Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok kizáró tényező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró tényező ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy a partneretek prostikal dugott gumi nélkül? Engem alapvetően nem zavar, ha előttem voltak kapcsolatai de egy hatalmas red flag lenne ha prostikal fekudt volna le.

2023. júl. 13. 03:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/129 anonim ***** válasza:
79%

Nem olvastam végig az összes választ, látom már el is kanyarodtak egyesek, de olvastam néhány véleményt hogy azért járnak a férfiak mert sikertelenek a nőknél nincs önbizalmuk meg reménykednek hogy majd szerelmes lesz a prosti. Omg ti nők nagyon benézitek ennek a motivációját. Nem tudtok férfi aggyal gondolkodni. Persze biztos van ilyen is amiket írtatok, de a magam részéről és szerintem ez a gyakoribb, sokat dolgozom, szingli vagyok, jól keresek, a külsőm szerintem átlagos vagy kicsit jobb talán és szimplán néha rám jön a kangörcs. Felszedhetnék egy csajt, igen képes lennék rá, de ez azért időbe telik, pénzben kb annyi mint egy prosti és nem tudod mi lesz a vége, lehet hogy nem úgy alakul... Márpedig én akkor nem szeretném megadni az esélyét se hogy ne úgy alakuljon. Alapból elindulni se könnyű, minimum el kell menni bulizni hozzá vagy ilyesmi. Vagy hogy megy ez, létezik olyan hogy találkozol valakivel a west endben és 2 óra múlva az ágyban találjátok magatokat? Ez rohadt életszerűtlen. Vagy pörgessem a fantasztikus tindert? Nincs erre időm/energiám akkor amikor ez van, nem akarok mással se szórakozni, egyszerűen körbenézek rosszlányokon választok egy lányt, megdugom természetesen gumival és jövök haza, probléma megoldva mindenki jól járt. Nem csinálom sűrűn, de előfordul. Nem értem mi ezzel a probléma, semmi másról nem szól csak épp nincs kedvem kiverni meg amúgy is jobb nyilván szexelni, nincs idom/kedvem/energiám eljutni addig a pontig amíg befűzök egy nőt, megkapom az azonnali kielégülést, többnyire jó kezekben is vagyok, és ennyi. Végtelen szolgáltatás létezik, ez se sokkal különbözik... Csak nyilván bele van kódolva főleg a nőkbe hogy ez a legalja. Btw azokba a nőkbe akik tízezresével nyomulnak onlyfanson meg minden is ki van téve instara. De ez már egy másik sztori.

Utóiratként pedig a prostik nagyrésze rendszeresen jár szűrővizsgálatokra, aki gumival csinálja állítom hogy nagyobb biztonságban van nála ilyen téren egy férfi mintha egy random péntek este hazavinnél valami könnyebb vérűt egy szórakozóhelyről.

2023. júl. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/129 anonim ***** válasza:
50%

@121

Ez sajnos így van: "Utóiratként pedig a prostik nagyrésze rendszeresen jár szűrővizsgálatokra, aki gumival csinálja állítom hogy nagyobb biztonságban van nála ilyen téren egy férfi mintha egy random péntek este hazavinnél valami könnyebb vérűt egy szórakozóhelyről."


Azokat is csak gumival szabad dugni, bár azok nagyon bevállalósak, volt olyan aki, mondta, hogy: "de ugye amikor szoplak leveszed a gumit" ...

2023. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/129 A kérdező kommentje:

Számomra redflag, de ennek pedig oka, hogy nagyon nem birom a könnyűvérű nőket( már bocsánat) számomra az a nő aki nem adja magát könnyen, és számtalanszor voltam szar helyzetben, akkor sem jutott eszembe, hogy áruljam a testem, szétbaszon milió faszi, ezzel nem vitat akarok generálni, ez csak a szimpla véleményem.

20L

2023. júl. 18. 12:58
 124/129 anonim ***** válasza:
100%

Egy lakásos prosti fogad naponta 3-4-5 férfit, ebből 1-2-t csak leszop, a többi megdugja, de nem nagy farokkal és végeznek 5-10 perc/fő.

Talán 2 hetente akad egy, aki tényleg nagyon megbasz, puncidat, fenekedet, de abból is lehet 2 havonta lesz, aki nagy farokkal teszi ezt.

Na, ettől még nem leszel szétbaszva, és közben 2-3 milliót bezsebelsz nettóba havonta.

2023. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/129 A kérdező kommentje:
Tökre mindegy milyen farokkal, inkább megakarom tudni számolni EGY kezemen hány partnerrel voltam minthogy kettőn se tudjam.
2023. júl. 18. 13:36
 126/129 anonim ***** válasza:
100%

#125

Ok., ezt érthető, csak eddig azt írtad, attól félsz, hogy prostiként szétbasznak: "...szétbaszon milió faszi,..."

2023. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/129 anonim ***** válasza:
100%

112-es


"Te választottad" Arról hallottál már, hogy a nők képesek a hangulatingadozasra és képesek 180 fokban megváltozni és kifordulni magukból a megismerkedés napjahoz képest? Sajnos nem jó, hanem rossz irányba, de úgy is mondhatnám, hogy az elején megjátszák magukat, aztán elő jönnek a rossz tulajdonságok.


Ami az étvágyadat illeti egészségedre, de miért kell ezzel felvágni??


A másik dolog, hogy bírom mikor a nők mondják "fúj a pasi qrvázik".


Az nem gáz mikor egy nőt szana szét dugnak csak letagadja és játsza az ártatlan báránykát?


Hány olyan nő van akitől, ha megkérdezed, hogy hány pasival feküdt le kevesebbet fog mondani mert fél, hogy qrvának fogják tartani..



Minden nőben benne van a qrvaság. Sok nő az egója táplálásáért qválkodik. Illegeti magát, hogy figyelmet, dícséretet kapjon.


Te is figyelmet akarsz itt kapni és,ezért hangoztatod, hogy 24 vagy és nagy étvágyad van.

2023. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/129 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidd el sok boldog hàzassàgban élő férj dugott màr prostikkal koràbban vagy akàr asszony mellett. Nincs benne semmi redflag..ugyanúgy ahogy a nők azt akarjàk hogy fogadjuk el a múltjukat pl amikor a diszkó wc ben dugták szanaszét.
2023. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/129 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont 128-as.


Vagy,amikor pénzért dugott, de letagadta..


Rengeteg nő van akit szét dugtak, de a férje nem tudja.


Gondolom a nők megint kedvezményt szeretnének, ha nő csinálta akkor ne szóljuk le, ítéljük meg másképpen mert szegény kis nő.


A nőknek vállalnia kéne végre a felelősséget a tetteikért.


Nem pedig a,szűz qvát játszani sok esetben. Jaj én nem, jaj én nem olyan vagyok én nem csináltam.. Aztán meg kiderül, hogy de!!! De a legszebb mikor még ezek után is jön a tagadás vagy hazudozás..


A napiszar.com-on is volt egy csaj aki lebukott és utána volt pofája azt hazudni, hogy ő egy beteg kisgyereknek gyűjt pénzt ezérd dugott pénzért fűvel, fával..


De szemét pasik akik fizettek neki.. de a nő aki a testét árulja pénzért az nem gáz.. nem az még dicsőség..

2023. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!