Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként prostizás: zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként prostizás: zavarna ha undorodna tőlem. A férfiakat hogy nem zavarja?

Figyelt kérdés

Nőként azon gondolkodtam, hogy fizetnék egy férfinak szexért. Mivel kicsit meghíztam, nincs önbizalmam ismerkedni és úgy érzem egy prostinál legalább nem érezném a nyomást, hogy jól kéne kinéznem, míg ha ismerkednék, ott elfogna a szorongás a testem miatt, nem akarnám hogy csak 'beérje velem' egy pasi. Tudjátok van az a férfiaknál hogy már nagyon dugnának, de ha nincs jobb, akkor elmennek olyannal is, aki amúgy nem az igazi. Na én nagyon nem szeretnék ez lenni, főleg hogy ahhoz szoktam régebbről, hogy nagyon odáig voltak a partnereim és tényleg nagyon vonzottam őket. Így nagyon bántana, ha most nem ezt érezném, hanem hogy 'jó lesz ez is'..

Viszont egy fizetős férfinél is lehet, hogy nem tetszem majd neki. Ezt mennyire lehet kiérezni szeri tetek? Gondolom itt kevés nőnek van tapasztalata, így férfiak is írhatnak, hogy ti mennyire érzitek ezt a lányon, valamint hogy nem zavar titeket? Mert engem szerintem bántana. Szívesen fizetek valakinek, bár az is kicsit megalázó nekem hogy szexért fizetek, de ha tényleg jó volt vele, akkor nem hiszem hogy bántan, viszont ha azt érzem hogy nem túl lelkes, mert nem tetszem neki, esetleg fel se áll vagy nem tudom, na az nagyon bántana és szerintem rosszabbul lennék, mintha nem szexelnék. Mert alapvetően az az érzés hiányzik, hogy kívánjanak, hogy valaki megőrüljön értem az ágyban és akarjon kényeztetni. Ezt vajon megkaphatom egy fizetős férfitól (akár hitelesen megjátszva)?

Egyébként nem vagyok vészes egyáltalán, csak én érzem szörnyen magam a bőrömben, ami kihat a kisugárzásomra, arra ahogy öltözködöm, ahogy beszélek férfiakkal, mindenre. De nem vagyok nagyon kövér szétfolyós valami, 80kg körül vagyok. Szerintem simán találhatnék ingyen is szexet, mert szép arcom van, csak sokkal jobban félek attól, hogy valaki csak 'bevállalna', emiatt még fizetni is hajlandó lennék a szexért, csak hogy egy ilyet elkerüljek. Plusz ahogy tapasztaltam sok férfi alkalmi szexnél nem is figyel a partnerre (akkor se mikor vékony voltam), tehát nekem jobban megérné fizetni, mert akkor ott igazából csak én számítok, rólam szólna végre a szex és hogy kényeztessen. Míg ha felszednék valakit, úgyse figyelne rám. Még párkapcsolatban is olyan férfiakkal voltam, akik alig figyeltek rám, szexkapcsolatnál meg felejtsük is el.. Szóval nekem az úgymond most nem érné meg, mert kicsi az esély arra, hogy 1) ne szánalomszex legyen 2) figyelmes odaadó férfit fogjak ki (ez kb szerintem olyan 50ből 1 lehet, ennyire rosszak az arányok)

Bocsi hogy hosszú lett, még sosem voltam ilyen helyzetben, minden tapasztalat érdekel. Férfiak tudom másképp működnek, de ők is írhatnak tapasztalatot.

Ha tapasztaltabb nőknek van esetleg ajánlásuk, azt privátban szívesen fogadnám.


2021. nov. 20. 03:05
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

#20: Milyen szerencse, hogy te ennyire rohadt jól ismersz engem:D

Én nem ilyen balfsz incel vagyok mint itt sokan, hogy még a prostihoz is csak kézenfogva tudna elmenni és amúgy is valaki más hívja már fel mert fél vele beszélni lol. Azért a kérdés, mert komolyan gondolom. Az más kérdés, hogy mikor találok majd olyat, aki megfelelhet, de részben emiatt is kérdeztem, hátha érkezik ajánlás. Valószínűleg ebbe a sztripper/masszőr vonalba fogok elmenni, aztán csak akad majd valaki, aki szimpatikus.

2021. nov. 20. 19:12
 22/35 anonim ***** válasza:
72%

Jól van, azért összevésznetek nem kell a semmin X'D

Kérdező, a masszőr sokkal kevésbé ad exklúzív élményt, egész nap csajokat tapogat. Másrészt ő nem nagyon fog levetkőzni (lehet jobban is jársz). Ott van csak sok kókler.


Személyes tapasztalatom nincs, de színes a baráti társaságom

2021. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%

oké, járd végig a sztrippereket meg a masszőröket. szerinted hány ajánlatot kapnak egy nap?

egyik sem lesz szimpatikus, ameddig nem vagy hozzá elég bátor. hiába kibicelsz itt a neten, az első értetlen visszakérdezésnél elsűlyednél szégyenedben

2021. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

#22: természetes olyan férfi jöhet szóba, aki valamennyire vonzó számomra. Egyébként pont hogy a sok 'egész napos taperolástól' ügyesebbek egyes masszőrök. Akivel beszéltem srác, na ő vállal szexet is szimpátia esetén és vannak még így többen is. Csak emiatt gondoltam rá, hogy ideális lenne. De az is lehet, hogy majd egy jóni masszázzsal kezdek, az lesz egy ilyen kis bevezető:D mint írtam a szex nem is feltétel, anélkül is jó lehetne nekem. Szex meg csak olyannal, akinél már mondjuk voltam és szimpi volt, meg persze aki vonz is.

#23: Nem értem honnan szedted ezt a sok baromságot, de higgy amit akarsz.

2021. nov. 20. 19:39
 25/35 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem hogy ti nők miért gondoljátok hogy a számotokra szimpatikus férfiank meg kell felelni, miért szerinted akinek tetszik a barátnője az valami földöntúli angyalkának képzel titeket vagy mit gondoltok?

Fel tettem erről az elbaltázott női gondolkodásmódról egyszer egy kérdést is, és tökéletesen igazam lett.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Mivel neked nem az orgazmus hiányzik leginkább, hanem más, ezért feltételeztem lényeges, hogy mennyire exklúzív vagy mennyire futószalag-munka amit csinál. Ha rám hallgatsz, nem olyant választasz, "aki valamennyire vonzó" , hanem akitől lecsúszik a bugyid még a farmeron keresztül is, mint csiga az ezüsttükrön :D


Érted már?


Á mindegy, biztos érted, nem tűnsz egy buta valakinek. Ez is egyébként a boldogságod akadálya, túl intelligens vagy, túlgondolod a dolgokat.


(22-es)

2021. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

#26: Egyébként azt hinnéd, hogy csak nagyon vonzó partnerrel lehet elérni gyönyöröket, de ezzel kapcsolatban van is tapasztalatom, hogy nagyon nem. Emiatt írtam azt, hogy valamiféle vonzalom azért kell, tehát ne taszítónak érezzem a férfit, de alapvetően a 'siker' azon múlik, hogy mennyire ügyes, milyen energiái vannak, hogy tud rám hatni.

De egyébként természetesen értem mit akartál ezzel mondani:)

Igen, erre már rég rájöttem, hogy az élet több területén akadály az intelligenciám. Sajnos az ismerkedés, szex is ilyen és nem is feltétlen a túlagyalás miatt, hanem mert sokkal kevesebb ember az, aki megfelelhetne, akivel szívesen vagyok együtt. Az előnye az lehetne, hogy sokkal mélyebb, magasabb szintű élményeket tudnék megélni és tudnék a partneremnek is nyújtani, de ugye itt az ördögi kör, hogy nincs partnerem ehhez. Bosszantó egy helyzet.

2021. nov. 20. 20:17
 28/35 anonim ***** válasza:

Igen, akkor értjük egymást. Szerintem arra érdemes figyelni, hogy az intelligencia, a műveltség és a stílus nem mindig járnak kéz-a-kézben. Az is lehet, hogy a #18 -as válaszoló is jó választás lenne, mert elég nagy szája van, és nem nagyon finomkodik verbálisan. Egyenesen a lényegre tört. Szóval ha ő azt mondja hogy OKÉ, elég jó csaj vagy ahhoz, hogy szívvel-lélekkel tudjon teljesíteni, akkor én azt elhinném, mert autentikus. Autentikusan seggfejnek tűnik, de lehet h csak hatékony. Nem kell leírni valakit csak azért, mert a GYK-n fent van. Volt már nekem is innen jó tapasztalatom.


Szerintem úgy állapítsd meg ki lehet a jó választás, hogy picit beszélsz vele személyesen, és megkéred simogasson meg picit az alkarodon (vagy valamely nem szexuális testtájadon).

Én ebből mindig meg tudom jósolni, hogy kivel lehet fantasztikus a szex, és ki az, aki csak +1 rovás lenne a szégyenfalon.


Az szerény tapasztalataim szerint is úgy van, hogy nem csak az Adonisz külső vezethet fergeteges szexhez. De ha belegondolsz hogy ilyen helyzetben azért akadna frusztrációd, nem árt ha van egy extra motivátor, a másik vonzó megjelenése. Különben hogy tudnád élvezni, ha nem bizseregsz tőle?

2021. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

#28: ez a 18as válaszoló nem csak buta, de még egy bunkó paraszt is. Elég szomorú lenne, ha rá kene fanyalodnom.. Lehet valaki úgy egyenes és lényegretörő, hogy normálisan kommunikál. Nem érdemel ez több karaktert, viccnek is rossz.

Nem azért írtam le, mert fent van gyk-n, mást se szoktam csupán emiatt. Ha látom, hogy 2 mondatot se tud helyesen leírni, valamint ha tiszteletlen, na akkor írom le. Nekem is volt innen jó tapasztalatom régen, sőt itt ismertem meg az egyik legjobb partnerem, aki valaha volt.

Sokszor a személyes találkozót nehéz összehozni. Pl ha foglalok időpontot egy masszázsra vagy felhívok valakit és lebeszélek egy találkozót, akkor ugye előtte nem nagyon van egy lecsekkolás, az csak ott élesben megy.

Az érintés egyébként jó ötlet, azonnal lehet érezni, hogy jól esik vagy kényelmetlen.

A bizsergés nem a külsőtől jön. Legalábbis nálam nem. Sok külsőre vonzó férfi udvarolt már nekem és a legtöbb nem járt sikerrel. Sőt általában én olyanokkal kavartam össze, akik elsőre kinézetre nem voltak az eseteim. Ezekből lett mindig jó szex. Akiket külső alapján halásztam össze pl netről, az majdnem mind negatív tapasztalat.

2021. nov. 20. 22:55
 30/35 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy a bizsergéshez a külső a legfontosabb, de amikor ott van két ismeretlen ember egymásnak, akkor ha már legalább az állatias ösztönök beindulnak, az már több mint a semmi.

Én vékony vagyok, de a "marad a fogyókúra" szöveg egy kicsit nyers volt még így is. Nem azt mondom, hogy konkrétan ő lenne a gyönyöröd kulcsa, de az ellenkezőjében sem lehetünk biztosak ;-)

Néha érdemes félretenni a büszkeséget.


Abban viszont lehet bölcsesség, hogy az elmélkedés megöli a tetteket.


Lehet,hogy nem akart bunkó lenni, csak épp becsípte valami a tökét XD

Van egy hasonlóan fura ismerősöm, de az meg aspergeres, és nem is érti mi volt a baj azzal amit mondott. Mondtam is neki, tök jó srác lenne, és csak a száját kéne hozzá beragasztani, mert a tettei és gesztusai nagyon cukik.

2021. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!