Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak-e számít prostiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak-e számít prostival dugni ?

Figyelt kérdés
Szerintetek megcsalás prostival dugni, vagy sima egészségügyi tornagyakorlat, ahol a páciens egy kicsit dug, testedzést végez, támogat egy lányt, új pózokat-technikákat tanul ? Nem lehet, hogy jót tesz ez egy kapcsolatnak, ha a dolog titokban marad ? A prosti ártatlan, nem olyan, mint egy szerető, vagy egy barátnő.

2022. ápr. 20. 08:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:
30/ Akkor te mit javasolnám nekem gerinces barátom ? Nem értem a haragod, mindenkit boldoggá teszek. Én egy okos pasi vagyok, aki tudja, hogy egy nőnek mit érdemes elmondani és mit nem. Nem hazudok neki, egyszerűen ez nem téma. nyilván olyan kérdést nem tesz fel, hogy a hónapban mikor voltál a kedvenc prostidnál :) Miért jó neked, ha nem élek még 30 évig, azt meg pláne nem értem.
2022. jún. 19. 08:44
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha biznál benne elmondanád..Nem okos vagy hanem egy gerinctelen tetű..Sajnálom a nőt .
2022. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:
32/ Meséld el, hogy mi lenne jobb abban, ha elmondanám ? Csak minden rosszabb lenne, boldogtalanabb lenne. Nem kell mindent elmondani egy nőnek, mert szegénykém nem tud mindent felfogni.
2022. jún. 19. 08:47
 34/70 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne boldogtalanabb..Kibaszna s találna egy megbízható pasit..Neked lenne szar mert nem lenne aki etetne meg majd pelenkázna..Saját magad miatt félsz ...Az utolsó mondatot meg a tipikus kádárista arrogáns megnyilvanulás. A páromnak s nekem is többdiplománk van s az ilyentől agybant kapunk..Nem okos vagy te hanen egy buta szexista arrogáns vénember..
2022. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
Hát a válaszoló utolsó mondatja nem kicsit himsoviniszta..
2022. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
72%
1 milliot fizetek annak aki feltöri az IP cimét s megtudja hol lakik s elmondja a feleségének..
2022. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
Akárhány diplomátok van kedves asszonyok, vannak dolgok, amiket nem fogtok fel, emiatt nem is érdemes erről nektek beszélni. Higyjétek el az evolúció másféleképpen teremtett minket férfiakat és nőket. A nőknek 50 felett általában lecsökken, vagy megszűnik a libidója, a férfiaknak megmarad. Emiatt a férfiaknak kötelező valamit tenniük a szexuális életükért, hiszen otthon már nem kapják meg a biológialag szükséges adagot és ha nem kapják meg, akkor teljesen tönkremegy az életük. Ez sajnos tény. A kérdés az, hogy ki hogyn kezeli le ezt a dolgot. Én szerintem egy becsületes, vállalható megoldást találtam, ami mindenkinek optimális.
2022. jún. 19. 08:59
 38/70 A kérdező kommentje:

36/ Hahaha. És mi hasznod lenne abból mesélj ?

Egyébként vállalom a tetteimet.

2022. jún. 19. 09:00
 39/70 anonim ***** válasza:
54 vagyok..2 naponta szexelek párommal..
2022. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vállalod .sunyítasz...Nem vagy férfi ..
2022. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!