Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a toxikus férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a toxikus férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Csak és kizárólag azoknál érzek bármit, akik sz*rnak a fejemre, a személyiségem egyáltalán nem hozza őket lázba, max megdugnának de még az se lenne számukra olyan nagy veszteség, ha nem jönnék össze nekik. Ja, és hatalmas korkülönbséggel a férfi javára, mert a velem egykorúak java része nem olyan "toxikusan" szemét, inkább csak olyan gyerekesen, amin maximum nevetni tud az ember, hogy milyen kiábrándítóan gyerek még fejben. A nálam idősebbek máshogy csinálják.

Akik viszont komolyan érdeklődnek irántam, azok persze mint férfi nem érdekelnek, pedig én magam is hosszútávú kapcsolatot keresek. Szívesen dumálok velük, meg minden, és alapvetően csak jószívű, jólelkű emberekkel igyekszem körbevenni magam (magamat is ilyennek tartom, ill. igyekszem ilyen lenni), de szexuálisan ők semmit sem mozdítanak meg bennem.

Miért lehet ez?



2022. aug. 26. 12:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

Senki nem mondta, hogy el vagy kényeztetve, de abból ahogy leosztod az embereket, amiért két bekezdés alapján tippelni próbálnak, és nem jön be, igazából nem zarnám ki.


Az édesapáddal való viszonyod a triviális válasz. - Nem jött be, mert nagyon jó ember, mindent megad a családjának, így neked is.

El vagy kényeztetve - Még a gondolat is sértő neked.

Amit a pszichológusod mond az sem jó - Te igenis felnőtt akarsz lenni és önálló, vállalni a felelősséget a sorsodért.

Szerinted minden férfi meg akar dugni aki szóba áll veled. - Vedd észre, hogy te döntöd el, hogy kit engedsz közel magadhoz, akár testileg, akár lelkileg.


Szerinted van jó válasz, amit a téged ismerő pszichológus nem ismert fel?


Figyelem hiányos vagy, a férfiaktól megkapod, te mit adsz cserébe?

Jól gondolom, hogy semmit? De ők a toxikusak.

2022. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

"Senki nem mondta, hogy el vagy kényeztetve, de abból ahogy leosztod az embereket, amiért két bekezdés alapján tippelni próbálnak, és nem jön be, igazából nem zarnám ki."

Nem ezért akadtam ki. Direkt odairtam hogy a privátosoknak szól. Nem értem, ha valaki bizonytalan önmagában és ezért itt kér tanácsot, miért kell egyből betámadni hogy "szia ismerkedünk", vagy kijelenteni ilyeneket hogy el vagy kényeztetve. Szerintem jogosan akadok ki, ha ilyenekkel bombáznak privátban.

És igen, valóban sértő számomra, ha elkényeztetettnek hívnak. Olyan, mintha Mabelnek mondanád a Csengetett Mylordból, hogy el van kényeztetve. Büszke vagyok arra, hogy sose raktak semmit a s.eggem alá, hogy mindenért tanulnom és dolgoznom kellett, de ugye nyilván még az út elején vagyok. Ez a tyúkszemem, főleg mert naponta learanyásóznak az idős férfiak miatt, eszükbe se jut, hogy az eszüket és a jellemüket szeretem. Neked milyen lenne ha évekig piszkálnának valamivel, aztán nulla ismeretség után még én is rátennék egy lapáttal?

"Szerinted minden férfi meg akar dugni aki szóba áll veled. - Vedd észre, hogy te döntöd el, hogy kit engedsz közel magadhoz, akár testileg, akár lelkileg."

Ez a két állítás össze se függ. Ismerem már a férfiakat, szinte a nézésükből tudom, mikor mi a szándékuk- és ezek általában be is bizonyosodnak. Nem minden férfi szeretne megdugni, aki szóba áll velem, de ezt senki se mondta. És valóban én döntöm el, kit engedek közel, ez volt a kérdés lényege amit feltettem. Senkit nem engedtem közel még magamhoz testileg, mert akiket az ösztönöm súg, hogy kéne, azokat az eszem egyből elutasítja. Most ezzel semmi újat nem mondtál.

"Szerinted van jó válasz, amit a téged ismerő pszichológus nem ismert fel?"

Csak mert valaki pszichológus, nem biztos, hogy rájön mindenre. Vannak jó villanyszerelők és rosszak. Vannak jó pszichiáterek és rosszak. Ez pl nem a jó fajtából van (habár olyannal sajnos még nem találkoztam, de vidéken élek, nyilván ez a probléma).

"Figyelem hiányos vagy, a férfiaktól megkapod, te mit adsz cserébe?


Jól gondolom, hogy semmit? De ők a toxikusak."

Az hogy mit gondolsz és mi az igazság, két külön dolog. A férfiak megkapják a szerelmemet, a figyelmemet, a törődésemet, az eszemet és ha odáig eljut a dolog, a testi szerelmemet. Valószínűleg nem minden férfinak vagyok elég, de nincs olyan ember, aki mindenkinek jó.

Én cserébe kapok...nos eldugdosott telefonokat, törölt üzeneteket, shady kifogásokat, és rengeteg, rengeteg szívfájdalmat. És még így se gyűlölöm a férfiakat, nem hibáztatok mindenkit ezekért a tapasztalataimért. Igen, ők toxikusak.

2022. aug. 26. 16:00
 23/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem tévedek azzal nagyot, hogy itt bármelyikünk sokkal kevésbé jó pszichiáter, mint a tiéd, és 99%, hogy kevesebbet tudunk rólad, mint ő.

Ez egy nyilvános fórum, ha feldobsz egy kérdést, hogy mi a baj veled mi megtesszük tippjeinket. Annyi alapján amit megosztasz, és amit más hasonló kérdéseknél más lányok mondtak.

Ha a Párkapcsolatokba írod, ott visszakapod, hogy semmi és szemét az összes pasi 😬

Itt meg akkor is kapod az ívet, ha nem jön be neked, ha rosszul bánnak veled, mert a kérdés is az volt, hogy mi a baj veled.

Egyébként meg is válaszoltad: nem az eszedre hallgatsz.

Az érzelmeid irányítanak? Ha valaki kedves veled beleszeretsz.

Ha valaki nulla ismeretség után beszól kiakadsz.

2022. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem akarom itt Zsiros Deszkát játszani (🥥🐢), de nem tudsz olvasni. Ez most ebből a válaszból tisztán és világosan meglátszik, én pedig sajnos nem tudom így írásban jobban kifejezni magam. Úgyhogy ezt a vitát itt le is zárnám, viszont várom a többi olvasó tapasztalatait, meglátásait😊. Akik eddig akár privátban, akár itt képesek voltak a kérdésre válaszolni, azoknak nagyon szépen köszönöm :)
2022. aug. 26. 16:36
 25/25 anonim ***** válasza:
82%

A nőket vonzza az erő, a hatalom, a sikeresség, aminek az eléréséhez az egyik út a könyörtelenség, mások leigázása, az erőszakosság.

Van, akire ez nem igaz, és ki is lehet nőni ezt a vonzódást. Minthogy szűz vagy, ez csak elmélet, komolyra még nem fordult. Remélem, a valóság nem okoz majd csalódást.

2022. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!