Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak-e számít prostiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak-e számít prostival dugni ?

Figyelt kérdés
Szerintetek megcsalás prostival dugni, vagy sima egészségügyi tornagyakorlat, ahol a páciens egy kicsit dug, testedzést végez, támogat egy lányt, új pózokat-technikákat tanul ? Nem lehet, hogy jót tesz ez egy kapcsolatnak, ha a dolog titokban marad ? A prosti ártatlan, nem olyan, mint egy szerető, vagy egy barátnő.

2022. ápr. 20. 08:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem vagy egy troll a kérdező vagy csak szimplán értelmi fogyatékos, nem éri meg vele veszekedni :D

Úgyis megtudja a nője majd és kibassza mint macskát szarni, ha pedig nem akkor ő is épp olyan hülye mint a kérdező.

2022. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
57 éves nő vagy 36 éve házas,hetente 2-3x szexelek a férjemmel..Sosem vertem volna át..Hasonlóak a barátaink is..Csak nekünk lehet nem csak az IQ hanem az EQ is elég magas...
2022. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
50 éves pasi mint edzett jóképú..Nem irigykem a prostit az aszott farok meg a Nivea szag miatt...
2022. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:

Nem csak megcsalás, de pénzkidobás is.

Ott a feleséged, beszélj meg vele mindent és próbálj ki vele, amit akarsz. Nyilván csak addig, amíg ő is belemegy.

2022. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:
Egyébként csak havi egyszer megyek prostihoz. Találtam egy helyes lányt, vele szexelek, egy órás program 30 ezer forint. Iszonyú jó vele a szex, rengeteg fogást tanultam tőle, amit otthon is hasznosítok. Ha csak a feleségemmel szexelnék, akkor nem lennék ilyen jó az ágyban. Lehet, hogy az egész egy kapuzárási pánik, de úgy érzem nekem szükségem van havonta egyszer ropogós pipihúsra, olyan nekem, mint az életelixír, jót tesz a házasságomnak is. Úgy érzem, hogy egy ilyen férfinak, mint én, időnként joga van ilyen friss puncihoz.
2022. jún. 19. 18:37
 56/70 anonim ***** válasza:
78%

Egy pszichiáterhez lenne jogod. Szerencsére nem minden ember olyan, mint te, így nem omlott össze az emberiség. Egyébként senkit nem érdekel a magánéleted, ezért is lenne jó valami terapeutát megkeresned, hogy neki áradozz a pipihúsról és egyéb agybetegségeidről. Vadidegenek nem azért jönnek fel az oldalra, hogy ismeretlenek hülyeségeit olvasgassák.


De mindent meg lehet magyarázni, még azt is, hogy nem prostival sem számít megcsalásnak, ha lefekszel, csak mert neked úgy gondolod, az úgy jó, és jól megmagyarázod. A gyilkosságot is meg tudja magyarázni az, aki annyira akarja.


A kérdésed egy trollkodás volt, előre tudtad, mit gondolsz erről, és bárki gondolhat bármi mást, téged nem érdekel. Majd azért érdemes lenne utánanézned annak is, mire való a gyakorikérdések oldal.


Amúgy meg szánalmas is, hogy csak pénzért tudod megkapni a pipihúst.

2022. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a kérdés már több mint egy hónapos, így valószínű, hogy nincs szükség moderátori tevékenységre vele kapcsolatban. Persze tévedhetünk is, vagy esetleg nem vettünk észre valamit. Amennyiben úgy gondolod, hogy a kérdés mégiscsak problémás, e-mailben szólhatsz róla nekünk, a moderator@gyakorikerdesek.hu e-mail címre írt levélben."


Nincs kedvem maileket írogatni, de látható, hogy a kérdező csak provokált, és mások véleménye tulajdonképpen nem érdekelte.

2022. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:
A pipihúst meg tudnám kapni pl. szeretővel is, de az már veszélyeztethetné a házasságomat, azért nem csinálom. Egy szerető igen komoly dolog, hamar érzelem lehet belőle, meg szerelem stb. Egyébként tényleg nem értem a haragotokat, semmi rosszat nem teszek, havonta boldoggá teszem magam és egy lányt. Társadalmilag rendkívűl elterjedt a házasságokban lévő nemi élet elégtelensége, emiatt a családok megmaradásának az egyik lehetősége lehet az ilyen időnkénti prostizás. Egyébként célom ezt haviról tovább csökkenteni, eddig havi kettő volt, most már csak egy, a jövőben tervezem, hogy lejjebb veszem, ha otthon is kapok elég szexet. Teljesen nem akarom elhagyni, mert ez egy férfinak nagy izgalom és nagy öröm. Ha persze öreg leszek és impotens, akkor elhagyom a dolgot, habár akkor tervezem, hogy áttérek masszázs lányokhoz kényeztetésre. A fő motivációm a gyönyörű női test és a női bájok időnkénti élvezése, ez egy férfinak nagyon nagy öröm, az élet egyik nagyon szép része.
2022. jún. 19. 19:14
 59/70 anonim ***** válasza:

A te szemszögedből érthető az érvelésed.

Viszont abban is egyetértünk-e, hogy a feleségednek is nagyon jót tenne egy helyes, sportos férfimasszőr?

Megfiatalítaná őt, felfrissülne, jobban kívánna téged is. Talán tanulna valami izgalmas technikát, vagy ügyesebben orálozna utána. Mindenki jól járna.

2022. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
60/ Ja igaz, a gyakorlás a tudás nyagymamája :)
2022. jún. 22. 07:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!