Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként prostizás: zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként prostizás: zavarna ha undorodna tőlem. A férfiakat hogy nem zavarja?

Figyelt kérdés

Nőként azon gondolkodtam, hogy fizetnék egy férfinak szexért. Mivel kicsit meghíztam, nincs önbizalmam ismerkedni és úgy érzem egy prostinál legalább nem érezném a nyomást, hogy jól kéne kinéznem, míg ha ismerkednék, ott elfogna a szorongás a testem miatt, nem akarnám hogy csak 'beérje velem' egy pasi. Tudjátok van az a férfiaknál hogy már nagyon dugnának, de ha nincs jobb, akkor elmennek olyannal is, aki amúgy nem az igazi. Na én nagyon nem szeretnék ez lenni, főleg hogy ahhoz szoktam régebbről, hogy nagyon odáig voltak a partnereim és tényleg nagyon vonzottam őket. Így nagyon bántana, ha most nem ezt érezném, hanem hogy 'jó lesz ez is'..

Viszont egy fizetős férfinél is lehet, hogy nem tetszem majd neki. Ezt mennyire lehet kiérezni szeri tetek? Gondolom itt kevés nőnek van tapasztalata, így férfiak is írhatnak, hogy ti mennyire érzitek ezt a lányon, valamint hogy nem zavar titeket? Mert engem szerintem bántana. Szívesen fizetek valakinek, bár az is kicsit megalázó nekem hogy szexért fizetek, de ha tényleg jó volt vele, akkor nem hiszem hogy bántan, viszont ha azt érzem hogy nem túl lelkes, mert nem tetszem neki, esetleg fel se áll vagy nem tudom, na az nagyon bántana és szerintem rosszabbul lennék, mintha nem szexelnék. Mert alapvetően az az érzés hiányzik, hogy kívánjanak, hogy valaki megőrüljön értem az ágyban és akarjon kényeztetni. Ezt vajon megkaphatom egy fizetős férfitól (akár hitelesen megjátszva)?

Egyébként nem vagyok vészes egyáltalán, csak én érzem szörnyen magam a bőrömben, ami kihat a kisugárzásomra, arra ahogy öltözködöm, ahogy beszélek férfiakkal, mindenre. De nem vagyok nagyon kövér szétfolyós valami, 80kg körül vagyok. Szerintem simán találhatnék ingyen is szexet, mert szép arcom van, csak sokkal jobban félek attól, hogy valaki csak 'bevállalna', emiatt még fizetni is hajlandó lennék a szexért, csak hogy egy ilyet elkerüljek. Plusz ahogy tapasztaltam sok férfi alkalmi szexnél nem is figyel a partnerre (akkor se mikor vékony voltam), tehát nekem jobban megérné fizetni, mert akkor ott igazából csak én számítok, rólam szólna végre a szex és hogy kényeztessen. Míg ha felszednék valakit, úgyse figyelne rám. Még párkapcsolatban is olyan férfiakkal voltam, akik alig figyeltek rám, szexkapcsolatnál meg felejtsük is el.. Szóval nekem az úgymond most nem érné meg, mert kicsi az esély arra, hogy 1) ne szánalomszex legyen 2) figyelmes odaadó férfit fogjak ki (ez kb szerintem olyan 50ből 1 lehet, ennyire rosszak az arányok)

Bocsi hogy hosszú lett, még sosem voltam ilyen helyzetben, minden tapasztalat érdekel. Férfiak tudom másképp működnek, de ők is írhatnak tapasztalatot.

Ha tapasztaltabb nőknek van esetleg ajánlásuk, azt privátban szívesen fogadnám.


2021. nov. 20. 03:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%
Meg egy lelki sérült no...ejh :(
2021. nov. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Noren1989 ***** válasza:
100%
A túloldalról tudok nyilatkozni: férfiként prostizva baromira érzik, h ha nem jössz be a prostinak, és a legtöbbje nem rejti véka alà,még az órabérért sem.
2021. nov. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

#1: ilyen hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, elhiheted hogy nem vagyok valami jó passzban, nem kell még belém is rugdosni. Pont ez a bajom, amiért kedvem sincs férfiakkal ismerkedni, mert ilyen érzelmi 0 undorító alak a legtöbb és nem hiányzik most a lelkemnek, hogy valamelyik ilyen gyökér megbántson vagy megalázzon.


Másoktól azt kérem, hogy ne privátban kérdezzenek, itt a kérdés alatt szívesen válaszolok, ha értelmes és témába vág a kérdés.

2021. nov. 20. 04:03
 4/35 A kérdező kommentje:

#2: de milyen magasak úgymond náluk az igények? Nem lehet hogy alapból alacsonyabb valamivel, már a munkából adódóan? Tehát hogy egy átlagosabb férfival nincs semmi gondjuk, de azt mondjuk megértem, ha egy ilyen kövér igénytelenebb pasi jön, ott nehéz bármi vonzót találni.

Egyébként egyszer volt már, hogy találkoztam olyan férfival, aki csinál ilyet és neki kifejezetten tetszettem. Mondta, hogy inkább idősebbek vagy párok hívják őt és tetszene neki, ha olyan nőt kényeztethetne, mint én. Nem tudom hazudott-e:D de nem volt köztünk semmi, szerintem tudta hogy nem is lesz, csak rákérdeztem dolgokra mert érdekelt hogy milyen lehet egy ilyen munka és akkor mesélte ezt. Tehát ha ahhoz van szokva, hogy sokkal rondább nőkkel van, akkor esetleg lehet, hogy nekem örülne? Nőknék is ha sok rosszhoz van szokva, akkor lehet hpgy örül egy átlagosabbnak is, nem? Attól függetlenül, hogy amúgy nem űber szexi az adott pasi, de sokkal jobb mint akik szoktak menni.

2021. nov. 20. 04:10
 5/35 A kérdező kommentje:
Meg egyébként azt tudom, hogy pl nőkben a rosszlányokon lévők elég alja kategória. Én szívesen lennék ennél igényesebb férfi prostival, de nem tudom hogy/hol lehetne elérni őket. Az se baj, ha olyan kategória, akik úgymond megválogatják a partnereiket, szerintem velem nem lenne gond, de az se baj ha visszautasít egyik másik. Lényeg, hogy nem ilyen nagyon igénytelen férfival szeretnék lenni, szóval még szimpatikus is, ha valaki nem mindenkivel megy el (mint pl a rosszlányos prostik)
2021. nov. 20. 04:17
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Szivem, egy 5osert visithatnal alattam!
2021. nov. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
29%

Azt gondolod hogy minden férfi képes lenne prostizni?

Rosszul gondolod.

2021. nov. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#7: Ilyet egy szóval se mondtam:) Szövegértés!..
2021. nov. 20. 05:30
 9/35 anonim ***** válasza:
33%
Én ronda pasi vagyok, vastag, szép farokkal. Ha gondolod, kisegíthetnénk egymást, így legalább egyikünknek se kellene fizetni :)
2021. nov. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező!


Én pasi vagyok és nem is nézek ki olyan rosszul (annyira jól sem), a pszichés gondjaim miatt szoktam néha prostikhoz járni (meg pszichológushoz)…


Én azért teszem, mert nincsenek meg azok a kommunikációs képességeim, melyek segítségével fel tudok szedni egy nőt… Nálam volt többször, hogy a lány kezdeményezett, de pár perc beszélgetés után mindenkinek lejön, hogy valami nincs rendben velem.


A prostik, hogyha nagyjából a saját szintemen vannak, akkor mindig kérdezgetik hogy miért nincs inkább barátnőm, stb.


Viszont ha tényleg “szexbomba” prostihoz megyek, akkor kicsit szoktam érzékelni, hogy lenéz, mert a szintje alatt vagyok… El sem merem képzelni, hogy aki tényleg csúnya férfiként megy ilyenhez, az mit érezhet.


Tudom, hogy nem ezt a választ vártad, de én több okból sem ajánlom hogy féri prostihoz menj.


Az egyik az, hogy sokkal rosszabb a felhozatal…

A férfi hirdetőknél 99% olyan állapotban van mint a csaj hírdetőknél csupán 30% (akikhez csak nagyon igénytelen férfi megy).


Másrészt pedig Te nőként mindenképpen szexezhetsz magadnál vonzóbb pasikkal, ingyen.


Ez tényleg így van… Ha esetleg Te sem vagy pszichésen rendben, ahogyan én, a pasikat ez nem fogja érdekelni ha dughatnak veled.


A hirdetős oldalakon még extrém elhízott és igénytelen nők is képesek PÉNZT KERESNI a testükből…


Nincs olyan, hogy túl csúnya vagy.


Ha nem lenne kezed és lábad, akkor is találhatnál magadnál vonzóbb férfit szexre…

2021. nov. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!