Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak-e számít prostiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak-e számít prostival dugni ?

Figyelt kérdés
Szerintetek megcsalás prostival dugni, vagy sima egészségügyi tornagyakorlat, ahol a páciens egy kicsit dug, testedzést végez, támogat egy lányt, új pózokat-technikákat tanul ? Nem lehet, hogy jót tesz ez egy kapcsolatnak, ha a dolog titokban marad ? A prosti ártatlan, nem olyan, mint egy szerető, vagy egy barátnő.

2022. ápr. 20. 08:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
39/ Én sajnos csak havi egyet, most próbálom a havi kettőt elérni. Az összes haveromnak ez a problémája, 50 évesen már alig van szex.
2022. jún. 19. 09:03
 42/70 anonim ***** válasza:
Rendörnő vagyok.Akinek megvan a kérdező ip cime küldje át..Kikérjük a szolgáltatótól..A címet mindet..S itt nyilvános lesz...Ennyire buták a nők..
2022. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
40/ Az evolúciós különbséget nem tudom eltüntetni, csak kultúráltan, családbarátan áthidalni. Mondjam el neki, hogy drágám te az evolúció miatt lecsökkent libidóval rendelkezel, de én szeretlek, viszont szex nélkül megőrülök, emiatt áthidalom ezt a kis problémát. Mit szólsz hozzá szerelmem, ugye jól kitaláltam ezt, elégedett vagy a megoldásommal ?
2022. jún. 19. 09:06
 44/70 A kérdező kommentje:
42/ Hahaha. Még egy hülye.
2022. jún. 19. 09:06
 45/70 anonim ***** válasza:
Biológusként mondom hogy evolúciós szempontból pont a nők libidója bírja tovább..Hol jártal egyetemre ,iskolába?;)
2022. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
45/ Én csak tapasztaltam ezt a dolgot. Kb. 47 éves koromig a dolog fel sem merült bennem, utána gyanús lett az elmaradt szexualitás. 3 évig bírtam, utána megoldást találtam a problémára. Az összes haverom ugyanezt meséli nekem, akinek nem sokkal fiatalabb a felesége, ott a szex már nagyon lecsökkent, vagy megszűnt. Én keményen dolgozom, hogy intim maradjon a kapcsolatunk, már havi egy szex össze is jön, talán a havi kettő is meglesz még év vége felé, de több szerintem nem lesz. Sajnos mi így vagyunk kitalálva.
2022. jún. 19. 09:22
 47/70 anonim ***** válasza:
El kell válni..50 év után ideje lenne végre férfinak is lenni..
2022. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
47/ Már miért kellene elválni ? Remek a házasság, remek a család, mindenki boldog. Csak azért, mert az asszony már nem akar eleget szexelni ? Egy ilyen nevetséges apróság miatt tönkretennél egy családot ? Ezek a prostik rengeteg csalásot mentenek meg, ngyon hasznosak.
2022. jún. 19. 09:28
 49/70 anonim ***** válasza:
Ha jó lenne a házasság nem vernéd át s nem néznéd le a feleséged..Pasiként a hozzad hasonló vénektők van hányingerem..
2022. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
49/ Edzett jóképű pasi vagyok, szeretnek a nők. Nem nézem le a feleségem, szeretem, de tudom, hogy bizonyos dolgokat nem lehet vele megbeszélni, ill. megoldani. Jobb, ha felkészülsz, a férjed is ezt fogja tenni jobb esetben, rosszabb esetben elhagy.
2022. jún. 19. 09:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!