Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak-e számít prostiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak-e számít prostival dugni ?

Figyelt kérdés
Szerintetek megcsalás prostival dugni, vagy sima egészségügyi tornagyakorlat, ahol a páciens egy kicsit dug, testedzést végez, támogat egy lányt, új pózokat-technikákat tanul ? Nem lehet, hogy jót tesz ez egy kapcsolatnak, ha a dolog titokban marad ? A prosti ártatlan, nem olyan, mint egy szerető, vagy egy barátnő.

2022. ápr. 20. 08:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés igen nehéz ügy belátom. Na mindegy még gondolkodom rajta, addig is nem prostizom még legalább július közepéig, lehet utána se, de majd meglátjuk. Itt sokféle dolog feszül egymásnak, nem könnyű itt eligazodni :)
2022. jún. 22. 10:11
 62/70 anonim ***** válasza:
Így igaz nagyon nehéz! Én is óriási dilemma előtt állok. 5 szexmentes év után nekiálljak e prostizni. Ha már eddig is ilyen jól kibírtam. Egyáltalán ér e az annyit?
2022. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:
Én tavaly decemberben kezdtem, eddig volt havi két látogatásom, júniusban már csak egy, utána gondolkodom a teljes leszokásról, vagy mondjuk kéthavi egy, utána még lejjebb vinni. Rengeteget tanultam, nem csak szexuálisan, hanem szinte minden téren, a legtöbb látogatás kalandos volt, egy kész szociológiai élménypark, sok dolgot egész másképp látok. Nagyon megérte a dolog, csomó mindent egyébként nem tanultam volna meg. A feleségem is sokkal jobban kíván azóta, a nőknek is még jobban bejövök. Viszont beleragadni sem akarok, szánalmas az, akinek kizárólag ott zajlik a szexuális élete, nem szeretnék függő sem lenni. Úgyhogy most az irány a havi-kéthavi egy, aztán majd talán még lejjebbviszem a dolgot. Majd elmondom. Már szinte majdnem jófiú vagyok :) Viszont szeretőm sosem volt és nem is lesz, mert az könnyen halálos lehet a kapcsolatra.
2022. jún. 22. 10:27
 64/70 A kérdező kommentje:
Mind júniusban és júliusban is csak egyszer voltam prostinál.
2022. júl. 21. 16:31
 65/70 anonim ***** válasza:
100%
Most már én is nagyon tervezgetem pár héten belül. Öt szexmentes év után párkapcsolatban egy ünnep lesz. Tovább nem várok a páromra.
2022. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 A kérdező kommentje:
65/ Én kb. két év szexnélküliség után vettem rá magam, már ki volt dörzsölve a tököm a sok rejszolástól, egyszer csak elszakadt a cérna. Fél órára mentem, a kislány nagyon helyes volt, de 15 perc alatt kivégzett, annyira elszoktam a szextől. Aztán megkedveltem a műfajt pár hónapra, de érdekes módon a párom is elkezdett újra érdeklődni irántam. Elértem a havi egy szexet vele, emiatt a kurvázást is elkezdtem csökkenteni, függő sem akartam lenni. Szummában jót tett a párkapcsolatomnak is a dolog, én is sokkal jobb lettem a szexben. A prostinál azért hiányzik a szeretkezésből a szerelem, ez nem ösztönöz a még több kurvázásra. Ott a szép női test élvezete ösztönöz csak, a baszás önmagában nem, arra elég a 3-4 hetenkénti akció.
2022. júl. 21. 22:40
 67/70 anonim ***** válasza:
70%
#66 Köszönöm a tapasztalatokat és az infókat. Az egyetlen megoldásnak én is ez találom. Szextárskeresőre regisztrálni szerintem hülyeség. Egyrészt időm sincs rá másrészt én nem akarok hatezrediknek beállni a sorba egy átlag alatti nőnek kuncsorogni. Főleg ahogy hallottam egy csomó nő csak ego boostingnak használja az ilyen platformokat. Na mg hónapokig randizgatni meg sétálgatni sem szeretnék senkivel. Volt az az idő amikor ez még szórakoztatott de ma már nem. "Az olcsó lányok a legdrágábbak" ez egy filmbéli idézet és nagyon igaz! Úgyhogy marad a kupi. :)
2022. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 2-3 hónap alatt sikerült mostanra leszoknom a prostizásról. Érdekes kaland volt, sokat tanultam, de idővel ki is ábrándultam velőle.
2022. aug. 4. 03:08
 69/70 anonim ***** válasza:
39%
nem az. en is dugok rendszeresen mas lanyokat pedig van baratnom
2023. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Kérdező, te a primitív erkölcsöd miatt káros vagy a társadalomra. És még szaporodtál is. Lassan azt fogom mondani a sok hülyét olvasva, hogy csak kellene az eugenika.
2023. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!