Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként prostizás: zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként prostizás: zavarna ha undorodna tőlem. A férfiakat hogy nem zavarja?

Figyelt kérdés

Nőként azon gondolkodtam, hogy fizetnék egy férfinak szexért. Mivel kicsit meghíztam, nincs önbizalmam ismerkedni és úgy érzem egy prostinál legalább nem érezném a nyomást, hogy jól kéne kinéznem, míg ha ismerkednék, ott elfogna a szorongás a testem miatt, nem akarnám hogy csak 'beérje velem' egy pasi. Tudjátok van az a férfiaknál hogy már nagyon dugnának, de ha nincs jobb, akkor elmennek olyannal is, aki amúgy nem az igazi. Na én nagyon nem szeretnék ez lenni, főleg hogy ahhoz szoktam régebbről, hogy nagyon odáig voltak a partnereim és tényleg nagyon vonzottam őket. Így nagyon bántana, ha most nem ezt érezném, hanem hogy 'jó lesz ez is'..

Viszont egy fizetős férfinél is lehet, hogy nem tetszem majd neki. Ezt mennyire lehet kiérezni szeri tetek? Gondolom itt kevés nőnek van tapasztalata, így férfiak is írhatnak, hogy ti mennyire érzitek ezt a lányon, valamint hogy nem zavar titeket? Mert engem szerintem bántana. Szívesen fizetek valakinek, bár az is kicsit megalázó nekem hogy szexért fizetek, de ha tényleg jó volt vele, akkor nem hiszem hogy bántan, viszont ha azt érzem hogy nem túl lelkes, mert nem tetszem neki, esetleg fel se áll vagy nem tudom, na az nagyon bántana és szerintem rosszabbul lennék, mintha nem szexelnék. Mert alapvetően az az érzés hiányzik, hogy kívánjanak, hogy valaki megőrüljön értem az ágyban és akarjon kényeztetni. Ezt vajon megkaphatom egy fizetős férfitól (akár hitelesen megjátszva)?

Egyébként nem vagyok vészes egyáltalán, csak én érzem szörnyen magam a bőrömben, ami kihat a kisugárzásomra, arra ahogy öltözködöm, ahogy beszélek férfiakkal, mindenre. De nem vagyok nagyon kövér szétfolyós valami, 80kg körül vagyok. Szerintem simán találhatnék ingyen is szexet, mert szép arcom van, csak sokkal jobban félek attól, hogy valaki csak 'bevállalna', emiatt még fizetni is hajlandó lennék a szexért, csak hogy egy ilyet elkerüljek. Plusz ahogy tapasztaltam sok férfi alkalmi szexnél nem is figyel a partnerre (akkor se mikor vékony voltam), tehát nekem jobban megérné fizetni, mert akkor ott igazából csak én számítok, rólam szólna végre a szex és hogy kényeztessen. Míg ha felszednék valakit, úgyse figyelne rám. Még párkapcsolatban is olyan férfiakkal voltam, akik alig figyeltek rám, szexkapcsolatnál meg felejtsük is el.. Szóval nekem az úgymond most nem érné meg, mert kicsi az esély arra, hogy 1) ne szánalomszex legyen 2) figyelmes odaadó férfit fogjak ki (ez kb szerintem olyan 50ből 1 lehet, ennyire rosszak az arányok)

Bocsi hogy hosszú lett, még sosem voltam ilyen helyzetben, minden tapasztalat érdekel. Férfiak tudom másképp működnek, de ők is írhatnak tapasztalatot.

Ha tapasztaltabb nőknek van esetleg ajánlásuk, azt privátban szívesen fogadnám.


2021. nov. 20. 03:05
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen mentális zavarral küzd, de nem is érdekel. Viszont ahogy látom, veled se vagyunk hasonló szellemi szinten, ha ilyeneket írsz, hogy nem olyan rossz az a válaszoló, tegyem félre a büszkeségem. Ez valami vicc. Miért kéne bárkinek hagynia, hogy tiszteletlenül bánjanak vagy beszéljenek vele. Lehet sokan ehhez vannak szokva, manapság már ez az általános, hogy így viselkednek az emberek, de ez nem azt jelenti, hogy ez a normális és tűrni kéne. Ez messze nem büszkeség meg ego kérdése, ilyet is csak valami idióta mondhat. Nem tudom minek véded be ennyire azt a gyökeret, holott látszik, hogy 2db agysejtnél többel nincs megáldva és az ágyban is szinte biztosan kiábrándító teljesítményt nyújt. Ha annyira bejön neked ez a stílus, írj rá aztán dugjatok.

Az meg hogy te is ezzel jössz, hogy majd én úgysem merek lépni, szintén nevetséges.

Mondjuk arról se vagyok meggyőzödve, hogy nem ugyanaz a személy vagy, tekintve hogy csak a 3 kis zöld pipát látom, akár lehet az is, hogy 2 pontosan ugyanolyan hasznos válaszokat adóval beszélek, vagy remekül szórakozol egymagad a két különböző stílusú válaszaiddal. Utóbbi esetben még szánalmasabb és hülyébb lennél, mint elsőre tűntél.

Részemről ezt a 'beszélgetés' szálat lezártam. Már nem a kérdésemre írsz hasznos hozzászólást, felesleges más irányba terelni a témát.

2021. nov. 21. 01:56
 32/35 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy szívesen megismertelek volna, kaptál is egy normális levelet, de mivel vissza sem írtál…inkább fizess valakinek.
2021. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
#32: Igen, ez volt az eredeti terv. Választ valószínűleg azért nem kaptál, mert ismerkedési céllal írtál, ez pedig nem érdekel. Az elején minden férfi figyelmes, odaadó lepedőakrobata, aztán 99% ról kiderül, hogy egy 0. Inenntől kezdve nem érdekel a közeledésed, főleg hogy ki is derült, hogy nagyon is jól mértem fel a személyed, ezzel az ide kiírt üzeneteddel ezt maximálisan igazoltad:) mindig kiderül, hogy nagyon jók a megérzéseim, ezért hallgatok is rájuk. Most is jól tettem..
2021. nov. 21. 12:44
 34/35 anonim ***** válasza:
90%

"arról se vagyok meggyőzödve, hogy nem ugyanaz a személy vagy, tekintve hogy csak a 3 kis zöld pipát látom"


Igen, az is lehet hogy skizofrén vagyok. X'D De az sem kizárt, hogy tisztábban látok, mert engem nem bosszant fel a stílus.

Az a furcsa, hogy mindenkivel bajod van, aki nem azt mondja amit hallani akarsz. Kicsit lehetnél toleránsabb. Amit az ember ad az életben, azt kapja majd vissza is.


"mindig kiderül, hogy nagyon jók a megérzéseim, ezért hallgatok is rájuk"


Már elnézést, de ha ez így van miért nem tudsz még egy jó dugópajtit sem találni? Ennek két oka lehet:

1) Túlbecsülöd a megérzéseidet

2) Belemész akkor is, ha tudod hogy csak használni fognak


"Utóbbi esetben még szánalmasabb és hülyébb lennél, mint elsőre tűntél."



Most írt rám a felhasználó, majd beszéltünk is telefonon vagy 20 percet. Nagyon barátságos volt, és le van döbbenve azon a gyűlöleten, amit érzel iránta.


Dugni pedig nem fogok vele, mert vőlegényem van.

2021. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Bonjour

33, találtál ideális partnert?

2021. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!