Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok kizáró tényező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró tényező ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy a partneretek prostikal dugott gumi nélkül? Engem alapvetően nem zavar, ha előttem voltak kapcsolatai de egy hatalmas red flag lenne ha prostikal fekudt volna le.

2023. júl. 13. 03:19
 71/129 anonim ***** válasza:
81%

67,68



Ismétlem, nem minden nő lesz FRIGID házasság és gyerek után.


Van 2 velem egyidős ismerősöm, mindketten szültek. Olyan kapcsolatban vannak, ahol a férfi nem elégíti ki őket és az egyik bántalmazó is. Nos, kell ez nekem xD? Ráadásul anyagi háttér nélkül szültek, mert ők fiatalok.



Bocs, nekem ennél több eszem van. És igen, ÖNZŐ vagyok! Szexelni akarok a párommal, 0-24, vele akarok lenni, együtt csinálni mindent és emlékezezes dolgokat magunk után hagyni.


Kbaszott önző vagyok, igen. 24 leszek, de nem tervezek szülni. Minek? Hogy utána ellaposodjom minden? Nem vagyok egy szülő gép, attól hogy nő vagyok. Nekem így jó, köszönöm szépen.


Sok ember csak belesavanyodik a gyerekbe, szóval..


Párom családjában a bátyjának van 3 kisebb fia, szerintem nem fogják rám erőltetni hogy jaj most akkor szüljek. Egyébként sem szeretnék. Ha a párom egyszer nagyon szeretné, akkor. De úgy, hogy nem vagyunk külön és nincs külön házunk, így tökre felesleges is.

2023. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 anonim ***** válasza:
0%

#71

Te döntésed, de azért még később megcsörrenhet a biológiai órád...

Egyébként ezért is fogynak el az európai emberek, az európai nő nem szülnek, vagy, ha igen 30 év körül max 2 gyereket, az ide beözönlő migráns nőknek (afrika, ázsia), meg már 30 évesen 4 gyerekük van, és még 1-2 születik majd neki.

Németo.ban voltam nemrég túristaként, munkaidőben a villamoson, arab nő tolja a baba kocsit, 1 kis gyereknek fogja a kezét, kettő meg szalad utánuk ...

2023. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:
100%

72

Mindenki tólja ezeket a frázisokat, biológiai óra stb stb ket.

És az jooo, ahogy írtad 4-5 gyerek, idegzsába az itthoni bizonytalanság-óvoda-normális iskoláztatási lehetőségek (szűkülnek)-be, hogy aztán ahogy rengetegen, elegüknlesz a másikból-életmódból, hagyjuk már.

2023. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:
8%

#73

"idegzsába az itthoni bizonytalanság-óvoda-normális iskoláztatási lehetőségek (szűkülnek)-be"

Ez csak téged zavar, vagyis ezzel magyarázod magadnak, hogy miért nem akarsz szülni, hogy legyen valami észérv is, de az afrikaiak, ázsiaiak, romák nem foglalkoznak ezzel ...

A biológiai óra létezik, sok nő maga mondja, hogy nem akart gyereket, családot, de 25-30 évesen már teljesen másként érzett, akkor már akart, de neked lehet nem lesz ilyen, ez nem aranyszabály.

2023. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 anonim ***** válasza:
74. Akkor szüljetek 20-at, kit érdekel? XD
2023. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/129 anonim ***** válasza:
74. Megnyugtatlak, emiatt szar a kapcsolatod. És hülye is vagy.. én meg vígan szexelek, na szevasz! 😍😛😛
2023. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 anonim ***** válasza:
0%

10-es kihagytál egy opciót.


Sok pasi van aki inkább el megy q-ni mint, hogy napi szinten fizesse a nőnek a mozit, utazást, kaját, piát mert olcsóbbra jön ki.

A másik dolog, hogy ha egy pasi fel szed egy nőt akkor a nő elvárja, hogy a pasi szórakoztassa, megnevetesse, lesse minden kívánságát.


Ha egy q-hoz elmegy akkor nem kell ez a sok maszlag.Dugás, a pasi kielégül és kész. Sok férfinek ez sokkal egyszerűbb időben, energiában és van,hogy anyagilag is.


Bárhogyis a nők nagy pénzemetők. Prosti pénzbe kerül, barátnő, feleség pénzbe kerül..


Na most majd jönnek az igazság fóbiás nők lepontozni..

2023. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 anonim ***** válasza:

77. De jó, hogy az igazi nőnek van egzisztenciája és nem kell eltartani.



Csak a kislányok a goldiggerek. :(

2023. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 anonim ***** válasza:

#75

Hát, sokakat érdekel, hogy mi lesz az unokái sorsa, téged nem mert neked nem lesz, de ezzel te vagy a kisebbség.

Persze ez már politika, mert, ha az európaiak nem engednék be a migránsokat akkor nem tudnának kiszülni bennünket, de így kiszülnek, Európa talán az utolsó percekben van, hogy tegyen valamit, bár már csak az időt tudja húzni, hogy 150 év múlva vagy 350 év múlva fog lángokban állni.

Elég fusztrált vagy, mikor volt orgazmusod (nap 6-8x ból már lenni kellett volna 1-2 nek legalább)?


Az, hogy nekem szar a kapcsolatom azt nem tudhatod, de, ha te nap 6-8x masztizol, akkor gondolom nincs kapcsolatod, vagy azért szexel férfival is?

"én meg vígan szexelek"

Ez most a maszti vagy még azon kívül dugsz férfival is?

2023. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 anonim ***** válasza:
100%

#78

"...az igazi nőnek van egzisztenciája és nem kell eltartani."

Ha így van, az ok., csak akkor nagyon kevés van belőlük.

2023. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!