Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a toxikus férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a toxikus férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Csak és kizárólag azoknál érzek bármit, akik sz*rnak a fejemre, a személyiségem egyáltalán nem hozza őket lázba, max megdugnának de még az se lenne számukra olyan nagy veszteség, ha nem jönnék össze nekik. Ja, és hatalmas korkülönbséggel a férfi javára, mert a velem egykorúak java része nem olyan "toxikusan" szemét, inkább csak olyan gyerekesen, amin maximum nevetni tud az ember, hogy milyen kiábrándítóan gyerek még fejben. A nálam idősebbek máshogy csinálják.

Akik viszont komolyan érdeklődnek irántam, azok persze mint férfi nem érdekelnek, pedig én magam is hosszútávú kapcsolatot keresek. Szívesen dumálok velük, meg minden, és alapvetően csak jószívű, jólelkű emberekkel igyekszem körbevenni magam (magamat is ilyennek tartom, ill. igyekszem ilyen lenni), de szexuálisan ők semmit sem mozdítanak meg bennem.

Miért lehet ez?



2022. aug. 26. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Enberedre találtál, de lszrom mit reagálsz, mert egy lennél a sok közül?!

49F

2022. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%

Ha csak dgtnád magad, akkor beszélhetünk ha akarod?!

45+F

2022. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem gondolod te ezt komolyaN!
2022. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki az otthoni mintát viszi tovább. Gondolom apád is ilyen ember volt. Lehet ezen változtatni, de nehéz és sok munkával jár.
2022. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jó, akkor 1es kedvéért, aki még privit is írt, tisztázzunk valamit. Az, hogy én ehhez vonzódom szexuálisan, nem azt jelenti, hogy mindenre kapható vagyok. Szűz vagyok gyerekek. Pont ez a probléma, nem akarok egy ócska k.urva lenni, de sajnos az olyan férfiak jönnek be, akik kb így állnak a dolgokhoz. Mármint nem k.urvaként kezelnek, egyszerűen max egy vagy talán kettő szexet jelentenék nekik.
2022. aug. 26. 12:44
 6/25 A kérdező kommentje:
#3 te ezt nyilván jobban tudod🥱
2022. aug. 26. 12:45
 7/25 A kérdező kommentje:
#4 ami a fura, hogy nem, apám nagyon rendes ember.
2022. aug. 26. 12:47
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Külsőjük megfog, ennyi, azt csak később derül ki toxikus e vagy sem. Engem is megnéznek, velem maradnak, nyújtom azt nekik ami kell a nőknek. Pl most ránézel 4-esre, egy 99-es ladát látsz, rámnézel, egy Audi A8-at. Jó emberismerés kell

24f

8x bajnok

2022. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Akkor te most tudod mit is akarsz?

Én szerepet játszok! Alapban egy figyelmes, empatikus ember vagyok, csak kíváncsi voltam a reakciódra!

Gondolom, sőt tudom ki lehetsz! Azért nem is válaszoltál vissza!

2022. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Na tessék az éretlenség 24f!
2022. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!