Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerekkel sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerekkel sokkal jobban élvezem mindig a szexet, mint az állandó partnereimmel. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban megcsaltam a pasikat és a szeretőkkel, pár alkalmas pasikkal sokkal jobban ment a szex, mint a fix partnereimmel. Szerintetek ez miért van igy?

25N



2022. júl. 1. 20:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/129 BohócKolbász ***** válasza:
95%

Talán a változatosság miatt. Van akinek nem való a monogámia. Keress olyan férfit akivel nyitott kapcsolatot vagy párcserét tudsz alkalmazni. Hármasban szexelni, cuckoldozni stb...

Nem ciki de neked hagyományos monogám kapcsolat nem való! Ne hari ezért! :)

2022. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/129 A kérdező kommentje:

10

szerintem ez nem bántás. Mindenki megcsal mindenkit. A mai világban már nincsennek évekig tartó, tartós kapcsolatok, ez már nem az 1800as évek

2022. júl. 1. 21:52
 13/129 A kérdező kommentje:
11, ebben egyetértünk. Ennyire már én is rájöttem.
2022. júl. 1. 21:54
 14/129 Mkdir ***** válasza:
95%
Mert megunod őket. Nem mint embert hanem a testet. Meg van egy másik elég érdekes dolog, ami az ember agyában van csak. Az hogy képtelen vagy megélni a tabuk nélküli teljesen szabad szexet. Nem azért mert ne lenne jó a partnered ebben, hanem azért mert az agyadban a kapcsolat egy másfajta állapot, egy "Szentebb" (nem tudok jobb szót ra) ez nem tudatos. De ilyenkor van az hogy bárki bármit tehet, akkor is azzal tudod kielni magad, aki mellett nincs semmien kapocs és fék. És igen ilyenkor mindig más kell, mert ez ilyen.
2022. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/129 A kérdező kommentje:
Megunom őket, mint embereket is. Elég jó ember ismerő vagyok és gyorsan megismerem, kiismerem az embereket. Nem csak a pasikat, hanem a barátokat, haveri kört is megunom és váltom
2022. júl. 1. 21:58
 16/129 anonim ***** válasza:
85%
#12: Nekem a legtöbb ismerősöm hűséges, nem csalják egymást. Vannak, akik igen, de ők egyébként is gyenge jellemek. Te is az vagy, mert úgy teszel, mintha nem a te hibád lenne, hogy megcsalod a másikat, pedig igen. Kizárólag te vagy az, aki úgy dönt, hogy párkapcsolat mellett megcsalod a másikat, ahelyett, hogy akkor inkább nem élnél párkapcsolatban. Csak nem vállalod a felelősséget, mert gyenge jellem vagy.
2022. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/129 Mkdir ***** válasza:
75%
Én is nagyon jó emberismerő vagyok. Ez hátrány mert gyorsan az lesz hogy tudod az összes lépést, és igen, itt kezdődnek a gondok. Innentől meg ugyanaz a fáma amit leirtam. De azért te durvább vagy mint én. A haverokat azért én nem cserélem. Csak úgy egy kérdés. Milyen intellektusu embernek érzed magad? Alacsony, magas, nagyon magas... Bármi egyéb. (bocs ha offkent hangzik)
2022. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/129 A kérdező kommentje:
16, nem tartom magam gyenge jellemnek, sőt. Számomra nem felel meg a monogám párkapcsolat. Én legalább felvállalom. Mennyien vannak olyanok akik álszenteskednek.... na azok a gyenge jellemek.
2022. júl. 1. 22:28
 19/129 A kérdező kommentje:

17, én megunom a barátokat, haverokat is. Velük is minden kör ugyanaz.

Közepesnek tartom magam

2022. júl. 1. 22:29
 20/129 anonim ***** válasza:
100%
#18: Akkor miért élsz párkapcsolatban?
2022. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!