Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a velemenye a "barats...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a velemenye a "baratsag extrakkal" fele kapcsolatokrol?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 00:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
24%
Akinek nincs lelke, annak jó.
2022. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
64%
#11: Ezt mire alapozod?
2022. ápr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%
12. Semmire, csak végtelenül buta.
2022. ápr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 1x volt ilyen. Legjobb volt. Most is keresek. 43f nem független.
2022. ápr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én nekem volt jópár évig, ráadásul segítettem is. De megszakadt a kapcsolat.

Azóta is keresek ilyet 40ffi

2022. ápr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Nem volt benne részem, de elgondolkodtam már rajta. Semmi más nem érdekelne benne, csak a lábfétises dolgok, ami szerintem nem annyira veszélyes kategória lenne.
2022. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Eddigi hagyományos kapcsolatban minden alkalommal, nagy csalódás volt.

Most volt egy ilyen ami közös megegyezéssel véget ért, hát őszintén ettől jobb nem kell soha.

Az ember nem köteleződik el jókat beszélgetni ugyanúgy lehet.

Úgy hogy én is ilyet keresek a 20-30 éves nők közül..

2022. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Elnézést , kicsit talán félreérthetően írtam ezt:


"Másrészt ezzel liberális-keresztényi módon lehet egymásnál aludni"


Itt az "EZZEL" szó a párkapcsolatot akarta jelölni.

2022. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
33%
Szánalmas bohóckodás - StevenUp kommentjével megfejelve.
2022. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 StevenUp ***** válasza:
41%

ma 01:03

Egyáltalán nem kompenzálok. Véleményt kértek, és ez a véleményem. Nem véletlenül írtam amit írtam és nem azért mert többet hiszek magamról mint bárki más.

Igenis ösztönlények hobbija ez.

Aki csak dugni akar. Mint egy állat, mert az érzelmi intelligencia eddig terjed náluk.

Nincs randi, nincs kötöttség, nincs felelősségérzet a felek közt, csak a b*szás...

Emberileg valóban többnek tartom magam ennél. Nem nézem le akik ezzel élnek de jó szót se tudok erről mondani.


Ha ez neked fáj, és annyira fájt, hogy bele kellet kötnöd, akkor te neked van valami kínod az emberekkel.

Vagy mert kimaradamtál egy ilyen primitív dologból is, vagy mert lány vagy és túl sokan használtak és ezért fáj neked ez :D


De a stílus alapján ha tippelhetek, akkor az a fajta élettelen nyomi vagy, akinek semmi sem jön össze és itt fikáz mindenkit akinek a világképe nem egyezik az ő hosszú évek alatt összeguberált liberálisnak mondott, agybutító téveszméknek az elképzeléseivel. :D kicsit szánlak azért, nem illene nevetnem egy sérült emberen, de most olyan jól esik :D

2022. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!