Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet gyakori az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori az, hogy a nő nem akarja a szexet a párjával, de mégis belemegy, mert attól fél, hogy ha nem elégíti ki maximálisan a férfi szexuális igyeit, akkor az elhagyja vagy megcsalja?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 11:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem igen is gyakori! Szerintem rengeteg olyan kapcsolat van, ahol a szex nem jó, ezért nem is akarja a nő/férfi, de kötelező elem, ezért csinálják.

Én is simán szexeltem az exemmel, pedig kur..va szar volt, mert egy nulla volt az ágyban, viszont volt olyan tényező a kapcsolatunkban, ami miatt vele maradtam. Teszem azt még mindig jobb ha van valakim és szar a szex, mintha egyedül lennék..... Nyugi szánalmasnak tartom magam!

2023. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
7. Szarul választottal, az van.
2023. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon ritkán előfordul. A kényszer szex senkinek sem jó kivéve ha valami defektje van valakinek.


#7 Dettó ugyanezt mint nálatok. Gyakorlatilag mindent én csinálok és mindent megteremtek a páromnak a szex pedig 0. Azt sem tudom milyen már az olyan régen volt.

Az én párom inkább vállalná a szakítást, elköltözne csak szexelnie ne kelljen. Ezt nem az én fejemből pattant ki. Ő határozottan kijelentette.


Egyébként szerintem házasságban , hosszú párkapcsolatban amúgy sincs már szex.

2023. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
65%
Én napi 2x igényelném, de mi nem élünk együtt. Kétlem hogy ez csillapodni fog..
2023. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolat, akkor kívánjátok egymást és van/lesz szex. Ha nincs, szar stb., akkor ott már más is van.
2023. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
#9 Otthon semmilyen szex nincs mégsem lépek félre. (pasi vagyok) Tisztességtelennek tartom és még így sem fér bele. Más meg nyilván megteszi.
2023. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez van. Férjemnek sokkal nagyobb a libidója, nekem elég lenne havi 2-4 alkalom bőven.

Ugyanakkor nem okoz fájdalmat vagy nehézséget, miért ne elégüljön ki amikor akar...

2023. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
17. Hány évesek vagytok?
2023. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
17. Havi 2-4 alkalom? Nekem a havi nullához képest már a havi egy is a mennyország lenne.
2023. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
25%
14. Ne esküdj rá! Ugyanígy volt a párom is amíg nem éltünk együtt. Nagy izgalommal jött hozzám , fergeteges és csodálatos szex ő is akarta. Utána hozzám költözött. Na itt nullázódott a szex. Azóta semmi (már 6 éve). A szexi ,kívánatos nőből egy frigid nő lett akinek a szex tabu téma.
2023. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!