Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak-e számít prostiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak-e számít prostival dugni ?

Figyelt kérdés
Szerintetek megcsalás prostival dugni, vagy sima egészségügyi tornagyakorlat, ahol a páciens egy kicsit dug, testedzést végez, támogat egy lányt, új pózokat-technikákat tanul ? Nem lehet, hogy jót tesz ez egy kapcsolatnak, ha a dolog titokban marad ? A prosti ártatlan, nem olyan, mint egy szerető, vagy egy barátnő.

2022. ápr. 20. 08:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:
Havi egy alkalommal prostizok már csak. A feleségemmel javult azóta a szexualitásom, én is jobb vagyok az ágyban, kapok havonta egy boldog pásztorórát, ami boldoggá tesz és megfiatalít. Nem értem mi rosszat teszek ezzel ? Mindenki boldog körülöttem.
2022. jún. 19. 07:43
 22/70 anonim ***** válasza:
72%
Van férjem,mi swingerbe járunk.Amit te csinálsz vele az undorító..Gerinctelen..
2022. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:

22/-es

Már miért lenne gerinctelen és undorító ?

A feleségemet boldogabbá teszem, nem kúrom szét a családomat, én is boldogabb vagyok. Ez az én havi egyszeri desszertem, egy gyönyörű helyes lánnyal boldog pásztoróra. Azelőtt 1,5 évig nem szexelt velem a feleségem, már a falat kapartam, undorodtam az önkielégítéstől, teljesen kivoltam. Azóta mióta járok, a feleségem ismét kíván, újabb trükköket tanultam profiktól, a lányok jó szeretővé tettek. Miért lenne ez rosszabb, mintha előtte dugnék meg három vadidegen nőt swingerben ?

2022. jún. 19. 08:06
 24/70 anonim ***** válasza:
72%
Mert átvered..Nem bizol benne..Titokba nyomod..Undorító féreg vagy..18 éve vagyok a párommal..Ha mással akartunk kerestünk párokat...
2022. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:
24/ A swingerbe hiába mennék, ha egyik sem tetszene. Nem szeretnék ronda, szottyadt csajokkal kavarni, nekem fiatal, helyes széplányra van szükségem. Én valódi szexuális örömet szeretnék átélni, nemcsak egy sima háziasszonyba üríteni. Párban meg pláne nem szeretnék, hiszen az rosszul esne a páromnak és fájdalmat okoznék neki, meg ő is nekem. Igy, hogy titokban van ez a havi egy pásztoróra, így mindenki boldog. Bízom a páromban, ő is bennem, mi már 29 éve vagyunk együtt, mai napig szeretem és kívánom. Viszont a szexualitásunk pár éve annyira ellaposodott, hogy szinte már nem is volt szex (évi 2-3) és nekem ez már fizikai fájdalom volt, szó szerint szenvedtem. Aztán rájöttem, hogy, ha prostizok havi egyszer, azzal senkinek nem okozok bánatot, tanulok új trükköket, jobban kielégítem a feleségemet. Azóta sokkal boldogabb a kapcsolatunk. Már miért kellene a feleségemnek minden elmondanom ? Miért nem lehetne ez az én kis picike titkom ? Olyan nagy dolog ez ? Ha elmondanám, nem lenne se szex, swingerbe se én, se ő nem menne, ha meg lemondanék teljesen a havi egy boldog pásztorórámról, akkor megint laposabb lenne a szex közöttünk.
2022. jún. 19. 08:19
 26/70 anonim ***** válasza:
A swinger tele van 20-30 -as nőkkel..Nem tudom hol élsz ezzel a szottyadt dologgal...
2022. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
72%
A te titkod..Ezért vagy egy gerinctelen 50-es...Remélem egyszer kiderül s a nyugdijas eveid egy otthonban fogod megrohadni..
2022. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
27/-es Még csak 50 éves vagyok, tele férfierővel és a következő 30 évben (ha megérem) is szükségem van a szexre. A feleségemmel már egyre javuló a szexualitásunk, a szerelmünk is maradt, sőt javult is. Azt azonban látni kell, hogy egy 50 éves nő már egyre kevesebbet szexel, nincs szüksége már erre, hiszen már megszült. A férfi ilyenkor sok esetben elhagyja a családját egy másik pipiért, hogy legyen a kapcsolatában elég szex. Az jobb ? Sokkal tisztességesebb egy feleség mellett maradni, de mondjuk havi egyszer egy gyönyörű fizetős lánnyal szeretkezni, mint szétkúrni a családot. Szex nélkül előbb-utóbb úgyis szétkúrnád azt, emiatt ez a legcsaládbarátabb módszer. Én nem akarok neki fájdalmat okozni, ezért ez nem fog kiderülni.
2022. jún. 19. 08:30
 29/70 A kérdező kommentje:
26/ Nem voltam még swingerben, csak videón láttam arról pár bejátszást. Nekem igazából a fiatal női test szépségére van szükségem havonta egyszer, azt intimen megélem a kedvenc kis örömlányomnál. Mivel jobb a swinger mesélj ?
2022. jún. 19. 08:33
 30/70 anonim ***** válasza:
Nem..Sokkal gerinctelenebb a felesegednek hazudni,ahelyett hogy ő is találna magának egy normális pasit..A hozzád hasonlók nem élnek meg 30 évig ...Ne aggódj..
2022. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!