Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a logika? Miért a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a logika? Miért a nők az áldozatok meg a rosszak?

Figyelt kérdés

1) mi az, hogy a nők nem szexelhetnek élvezetből annyi pasival amennyivel akarnak? Bezzeg ha a férfi dug meg sok nőt, az dicsőség.

2) mi az a nézet, hogy ha egy nő lefekszik valakivel, akkor őt kihasználták? A nő nem élvezi a szexet, csak megteszi, meg a férfi használja a testét stb

3) egy nő ha azt mondja, hogy szeretne egy nagy farkú férfival szexelni, rögtön jön a hurrogás, jaj hogy képzeli, micsoda rbanc. Bezzeg a férfiak válogathatnak hogy nekik nagy mellű nő kell, meg szőke hajú vékony modell és társai. De a nő nem mondhatja hogy most egy nagyob farkú pasit akar.


Valaki elárulja, hogy miért gondolkodnak még 2021-ben is ilyen idiótán az emberek? Mikor érünk el már oda, hogy szellemileg nem ilyen primitív emberek jelentik majd az átlagot?

Miért a nőket bántják, miért a nőknek kell visszfejlődni ahelyett, hogy a férfiak elkezdenének inkább megfelelni és tökösebbnek lenni?

Tipikus ha nem vagyok elég jó, lehúzom a másikat, hogy a szintjére kerüljek taktika. Elszomorító


2021. aug. 11. 13:55
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
#17: lehet neked így tűnt, de nem a férfiakkal van a bajom, hanem az OLYAN férfiakkal, akik így gondolkodnak, így viselkednek. Leírtam, van kivétel és minden tiszteletem az övék, tartják a lelket sok nőben. Engem nem ért sérelem, de nagyon empatikus vagyok, és rosszul viselem azt, hogy látom másokat mennyire tönkre tudnak tenni az ilyen primitív gondolatok és ami ezekkel jár
2021. aug. 11. 14:42
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Itt főleg az a gond ha a férfi bármit meg mer fogalmazni h mondjuk neki nem tetszik a bbw tipusú nő akk megvan lincselve. Bezzeg a bbw nők nem hajlandóak dagadt férfivel lenni az viszont teljesen rendben van. H csak egy példát emlitsek
2021. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
#19: ha nagyon nem tud veled senki elmenni, még mondjuk tesó sem vagy kolléga stb, akkor persze más helyzetet kell keresni az ismerkedésre. Mert tulajdonképpen bárhol lehet ismerkedni. Van egy nem túl előnyös külsejű férfi ismerősöm, ő mondjuk rendszerint a dohányboltos meg eladó csajokat kúrogatja:D
2021. aug. 11. 14:45
 24/32 A kérdező kommentje:

#22: szerintem senkinek nem kéne elítélni senkit amiatt, hogy kit talál szexuálisan vonzónak. Alapvetően a frusztráltság ölt testet a negatív megjegyzésekben. Pl ha én duci vagyok de te azt mondod nem tetszenek a duci nők, akkor én azért fogok lázadozni, mert azt érzem nekem nincs esélyem nálad és ez rosszul érint. Holott lehet eleve nem is akartam volna ismerkedni veled, mert nekem se tetszel, de már a tény hogy elutasít valaki, ingerli az emberket. Sajnos ez megintcsak intelligencia kérdése, ki hogyan kezeli ezt. Hisz senki se tetszhet az egész világon mindenkinek, nem kéne sértésnek venni az ilyeneket. Ahogyan te se mondhatnád nekem azt, hogy ha én duci vagyok akkor ne akarjak izmos szálkás pasival ismerkedni, mit képzelek, maradjak a 'szintemen'. Mellesleg a vonzalom pont az, amire nincsen ráhatásunk. Ha egyszer valakinek az a típus tetszik, akkor ez van. Lehet ő maga is szenved ettől mert mondjuk baromi ritka az olyan nő/férfi vagy mert az olyanok többsége nem biztos hogy ismerkedne vele stb.

Meg kéne tanulnia mindenkinek elfogadni magát, a vágyait, mások ízlését..

2021. aug. 11. 14:51
 25/32 A kérdező kommentje:

#22: mellesleg szerintem a konkrét példában az is lehet a probléma, hogy egy nőnek nem illik a súlyát vagy korát firtatni.

De ezen felül szerintem a férfiak se hagyják szó nélkül az ilyet, szóval nem hiszem hogy helytálló lenne ez. Csak itt a kérdés alatt szerintem már 2x elhangzott, hogy a csúnya gonosz nők top pasikat akarnak még akkor is, ha 'rondák. Tehát ez az oldal is savazva van mint láthatod

2021. aug. 11. 14:53
 26/32 anonim ***** válasza:
#24 sajnos a nők pontosan ezt csinálják, minden mondat igaz rájuk
2021. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
#26: gondolom férfi vagy:) Ne legyél buta farok, ne írj iyeneket. A férfiak közül is sokan ezt csinálják, nincs nagy különbség. Ez intelligencia kérdése, nem a nemtől függ
2021. aug. 11. 14:59
 28/32 anonim ***** válasza:

"Leírtam van kivetel,és minden tiszteletem az övék"


Aha.Elég körmönfolt mentési kíserlet volt.


Kivétel:

Szabályostól eltérő eset, amelyre bizonyos feltételek vagy alapelvek nem teljesen igazak, nem érvényesek.


Remélem érzed a lényeget.A "szabályostól elterő",azaz majdnem mindböl néhány,illetve a marginális kisebbség,a sokból van egy pár.


Tudod, ha ezt behejettesítjük mondjuk egy ilyennel,(szándékosan nem nőkre vonatkozó sztereotípiát közlök)amit egy zsidóval közölsz ,hogy :

"A zsidók pénzlesőek és számítóak,hosszú orruk van,de van kivétel,minden tiszteletem az övék"nem tudom mit szolna hozzá.

Persze mondhatná hogy ő kivetel,csakhogy ez önmagában akkor is egy árnyalt antiszemita kijelentés lenne!!


Mint ahogy a te magyarázatod is egy árnyalt férfiellenes kijelentés volt!!


Szerencsésebb lett volna ha a tema indításkor:

Azok a férfiak,akik ..

Az olyan férfiak,akik...


Stb.

2021. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem nekünk csúszik be a gyerek, hanem nektek. Téma lezárva
2021. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
22%

Én egyetértek a kérdezővel. Tükörbe azért nem gyakran néznek akik így gondolkodnak. A vicces mikor a zsírdagonya shrek bácsik követelik maguknak a fiatal (egészen fiatal 14+) lányokat, lehet akár családtag is igazán mindegy, a luk az luk. Kedvencem még a "titeket zavar mennyien HASZNÁLTÁK a nőt előtted?" féle diskurzus. Mintha egy élettelen tárgyról beszélne. Nagyjából ennyibe is nézi valószínűleg.


No meg ez az erőszakos téveszme, mely szerint egy nőnek olyat is be kell vállalnia a szexben amit amugy nem akar, persze kizárólag a férfi örömére. Valamiért a nőt szeretik kihagyni az egyenletből.


De nőként te lehetőleg legyél örök fiatal (14-20 éves) ne öregedj, ágyban egy vadmacska de közben 0 tapasztalattal, alázatos szexrabszolga. Aztán ha megnéznénk kik is irogatnak ilyet a képernyő mögött szerintem keresheted a hányós zacskódat.

2021. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!