Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a velemenye a "barats...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a velemenye a "baratsag extrakkal" fele kapcsolatokrol?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 00:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%
Bonyodalom mentes, szeretem. Egy darabig jó dolog.
2022. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
sosem volt még. akiknek van, és ez nekik megfelel, csinálják.
2022. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
És arról van valakinek véleménye hogyha valaki egy baráttal veszíti el?
2022. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
38%
Őszintén, már inkább ilyenre alapoznék, mint komolyra. Jól érezzük egymást, szexelünk és számíthatunk egymásra. Komoly kapcsolatoknál meg valamiért megkattannak pár év után az emberek.
2022. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%
Aki valamilyen okból nem akar elköteleződni annak tökéletes, van is, meg nem is, a sima dugópajtinál egy fokkal nagyobb fokú bizalom, elkötelezettséget jelent. A lényeget lásd "aki valamilyen okból NEM akar elköteleződni", mert bizony a nők többsége el akar. Ugyanolyan magasra teszi a lécet mintha állandó kapcsolata lenne, akkor meg már miért ne legyen teljes értékű kapcsolat?
2022. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%

Rengeteg ilyen van. Például a 2-esheh hasonló emberek is ilyenben vannak. Hiszen sok esetben kimondják hogy párkapcsolat, leginkább azért mert most az a menő.


Másrészt ezzel liberális-keresztényi módon lehet egymásnál aludni , túl lehet lihegni a Valentin napot, mindig lesz indok h kihuzzák magukat adott programok alól - mondván -a dragámmal leszek- . A csaj elvarhatja h legalább 1db vállalható pasi meglocsoljuk Húsvétkor, és persze lehet szopni-nyalni, kefélni az erkölcscsőszöket sarokba szorítva .


Mert szerelem az nagy többségben NINCS, épp úgy mint a barátság extrákkal kapcsolatban. Egy különbség van még; az egyik féle embertársaink viszony legalább egy barátságra épül. A másik pedig önámításra

2022. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 StevenUp ***** válasza:
31%
Ösztönlények hobbija
2022. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
66%
Szuper a BE kapcsolat! Épp ebben vagyok már több mint egy éve. Bár az egyik mindig többet érez egy idő után, (vagy már elejétől fogva), de ha ezt tudja kezelni magában az ember, akkor nagyon jó! Persze meg kell beszélni, hogy akkor csak egymással szexeltek vagy mással is ha úgy adódik. Megfelelő lelki és szellemi érettség kell leginkább egy ilyen kapcsolathoz. De a legfontosabb hogy bizalom legyen oda - vissza. És ha ezek megvannak, akkor sokkal jobb is lehet, mint egy sima kapcsolat, ami egy idő után lapos, unalmas és túl közötté válik sok hétköznapi problémával fűszerezve. 45 N
2022. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%
#7: Mondjuk pont az osztonlenyeknek nem megy, de nem baj. Erezd magad moralisan felsobbrendunek, ha ez szamodra kompenzal valamit.
2022. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

Jó, ha nincs más. Nincs kötöttség, csak haverság meg szex. De nekem személy szerint csalódás volt. 2x volt ilyen az életemben.

Az egyikkel Fél évig csináltuk, aztán kiderült, hogy a pasi hazudott nekem. Úgy " jöttünk össze", hogy szakítottak a barátnőjével, ezért mentem bele, épp nekem se volt senkim, de később kiderült, hogy kb 2 hónap után kibékültek, csak ezt a szexbarátom " elfelejtette" közölni velem. Így 4 hónapig párhuzamosan szexelt mindkettőnkkel. :(

Rohadtul mérges lettem rá emiatt, kapott egy pofont, bocsánatot kért, de nekem ez túl kevés, túl későn, megmondtam hogy ne merjen többet keresni. Megszakítottam vele minden kapcsolatot.

A másikkal 1 év volt, "szakítottam" miután elmondta, hogy belém szeretett és többet akar. Barátok voltunk, és vagyunk, de egy párkapcsolat sosem működött volna köztünk. Túlságosan mások ilyen téren az igényeink. Ő soha nem tudott volna hűséges lenni, nem az a típus, és házasságellenes is , ami nekem kizáró ok, emellett gyereket akart később, ami számomra szintén kizárt.

2022. ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!