Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki tapasztalta már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki tapasztalta már, hogy valaki a családjából a használt bugyiját szagolgatta vagy beleélvezett? Volt már olyan eset, hogy olyan bugyit vettél fel (véletlenül), ami spermás volt? Mennyire gyakori ez a dolog? Hogyan élted meg?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki elkezd fölényesen kioktatni bárkit! Erkölcsileg elítélendő és gusztustalan dolog, de ettől még a jelenség létezik! Ne itt éld ki a szánalmas frusztrációdat, ha már értelmesen nem tudsz vagy akarsz hozzászólni ehhez a (sajnos) gyakori dologhoz!

2023. jún. 30. 09:01
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer rajtakaptam a neveloapamat ahogy a bugyimat szagolgatta de nem szoltam neki.

Olyan is volt hogy arra ertem haza hogy a kad szelen ul, onkielegit a farkara tekert bugyimmal, pont akkor ment el.

2023. júl. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
27%

Ezt úgy kell elképzelni hogy a testvéred vagy apád vagy valakid kiveri a koszos bugyidra????

Ha így van, baromira nincs rendben valami nálatok!!!

2023. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
73%

1. Nem, nem volt ilyen eset, mert nem a szennyesbol kivett bugyit hordom

2. Ha ilyet tapasztalnek, eloszor elhanynam magam, majd szakorvoshoz kuldenem az illetot

Elszomorito, szanalmas latni, hogy a defektes, aberraltak vannak felpontozva

Csaladi beluli perverzkedes sosem lesz elfogadhato, egyszeruen normalis ember epp esszel felfogja hogy ez nem helyenvalo

Akarmivel hozod parhuzamba a temat: Ez. Nem. Normális.

2023. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
76%
#33 nak van igaza
2023. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
32 es vagyok, szerintem a kérdezőnél durvább dolog is történt már szerintem... van egy olyan érzésem ahogy vissza olvasom a kommenteket...
2023. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
86%
Az öcsémmel előfordult amikor még egy lakásban éltünk. N
2023. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
79%

Nővéremébe sok éve beleverem.

Elképesztően finom illata van. :))

2023. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
24-es, az Ip cím tiltó 🤭😆😆😆😆
2023. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztaltam,hogy beleélveztek.Mosáskor vettem észre
2023. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
10%

" Ne itt éld ki a szánalmas frusztrációdat "

Na ezért kár volt ezt itt feltenni!!!

Te vagy a frusztrált.

2023. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!