Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet gyakori az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori az, hogy a nő nem akarja a szexet a párjával, de mégis belemegy, mert attól fél, hogy ha nem elégíti ki maximálisan a férfi szexuális igyeit, akkor az elhagyja vagy megcsalja?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 11:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
74%
Rosszlanyokon tobb mint 1000 lany van fenn ( csak Bp-en) vajon kik tartjak el oket? A szingli pasik? Na..
2023. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
20. Szerintem ez egyén függő. Attól, hogy a te párod ilyen, másokat ne bélyegezz meg. Ha vele is vagyok, akkor is 0-24 kívánom. Az más, mennyi valósul meg vagy ő hogy van vele.
2023. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

21. Hát, talán a férfiaknak sem ártana egy kis szexuális kultúra. Tanulni, hogy működik a női test.


Eddig egy lepedő akrobatával sem találkoztam, mind béna és nyomi volt, plusz önző is.

2023. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
83%

Két része osztanám ezt.

1. Aki folyamatosan ebben él, egyáltalán nem kívánja, tényleg csak a pasi miatt megy bele.

2. Aki alkalmanként nem kívánja, de sosem mer nemet mondani. Tehát élvezi, igényli a szexet, csak ritkábban, de inkább belemegy.

Szerintem az 1. Nagyon ritka eset, a 2. viszont elég gyakori. Nekem nőként megdöbbentő, hogy a mai napig milyen sok nőnek probléma a szexet élvezni, igazán átadni magát az élvezeteknek. Teszem hozzá, hogy azért azzal a férfival sem stimmelnek a dolgok, aki nem veszi észre, hogy csak ő élvezi az egészet.

2023. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
24. És kihagytad azokat a nőket akiknek nagyobb a libidójuk mint sok férfinak, ezért baromi nehéz nekik jó kapcsolatot találni, ahol esetlegesen a partner nem önző és gondol a nőre. 🥶🥶
2023. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
#25 os én nő vagyok, és nagy a libidom, de nem várom el a páromtol hogy minden nap többször odategye magát mert szerintem ez faraszto lehet, heti párszor szoktuk 2x 3x, ezek mellett vannak játékszereim amikkel elvagyok a hétközben, megoldom magamnak. Igazából én is érzem jarta ha pl nincs kedve vagy faradtabb es volt hogy megtette a kedvemért de nem mindig esik jól, jól esik hogy megtette mert kívánom, de van bennem egy bűntudat. 26/l
2023. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
26. Persze, én sem kényszerítem sosem semmi ilyesmire, erről szó sincs. :)
2023. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyakori volt, amikor volt párom. Persze ez nem az elején van, hanem sok év után.

Volt egy lakótársam, aki szintén hasonlóról számolt be.

Ez azoknál a nőknél van inkább, akik megfelelési kényszeresek.

2023. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
69%

28. Nekem testképzavarom is van, már talán kisebb, de mégis imádok szexelni.. 😂


Családom felé nekem is volt megfelelési kényszerem.

2023. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem gyakori, munkatársnőktől, barátnőktől vagy a férjem párjaitól egy-egy mondat is sokszor olyan árulkodó. Sok nőnek nyűg a szex. Szerintem ez nem feltétlenül azért van, mert fáradtak, egyszerűen nem jutnak el addig, hogy élvezzék, és mivel nem élvezik, nem is vágynak rá.
2023. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!