Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a logika? Miért a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a logika? Miért a nők az áldozatok meg a rosszak?

Figyelt kérdés

1) mi az, hogy a nők nem szexelhetnek élvezetből annyi pasival amennyivel akarnak? Bezzeg ha a férfi dug meg sok nőt, az dicsőség.

2) mi az a nézet, hogy ha egy nő lefekszik valakivel, akkor őt kihasználták? A nő nem élvezi a szexet, csak megteszi, meg a férfi használja a testét stb

3) egy nő ha azt mondja, hogy szeretne egy nagy farkú férfival szexelni, rögtön jön a hurrogás, jaj hogy képzeli, micsoda rbanc. Bezzeg a férfiak válogathatnak hogy nekik nagy mellű nő kell, meg szőke hajú vékony modell és társai. De a nő nem mondhatja hogy most egy nagyob farkú pasit akar.


Valaki elárulja, hogy miért gondolkodnak még 2021-ben is ilyen idiótán az emberek? Mikor érünk el már oda, hogy szellemileg nem ilyen primitív emberek jelentik majd az átlagot?

Miért a nőket bántják, miért a nőknek kell visszfejlődni ahelyett, hogy a férfiak elkezdenének inkább megfelelni és tökösebbnek lenni?

Tipikus ha nem vagyok elég jó, lehúzom a másikat, hogy a szintjére kerüljek taktika. Elszomorító


2021. aug. 11. 13:55
1 2 3 4
 31/32 Lazy Lover ***** válasza:
Te ezt minden héten meg kérdezed??? Már 1000 x válaszoltunk rá
2021. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
41%

Sok embernek sajnos nagyon primitív gondolkodása van.

A mai napig nem sikerült kinőnie az emberiségnek a hímsovinizmust.


Én nem foglalkozok már ezzel, hogy ki mit gondol.

Volt olyan hogy egy este alatt 2 pasival szexeltem. Igaz nem dicsekedtem vele senkinek, de nem volt bűntudatom miatta.


Te se foglalkozz senkivel, élvezd az életet ameddig fiatal vagy!

2021. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!