Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki tapasztalta már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki tapasztalta már, hogy valaki a családjából a használt bugyiját szagolgatta vagy beleélvezett? Volt már olyan eset, hogy olyan bugyit vettél fel (véletlenül), ami spermás volt? Mennyire gyakori ez a dolog? Hogyan élted meg?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki elkezd fölényesen kioktatni bárkit! Erkölcsileg elítélendő és gusztustalan dolog, de ettől még a jelenség létezik! Ne itt éld ki a szánalmas frusztrációdat, ha már értelmesen nem tudsz vagy akarsz hozzászólni ehhez a (sajnos) gyakori dologhoz!

2023. jún. 30. 09:01
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
61%
#11 a mai generáció nem normális
2023. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Igaz, a fáraók idejében (testvérházasság), akkor "normális" volt. Pontosan azért kell(ene) - sokak szerint - ezekről a dolgokról beszélni, hogy megértsék a "mai fiatalok", hogy mi az a határ, ami még "normális".
2023. júl. 3. 19:28
 23/53 anonim ***** válasza:
14%
#22 Gézai ferdetorony fáralyó
2023. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
21%
Ide figyelj kerdezo, ha nem fejezed be, ferfikent en vagatlak ki innen es tiltatom ki az ip cimed! A Columbo filmeket ha negativnak tartod, fordulj orvoshoz, mert az agyadat helyre kene rakni... Az a sorozat nem gyilkosoknak ad otletet, hanem elrettenti oket... Alljal le es hagyd beken a valaszolokat, kulonben a moderacioval talalod szembe magad. Mit kepzelsz magadrol, normalis epeszu ember sajat csaladtagjaira nem gerjed, te a vilagurbol jottel, vagy mi bajod?
2023. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
25%
#22 "nagyon normalis" ( ironikusan) h valaki a testvére / anyja bugyijara izgul ....jó H nem b@ssza is meg ?! 🤦‍♀️
2023. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Nem, nem normális! Erről beszélek! Akkor mivel magyarázzátok, hogy mégis van? Moderálni azokat kellene, akik anyáznak és nem vesznek tudomást arról, hogy ez létezik.
2023. júl. 3. 23:01
 27/53 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt olyan pasim aki kiverte vele, meg beleélvezett, de a szennyesbe dobta. Kért olyat is, hogy belém élvezett, vegyem fel gyorsan és utána később azzal verte ki. De ő csak tiszta bugyijaimat használta erre a célra, a koszos alsókat nem. Elsőre kicsit fura volt, de semmivel sem kattantabb dolog szerintem mint a most divatos lábfétis vagy anál, vagy BDSM mániája.
2023. júl. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
76%
Engem egyszer fiatalabb koromban az indított be, hogy nővérem hazaért egy at bulizott éjszaka után majd kidolt az ágyban, ugy ahogy volt harisnyában meg ruhában. Aztán annyira beinditott a harisnyás lába hogy képtelen voltam kibirni, hogy ne élvezzek rá, nyilvan mire felkelt semmmire se emlékezett azt se vette észre hogy olyan volt a Harisnyaja. De életem legjobb élménye volt. Én voltam akkor 16 ő pedig 20.
2023. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy komoly aberracio az biztos.

De amikor 12 eves voltam en bizony megszagoltam az unokanoverem furdobugyijat. De nem vertem bele meg ilyenek. Egyszerűen kíváncsi voltam. Főleg hogy o beszelt elotte mindenfele szexualis temarol.

2023. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim válasza:
81%

Nővéremébe sok éve beleverem.

Elképesztően finom illata van.

2023. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!