Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után visszatérés...

Koplalás után visszatérés normális érkezésre hízás nélkül?

Figyelt kérdés
1-1,5 hétig koplaltam. Mindezt nem szándékosan, el sem tűnt. Történt velem néhány nagyon kellemetlen incidens, ami miatt igen depresszív lettem, így egyszerűen nem tudtam enni, és ezt észre sem vettem. 6-ig iskolában voltam, utána pedig a barátaimmal császkáltam a városban, így prbáltak felvidítani. Tegnap számoltam utána, emnnyit ehettem, és megdöbbentem: 500 kcal körül. Nagyon lesokkolt, mert sportoló vagyok, aki évek óta küzd a túlsúllyal. Mára már csak 4 kg plusz volt rajtam, ami leolvadt ebben az 1-1,5 hétben. Hál Istennek időben észre vettem és nem nyúlt át hónapokba a dolog, így azt szeretném kérdezni, hogy ennyi idő után hogyan kezdjek el újra enni, hogy meg tudjam tartani a jelenlegi súlyomat? Minden nap futok, versenyre készülök. Tudnátok segíteni?

2017. márc. 30. 05:13
 1/2 A kérdező kommentje:
*normális étkezésre
2017. márc. 30. 05:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb vidd fel 1200ra, majd onnan 100zal emelgesd a súlytartásig. Mivel sportolsz, lehet, hogy a súlytartás nálad nem a szokásos 1800körül, hanem 2000lesz. Habár fogalmam sincs, mekkora vagy.
2017. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!