Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszatérés mindig ugyanahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérés mindig ugyanahhoz az Ex-hez. Szerintetek mennyire normális?

Figyelt kérdés

Van egy exem, akivel gyakorlatilag csak a szex működött. Kapcsolatunk egy hétig sem tartott összeköltözés után, nagyon nem vagyunk összeillőek, mint egy pár. Ellenben a szex mindig teljesen rendben volt, értettük egymás minden rezdülését, kellően figyelmes és alkalmazkodó is. Ő is remek szeretőnek tart.

Szakításunk után bő fél évig működött a barátság extrákkal köztünk, szexuálisan egyértelműen a legkiegyensúlyozottabb időszaka volt az életemnek. Lehet extrém, de egy lakásban maradtunk és a szexen kívül semmi közös pont nem maradt.

Mivel azonban én rendes kapcsolatra vágytam, így amikor feltűnt valaki a színen elköltöztem és abbamaradt a szexkapcsolat.

Új kapcsolat vége után aztán ugyan össze nem költöztünk, de összejártunk szexelni. Azóta pedig ez megismétlődött még kétszer.

Nem mondanám, hogy rohanok a karjaiba egyből. Most legutóbb sem én kerestem meg, hanem ő ajánlkozott néhány nap után: "Hallottam mi történt. Ha gondolod én épp ráérek..."

Szóval azért nagyon győzködni sem kell. A szex most is jó, de ne azt gondoljátok, hogy más nem ér a nyomába. Legutóbbi exem mondjuk pont közelébe sem ért, de volt már közben olyan párom, akivel ugyanolyan jó volt.


Előfordul másnál is ilyen? Már valami kapcsolatokban jártas pszichológus felkeresésén gondolkodom, mert egyrészt nekem így tök kényelmes. Vágyom a szexre, mindkettőnk örömére zajlik minden, de közben defektesnek érzem magam, hogy egy amúgy partnerként elképzelhetetlen pasi ágyában kötök ki sokadszor. Nem egyszeri alkalommal. Épp most ment haza, én meg kétségbeestem, hogy ő lesz a végzetem és egy érzelem és bármi közös pont nélkül egy intellektuálisan nulla kapcsolatba fog torkollani az életem.

Ugyanakkor, mint valami függő tucatnyiszor megfogadtam már, hogy soha többé. Aztán pár nap múlva már hívom is, amint a vágy megjelenik. Akkor soha sem, ha van párom.


Öntsetek rám mindent. Saját szememben is voltam már minden. Hülye picsától kezdve a szörnyű végzetébe rohanó szerencsétlenen át a boldog szexet megkapó racionális ügyeskedőig.



2022. nov. 1. 19:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#20 - Reménykedj nyugodtan, hogy összefutunk valahol és megtetszúnk egymásnak. Online még csak randim sem volt soha, nem hogy kapcaolatom.


27 vagyok.

2022. nov. 1. 21:25
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk külsőre mi fog meg az ápoltságon kívül?
2022. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
65%

Problémát generálsz ott ahol nincs.

Van egy pasi, akivel jó a szex és ezen kívül nem akartok mást egymástól.

Amúgy ki tudsz alakítani párkapcsolatokat és általában velük is jó a szex.

Ha van valakid nem találkozgattok.

Hol a probléma?

2022. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!