget keresel,akibe belerúghatsz,beleköthetsz,mert valahol, valamilyen serelem ért

Ennek így pedig semmi értelme.

2021. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

#16: ha elfogadsz egy tanácsot, ismerkedj személyesen. Sokkal nehezebb férfiaknak neten ismerkedni, mivel nagyon sok a bunkó kanos gyökér, ami miatt a nők már nem is veszik annyira komolyan az ilyen netes dolgokat. Szerintem élőben mindig jobbak az esélyek. Főleg ha még a személyiséged is megnyerő, tehát mondjuk határozott vagy, jó a dumád stb. Próbálj legalább egy barátot elrángatni magaddal, nem kell egy egész társaság. Az is elég, ha beültök egy sörre valahova, nagyon jól lehet ismerkedni az ilyen környékeken, ahol több italozós hely van. Lényeg hogy öltözz fel normálisan! ne macinaciban menj, a másik véglet meg a tarka öltönyök és társai:D egyszerű de nagyszerű, legyen ez a mottó.

Nem vagyok hajlandó elhinni senkitől, hogy neki nem megy.

Már csak a saját tapasztalataim aapján se, mivel én és a bártnőim is választottunk már kevésbé jóképű férfit kapcsolatra, de még csak szexre is

2021. aug. 11. 14:39
 19/32 anonim ***** válasza:

12- pontosan leírtad azt, ami nem vagyok és ami vagyok :D nem vagyok igénytelen .... ellenben hugo boss öltönyöm van, igen jó márkás pólóingjeim vannak stb... (most nem felvágásból írom, de ez volt a kontextus) mégse sikerül nekem ez a partner / párkeresés


Nekem az egyetlen bajom kezdek rájönni, hogy mi, nincs kivel eljárjak ismerkedni akárhova, marad a net, a neten meg lényegtelen minden ha nem vagy a top10% pasi.


Most egy ismerősöm ajánlott egy kvízestet pl, ami bejön, de ez még nem oszt nem szoroz majdnem biztos vagyok benne.

2021. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
16/19 voltam na igen így értelek amit 18 válaszban leírtál és én is ezt írtam kb 19 nél (csak nem frissül az oldal commentelés közben)
2021. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!