Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a toxikus férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a toxikus férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Csak és kizárólag azoknál érzek bármit, akik sz*rnak a fejemre, a személyiségem egyáltalán nem hozza őket lázba, max megdugnának de még az se lenne számukra olyan nagy veszteség, ha nem jönnék össze nekik. Ja, és hatalmas korkülönbséggel a férfi javára, mert a velem egykorúak java része nem olyan "toxikusan" szemét, inkább csak olyan gyerekesen, amin maximum nevetni tud az ember, hogy milyen kiábrándítóan gyerek még fejben. A nálam idősebbek máshogy csinálják.

Akik viszont komolyan érdeklődnek irántam, azok persze mint férfi nem érdekelnek, pedig én magam is hosszútávú kapcsolatot keresek. Szívesen dumálok velük, meg minden, és alapvetően csak jószívű, jólelkű emberekkel igyekszem körbevenni magam (magamat is ilyennek tartom, ill. igyekszem ilyen lenni), de szexuálisan ők semmit sem mozdítanak meg bennem.

Miért lehet ez?



2022. aug. 26. 12:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Mert ha csak azt nézzük, hogy ki a legizgalmasabb, akkor ők a legjobbak. Egy kézzel-lábbal jóra törekvő pasi akkor is unalmas, ha a nagymama szerint ő lenne a legjobb férj a világon. Élettelen.
2022. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#8 nem érdekelnek a kocsik, ennyiből Horváth Andrással is összejöhetnék, az is egy sutyerák.

#9 tök jó hogy ennyiből levágtad, ki vagyok. Utólag könnyű azt mondani hogy dE CsAk a ReAkCiÓd ÉrDeKeLt, mint mikor egy hatéves azzal jön hogy ő csak viccelt. Ezért nem vonzódom olyanokhoz akik gyakorin fűzögetik a csajokat.

#11 ebben van valami

2022. aug. 26. 13:05
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy. Anno én is ezekre a pasikra buktam. Csalódtam is párszor. A szüzességemet is egy ilyennek adtam sajnos…

De 25 körül változtam és utána már a “jófiúk” kezdtek jobban beindítani.

2022. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

"Miért lehet ez?"

Ugyanazért, amiért nekünk is a bevállalós r.bancoktól keményedik leginkább a farkunk, nem pedig a kedves, de visszafogott háziasszonyoktól.

2022. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
Kamu!
2022. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 NTBS ***** válasza:
38%
Evolúció.
2022. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Szeretnék megkérni mindenkit (tisztelet a kivételnek), hogy se privátban, se itt ne tegyen úgy, mintha ismerne. Nem tudjátok a koromat, hány pasim volt eddig és azokkal miért nem működött a dolog. Egy priviző egy korábbi kérdésemnél, mikor igyekeztem megtudni, miért vagyok rákattanva az idős férfiakra még ódákat zengett nekem privátban, most meg el vagyok kényeztetve. Nem ismerlek titeket, ti se engem. Pont.

Inkább a kérdésre várnám a választ. #16, ezen én is gondoltam és valszeg ez áll a legközelebb az igazsághoz. Nem akarok ösztönlény lenni, de hogy zsigerből ezekhez a férfiakhoz vonzódom, az is tuti valami beidegződés evolúciósan. De még nem végeztem ehhez sulit, így nem tudom biztosan :/

2022. aug. 26. 14:16
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

Pszichés okai vannak, amit legalább vagy 50 féle különböző dolog okoz, úgyhogy inkább nem tippelgetnék. Ennyi információból egyébként az MTA komplett pszichológiai kollégiuma sem mondaná meg nálad mi a pontos ok.

Egyszerre keveredik benned az ambivalens vonzódás és bizonyos komplexusok. Ha nagyon gátolnak a kiegyensúlyozott kapcsolatok kialakításában akkor keress fel egy jó szakembert!

2022. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem ismerünk téged (tényleg nem), de mondjuk meg miért csinálsz valamit. Mégis hogyan?

Menj el pszichológushoz, beszélj neki magadról, a családi és baráti kapcsolataidról, arról, hogy eddig milyen férfiak tetszettek és mikyeneket utasítottál el.

Szerintem nem az evolúció a megoldás, de elhiszem, hogy ez neked jobban teszik annál, minthogy azt mondjuk te magad vagy az ok és a megoldás is.

2022. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19 "Nem ismerünk téged (tényleg nem), de mondjuk meg miért csinálsz valamit."

Pontosan. Ne írjatok olyanokat hogy "el vagyok kényeztetve", és társai, mert nem tudtok rólam semmit, főleg hogy eddigi rövid életem egészében alá voltam rendelve a férfiaknak- önszántamból. Ne jelentsetek rólam ki ilyen okosságokat, mert nem érzem fairnek és nem visz előre (csak hátra haha).

Viszont leírhatjátok, általánosan mi okozza ezeket az érzéseket. Járok pszichiáterhez, de maradjunk annyiban, hogy nem sokat segít. Szerinte regresszív fejlődésen megyek keresztül apakomplexussal karöltve, és ez még változni fog, szerintem pedig ennek, ha igaz is, egyáltalán semmi köze a férfiakkal lévő viszonyomhoz. Mint írtam is, édesapám egy nagyon rendes, tehetséges, sikeres férfi, aki sokat foglalkozik a családjával, a feleségével, a kapcsolatunk szoros és teljes szívemből szeretem. Nem látom be, miért lenne ő az okozója annak, hogy csak nős, szexmániás pasikkal állok le, mikor ő sose kezelné tárgyként a nőket, sose csalná meg a feleségét, sose lenne tiszteletlen a nőkkel. Nyilván az apakomplexushoz lehet köze, ezt belátom, én is érzem.

Fogalmam sincs, ha rá is jövök a válaszra, az segítene-e. Mióta próbálom kerülni a férfiakat (ami hát nehéz), azóta gördülékenyebbek a mindennapjaim, lelkileg viszont teljesen kikészültem. Nem mintha akkor nem lennék, mikor átb.asznak, de akkor legalább nem érzem magam ennyire elveszve és egyedül.

2022. aug. 26. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!