Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki tapasztalta már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki tapasztalta már, hogy valaki a családjából a használt bugyiját szagolgatta vagy beleélvezett? Volt már olyan eset, hogy olyan bugyit vettél fel (véletlenül), ami spermás volt? Mennyire gyakori ez a dolog? Hogyan élted meg?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki elkezd fölényesen kioktatni bárkit! Erkölcsileg elítélendő és gusztustalan dolog, de ettől még a jelenség létezik! Ne itt éld ki a szánalmas frusztrációdat, ha már értelmesen nem tudsz vagy akarsz hozzászólni ehhez a (sajnos) gyakori dologhoz!

2023. jún. 30. 09:01
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsémet egyszer- kétszer rajta kaptam már mikor nálunk voltak, hogy a fehérneműimet nézegette. Inkább nem szóltam neki, ne legyen kellemetlen nekem se.
febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm...:)
febr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nem semmi vélemények vannak. Manapság fordítva ülünk a lovon. Minden végletes. Ha valaki szereti a húst, utálja az állatokat, ha megnézünk egy csajt biztos baszni akarunk. Köztes dolgok is léteznek ám. Ha valaki megszagolja, játszik rokona ruháival nem biztos hogy meg is dugná! Lehet vágyik lányra, de ha csak ruha van, akkor nincs mit tenni... Van olyan ember is akinek egyszerűen bejön az illat vagy csak fantáziál egyet milyen lehet egy ilyen bugyi egy csajon. Lehet a tesója bugyiját fogja, de közben az osztálytársára, kollégájára gondol. Nem tudni. Nem, nincs csaj rokon, nem csinaltam ilyet, de a ruhadarabok engem is vonzanak, de pl én se arra gondolok, hogy megdugnám a tulajdonosát... Valóban fura érdeklődés, de nem tudni ki miért csinálja ezt, sok ok lehet. Tény, a beleélvezés már kicsit extrémebb. De hát annyi haszna van bugyiba verni mint szájba, nem? :)
márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!