Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet gyakori az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori az, hogy a nő nem akarja a szexet a párjával, de mégis belemegy, mert attól fél, hogy ha nem elégíti ki maximálisan a férfi szexuális igyeit, akkor az elhagyja vagy megcsalja?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 11:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
Ritka
2023. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sokstor vab ilyen
2023. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
45%

2 gyerek után az asszony nagyban leszarja a pasit

Haveroknál is a szex a multé

Igen van aki utána talál mást szexre de nem válnak a gyerekek miatt.

Így van ez amit nem kapsz meg othon megkapod máshol.

Viktor kitalálta ezt y csok.ot nagyon megnehezíti a válás.

2023. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Van ilyen, de nem ez a jellemző.
2023. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sokat szamitana ilyenben a kommunikáció is, meg van olyan szituáció is h a serelmek miatt nincs kedve az embernek.
2023. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg nő sokszor csak emiatt megy bele a szexbe. Mert a partnere van annyira önző, hogy nem fogja fel, a nő is dolgozik. Sőt… a napi 8 óra munka mellett neki vinnie kell a háztartást, gondoskodni ételről, esetleg gyereket nevelni. Sajnos nagyon sok férfi nem gondol bele, mennyire fáradt tud lenni a párja a nap végén. És ahelyett a megértés helyett, amit a kedvese felé kellene biztosítania, ahelyett fenyegetést és bizonytalansàgot áraszt
2023. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
#6-os én speciel mindenféle házimunkát megcsinálok, főzök, mosok takarítok rendszeresen, mellette 3 helyre járok párhuzamosan dolgozni, a barátnőm csak 1-re. Itthon túl sok mindent nem csinál és így se nagyon van szex, pedig én igénylem. Akkor ilyenkor mi van? :|
2023. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem, hogy nagyon gyakori. Manapság már más világ van, a régi férfi/nő szerepek erősen átalakulnak. Ma már nem a pasi tartja el a nőt és az egész családot, nem (csak) a nő dolga a háztartás, sok pasi főz (jól), és egyébként is egyre femininebbek a pasik, egyre ritkább az igazi férfi... miközben a nők meg egyre önállóbbak, erősebbek.

Emiatt a fenti kérdés szerintem egyre kevésbé jellemző. De nyilván akad ilyen is.

2023. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mennyire gyakori, de ha az lenne, sokkal kevesebb férfi lépne félre. Legtöbbjüknek ugyanis az az indok, hogy otthon nincs szex...
2023. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg nagyon sok ilyen van. Jobb a békesség alapon.
2023. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!