Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok kizáró tényező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró tényező ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy a partneretek prostikal dugott gumi nélkül? Engem alapvetően nem zavar, ha előttem voltak kapcsolatai de egy hatalmas red flag lenne ha prostikal fekudt volna le.

2023. júl. 13. 03:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora hülyeség ez.

Ha megtudod, akkor redflag.

Ha nem tudod meg, akkor meg lehet évekre szerelmes leszel belé ?

Édes istenem, na ez komoly :-) :-).

2023. júl. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ugyan mindegy hogy prosti volt e a lány vagy sem. Normálisnak kinéző lánytól is elkaphat akármit, ha emiatt aggódnál. Engem ez nem zavarna.
2023. júl. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
89%

A prostizással nincs semmi gond. De prostival (vagy akár simán egy szórakozóhelyen felszedett alkalmi csajjal) gumi nélkül szexelni csak igénytelenek és idióták szoktak.

Arról nem beszélve, hogy elég kevés prosti vállalja be gumi nélkül, az már önmagában jelent egy "színvonalat"...

2023. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon messziről elkerülném, még elköszönni is csak vegyvédelmi ruhába öltözve tenném SMS-ben.
2023. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
100%

#1

"Ha megtudod, akkor redflag.


Ha nem tudod meg, akkor meg lehet évekre szerelmes leszel belé ?"


Hát gyakran van ilyen.

2023. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 anonim ***** válasza:
28%

Igen!

Egyrészt a nemi betegségektől való félelem, nem-e összeszedett valamit. (tény egy buliban egy jól kinéző csajtól is össze lehet szedni, úgyhogy ez a kisebb gond.)

A nagyobb az, hogy nem volt neki annyi önbizalma, életképessége, hogy összeszedjen egy normális csajt, hanem inkább fizetett érte?

Mert nekem a prostival az jön le, hogy b@lf@sz a pasi csajozni.

2023. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/129 anonim ***** válasza:
64%
Én voltam fizetős lány, de még számomra is kiábrándító lenne megtudni a páromról, ha prostizott. Miért? Mert elcseszett értékrendre utal. Én csak azért voltam fizetős, mert gyorsan kellett sok pénz és nem volt más opció. A férfiak viszont nem fognak éhen halni, ha nem mennek prostihoz.
2023. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim ***** válasza:
35%

7es:

Mert pl ha egy pasira rájön a kangörcs, és nincs épp barátnője, akkor vagy kiveri, vagy fizet egy prostinak hogy megdughassa.


Nincs ebben semmi jó/rossz.

2023. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
70%

#7: azért annak van valami bája, hogy egy nő, akinek gyorsan sok pénz kellett és a testét bocsátotta áruba, beszél elcseszett értékrendről a prostizó pasikkal kapcsolatban...

Nézd, én egy kicsit sem ítéllek el, semmi bajom ezzel, ahogy általában a prostikkal sincs, létező keresletre teremt kínálatot.

De nem gondolnám, hogy jogod van pont neked (vagy akárki másnak) elítélnie azokat, akik valamilyen okból kifolyólag pénzért vesznek kielégülést.

2023. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
70%
#9 miért ne lenne bárkinek joga hozzá? Mindenkinek joga van hozzá. Prostihoz három okból járnak a férfiak: vagy sikertelenek a nőknél, vagy sikertelenek a nőknél ÉS reménykednek, hogy a prosti majd beléjük szeret, vagy házasok és félredugnak. Ezek közül melyik opció vonzó a szemedben?
2023. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!