Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet gyakori az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori az, hogy a nő nem akarja a szexet a párjával, de mégis belemegy, mert attól fél, hogy ha nem elégíti ki maximálisan a férfi szexuális igyeit, akkor az elhagyja vagy megcsalja?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 11:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Házas vagyok ezer ève, èn nem szexelek ha nincs kedvem, más nem tudom mit csinál.
2023. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%
Engem ezzel fenyegetett a férjem. Pedig heti kétszer szexeltünk és az se volt elég neki. Nem bírta elviselni,ha nemet mondtam neki és fenyegetett. Én gondolatban már elváltam tőle,de sajnos a jelenlegi helyzetem nem engedi,hogy tényleg megszabaduljak tőle..
2023. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Ozmi ***** válasza:
100%

előforrdul néha, hogy nekem nincs kedvem, neki meg igen, ilyenkor legfeljebb kiverem neki, vagy leszopom, de sosem félelemből, hanem mert szeretem, és azt akarom, hogy jó legyen neki.

26L

2023. máj. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gyakori. Én is éltem ilyen kapcsolatban. Egy ideig tényleg egy nyűgnek éltem meg a szexet. Ezt tetézte, hogy pocsék volt az exem az ágyban. De hát nagyon féltem, hogy félrelép.


Szóval, szerintem ez tényleg gyakoribb mint gondolnánk.

2023. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy nem azért csinálja, mert fél, az próbálta már, hogy nemet mond? Ha nem, miért nem? Ha igen, milyen reakciót kapott?
2023. máj. 21. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!