Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszatérés mindig ugyanahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérés mindig ugyanahhoz az Ex-hez. Szerintetek mennyire normális?

Figyelt kérdés

Van egy exem, akivel gyakorlatilag csak a szex működött. Kapcsolatunk egy hétig sem tartott összeköltözés után, nagyon nem vagyunk összeillőek, mint egy pár. Ellenben a szex mindig teljesen rendben volt, értettük egymás minden rezdülését, kellően figyelmes és alkalmazkodó is. Ő is remek szeretőnek tart.

Szakításunk után bő fél évig működött a barátság extrákkal köztünk, szexuálisan egyértelműen a legkiegyensúlyozottabb időszaka volt az életemnek. Lehet extrém, de egy lakásban maradtunk és a szexen kívül semmi közös pont nem maradt.

Mivel azonban én rendes kapcsolatra vágytam, így amikor feltűnt valaki a színen elköltöztem és abbamaradt a szexkapcsolat.

Új kapcsolat vége után aztán ugyan össze nem költöztünk, de összejártunk szexelni. Azóta pedig ez megismétlődött még kétszer.

Nem mondanám, hogy rohanok a karjaiba egyből. Most legutóbb sem én kerestem meg, hanem ő ajánlkozott néhány nap után: "Hallottam mi történt. Ha gondolod én épp ráérek..."

Szóval azért nagyon győzködni sem kell. A szex most is jó, de ne azt gondoljátok, hogy más nem ér a nyomába. Legutóbbi exem mondjuk pont közelébe sem ért, de volt már közben olyan párom, akivel ugyanolyan jó volt.


Előfordul másnál is ilyen? Már valami kapcsolatokban jártas pszichológus felkeresésén gondolkodom, mert egyrészt nekem így tök kényelmes. Vágyom a szexre, mindkettőnk örömére zajlik minden, de közben defektesnek érzem magam, hogy egy amúgy partnerként elképzelhetetlen pasi ágyában kötök ki sokadszor. Nem egyszeri alkalommal. Épp most ment haza, én meg kétségbeestem, hogy ő lesz a végzetem és egy érzelem és bármi közös pont nélkül egy intellektuálisan nulla kapcsolatba fog torkollani az életem.

Ugyanakkor, mint valami függő tucatnyiszor megfogadtam már, hogy soha többé. Aztán pár nap múlva már hívom is, amint a vágy megjelenik. Akkor soha sem, ha van párom.


Öntsetek rám mindent. Saját szememben is voltam már minden. Hülye picsától kezdve a szörnyű végzetébe rohanó szerencsétlenen át a boldog szexet megkapó racionális ügyeskedőig.



2022. nov. 1. 19:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Mittudom én. Eddig összesen 8 férfival voltam és a méret nekem mindegyiknél megfelelt. PONT

Kiszedtétek belőlem ezt az átlagosat, de meg nem tudom mondani sem a centit, sem azt, hogy a 8-ból a 3. vagy a 6. legnagyobb/kisebb az övé.

Ne jöjjetek kérlek a vastagsággal, mert ugyanúgy nem tudom. Mindegyik kellő ingert adott és nem volt gond a befogadásukkal sem.


Előjáték, orális szex, kellő kitartás amúgy is mérettöl független és szerintem nem csak számomra fontosabb szempontok.

2022. nov. 1. 20:29
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, utolsó kérdésem.

De ha eltérő méreteik voltak akkor lehet hogy pont megfelelt mind?

2022. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, de arra hogy 2 kézzel rá tudsz-e markolni, arra azért egyszerű válaszolni, nem? Igen vagy sem.
2022. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Teljesen elviszitek a témát. Röviden annyi, hogy nem volt senkinek extrém mérete. Egyiket sem mértem, de arányaiban legyen mondjuk 13-18. Akkor neki 15.

Aztán lehet 2 centivel mellélőttem.


Rámarkolni két kézzel szerintem menne, de az egyik kezem lelógna. A kezem méretét viszont nem tudom. Nekem megfelel, amolyan átlagos. Hahaha.

2022. nov. 1. 20:38
 15/23 anonim ***** válasza:
És gondolom a kezed is átlagos. Talált?
2022. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Vagy lehet arra gondoltál már, akkor bocs.


Mitől működik ilyen jól a szex köztetek?

2022. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Én férfiként tapasztaltam ugyanezt meg. A hölgy szexben tökéletes volt, szinte mindent ugyanúgy szerettünk. De a kapcsolat abszolút nem működött, annyira ellentétesek voltunk, viszont barátként nagyon jól működtünk. Hosszú éveken át ha nem volt kapcsolatunk, rendszeresen sokat szexeltünk. Az egyik párja az én barátom volt. A srác nekem panaszkodott, hogy havi4 alkalommal van csak szex, az is olyan semmilyen. Amikor mi voltunk együtt akkor napi rendszeres volt a szex, hétvégente meg hosszabb többmenetes együttlétek voltak.
2022. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nekem nincs gondom a szex terén. Minden pasimmal volt orgazmusom mondjuk legalább 80%-ban. Legtöbbekkel gyakorlatilag mindig.


Volt persze önző, aki nem vette figyelembe az igényeim (nekem 1-2 percenként gyakori a pózváltás) vagy simán befejezettnek gondolta ha elment.

Ő a többséggel egyetemben hajlandó kommunikálni, nyílt és őszinte a szexben. Persze van, hogy akkor kell lassítanunk, mikor nekem épp kellene úgy még egy perc, de ezek szerintem természetesek.

Tudja, hogy ha mondjuk a szájával a csúcsra juttat azt is meghálálom.

Ez az önző egyént leszámítva viszont mindenkinél így volt.

Az az előnye mondjuk valóban megvan, hogy nem kell már összehangolódnunk, mint esetleg más kapcsolatokban. Ugyanakkor az első alkalmaknak meg van egy olyan varázsa (újdonság varázsa), ami itt fel sem merül.


Volt már szexben figyelmesebb, kitartóbb parnerem is. Olyan is aki a nyelvével volt mondhatni, hogy kimagasló. Nem ezért megyek tehát mindig vissza hozzá.

2022. nov. 1. 20:55
 19/23 A kérdező kommentje:

#17

Hát a mennyiség az változó. Ebben a felállásban munka előtt például aligha fér bele időben.

Rendes párkapcsolatban ez azért több. Fordított felállasban, lányként nekem még nem sokszor mondták, hogy nincs kedvük. Remélem/hiszem, hogy én se sokkal többször. Szerelmi viszonyban ugye elödordul, hogy egyoldalúan is történik valami. Az említett pasival ilyen nincs, nem ugrok át hozzá csak úgy leszopni.

2022. nov. 1. 21:03
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Kipróbálod velem is? Nem tudom mennyi idős vagy, de elég nagy az esélye hogy fiatalabb vagyok.
2022. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!