Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki tapasztalta már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki tapasztalta már, hogy valaki a családjából a használt bugyiját szagolgatta vagy beleélvezett? Volt már olyan eset, hogy olyan bugyit vettél fel (véletlenül), ami spermás volt? Mennyire gyakori ez a dolog? Hogyan élted meg?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki elkezd fölényesen kioktatni bárkit! Erkölcsileg elítélendő és gusztustalan dolog, de ettől még a jelenség létezik! Ne itt éld ki a szánalmas frusztrációdat, ha már értelmesen nem tudsz vagy akarsz hozzászólni ehhez a (sajnos) gyakori dologhoz!

2023. jún. 30. 09:01
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
35%
Noveremnek nagyon izzados a laba es a zoknijaiba szoktam beleelvezni este mikor hazaer 12ora munka es edzes utan mindig megy furdeni es en utana szoktam bemenni es annyira nedves izzadt es budos a zoknija hogy mindig felhuzom a farkamra a masikat pedig szagolni szoktam es kb 20-30mp alatt el is elvezek tole! Meg a munkas cipojebe is elveztem mar bele tobbszor is!
2023. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
34%
Volt egy csinos szoke lany lakotarsam par eve neki olyan eros labszaga volt hogy rendszeresen a zoknijaiba elveztem es mikor elkoltoztem tole elcsentem nehanyat a szennyesbol es meg ra fel evre is olyan eros labszaguk volt a zokniknak hogy minden nap arra elveztem el
2023. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
86%
😆😆😆😆😆😆
2023. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
60%

Eldugulhatnál a hülye gusztustalan kérdéseddel, te erre élvezkedsz??

Erre még ki is emeled!!

2023. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
69%
Értelmes, egészséges ember ilyet nem csinál.
dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
69%
Ha a 41-es igaz akkor nagyon gyakran jár orvoshoz mert az összes letező betegséget elkaptam
dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Elkapta*
dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
78%
Volt már ilyen.
jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
77%
41es vagyok nem kaptam el semmit mai napig csinalom tegnap is megtettem es semmi bajom ezt csinalom 8eve mar
jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
94%

10 éves koromban játszottam a lány tesóim bugyijával, de nem a koszossal és bele se vertem. Egyszer egy lány lakótársam bugyiját szaglásztam, de abba se vertem bele.


Amúgy érdekes ez a nagy felháborodás a témával kapcsolatban. Pár hete meg le lettem pontozva, amikor azt válaszoltam, hogy sosem vertem ki a lány tesóim előtt meg hogy a fiúk közös recskázása szerintem aberrált. Ehhez képest ez a bugyis sztori szerintem elég lightos. Kamasz/kiváncsi korban szerintem ez bele fér, aztán azon túl kezd beteg lenni.

febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!