Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok kizáró tényező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró tényező ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy a partneretek prostikal dugott gumi nélkül? Engem alapvetően nem zavar, ha előttem voltak kapcsolatai de egy hatalmas red flag lenne ha prostikal fekudt volna le.

2023. júl. 13. 03:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően STI szűrés után szexelek gumi nélkül bárkivel és jó pár hónapnyi monogám kapcsolat után. Persze ez sem 100%, de eddig megúsztam. (kop-kop)

Nekem a prosti kevésbé red flag, minthogy ezek szerint annyira hülye, hogy gumi nélkül szexel. Egyrészt szerintem a pasi is védekezzen egy nem stabil kapcsolatban, mert bármit mondhat a nő. (Mondom ezt nőként. Persze egy prosti biztosan védekezik, de na..) Másrészt, ha neki engedted így a prosti, másnak is, ami a betegségek melegágya lehet így már. Ezek szerint vagy nem egy értelmiségi a tag, vagy nagyon nem törődik a saját egészségével. Nekem ez a 2 kizáró tényező egy kapcsolatban. Az első magától értetődő, a második pedig fontos, ha hosszú távra tervezek valakivel, hiszen később a gyerekvállalásnál is szempont, hogy apuka ne sz*rja telibe az egészségi állapotát, hiszen ott a felelősség, hogy felneveljük a gyermeket.

2023. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/129 anonim ***** válasza:
79%
#30 de azt fogd már fel, hogy csak mert NEKED nem gáz, attól még sok nő szerint az és lehet emiatt nem járnának veled. Na ez az, amikor elborul az agyatok és nem tud az egótok megbirkózni ilyen sértéssel🤣
2023. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 anonim ***** válasza:
74%
32. Felfordul a gyomrom tőlük xD
2023. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/129 anonim ***** válasza:
65%

#27

Pont arról szólnak a hozzászólások, hogy a kurválkodó nőket sem ítéljük el, de a kurvázós férfiakat sem, te meg pont azt erőlteted, hogy a férfiakat el kell ítélni a kurvázásért.

Olyat írsz amit nem állított senki, vagyis ebben a beszélgetésben nem.

2023. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/129 anonim ***** válasza:
78%

#32

Ez hülyeség, van ilyen nő biztos, az keressen magának olyan férfit aki még soha nem kurvázott és nem is fog, az a férfi aki meg kurvázott keres magának olyan nőt aki ezt a múltját elfogadja.

Fordítva is van, létezik férfi aki nem fogadná el azt a nőt aki k@rva volt, van aki meg igen, ez ilyen egyszerű.

2023. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 anonim ***** válasza:
25%

32. De, velem járnának a nők akkor is, ha bevallanám, hogy 100+ qvát megdugtam. Mert ez csak egy dolog. Nem ebből áll az ember. 🤗


Persze nem vallom be, nem ettem meszet.

2023. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/129 anonim ***** válasza:
76%

34. A kérdés is erről szól. A normális nők (akkor akik nem krválkodtak, hogy boldog legyél) ID elítélik ezt.


Nem érted, igaz? Nem tudod felfogni. Amíg ő kényszer helyzet miatt csinálta, ti szimplán csak balekok vagytok és félredugtok mert nincs minden nap szex. Vagy csak mert az asszony éppen nincs jó kedvében. Ti nem kényszerből mentek prostihoz, hanem mert viszket a pici pöcsötök. ^-^

2023. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/129 anonim ***** válasza:
78%

36. Egészségedre, nálam első percnél elvágnád magad. :)


Mondjuk gondolom nagy Jancsinak is hiszed magad, szegénykém..


Amúgy tényleg kidobtál milliókat erre? Mert egy óra 30Ex100.. 3 millió forint.

2023. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/129 anonim ***** válasza:
35%

38. Köszönöm. Hát ennél azért többet, mert egynél nem csak egyszer voltam… értelemszerűen.


Ha így számolod, akkor összeszorozhazod a BKV-bérlet árát is mondjuk 5 évre, és elszörnyedhetsz, hogy 600.000 forintot költöttél tömegközlekedésre.


Nem hiszem magamat nagy jancsinak, csak egy normális srác vagyok, némi sötét folttal a múltjában. 😎

2023. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/129 anonim ***** válasza:
60%

37. Azért MI vagyunk a balekok, mert nincs minden nap szex? 😂 Nem inkább az asszony?


Tudod: nem azért fizetünk, hogy lefeküdjön velünk, hanem hogy utána ne akaszkodjon ránk. Lehet szeretőt is tartani, azt is próbáltam, le is buktam.

2023. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!