Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 évesen a szüzesség elveszté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen a szüzesség elvesztésére készülők. Egy férfi mennyire értékeli, hogy egy nő neki adja oda magát először? Nyűgnek érzi egy ilyen nővel foglalkozni vagy azért kicsit kiváltságnak tekinti? Egy férfi hogyan vélekedik erről a dologról?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 10:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%

Hihetetlen mennyi idióta van itt. Aki nem 14 éves szexel az már nyomorék vagy mi? Én is 29 vagyok és most vesztettem el. Nem volt semmi bajom, csúnya se vagyok. Az okom annyi,hogy csak most találtam olyat akit igazán kívántam.Meg későn érő típus vagyok. Lett volna előtte is jelentkező de egyik se érdekelt. Akivel voltam azt mondta hogy az a pasi akinek ez gond hogy az elején picit jobban figyeljen a lányra,az hülye. A partneremnek is nagyon jó volt velem, nem bénáztam semmit. Tudtam nagyon jól mit kell csinálni. Nem tudom mit képzelnek egyesek a szűz lányokról... Vigyázott, úgy csináltuk az elején ahogy nekem a legkényelmesebb. Az mondta hogy nagyon örül, hogy ő vette el mert neki is nagy élmény volt. Ha emiatt lelki sérült vagyok, legyen.


Szóval nekem jó tapasztalat volt, én bátorítalak. :)

29/L

2015. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem várjál még 15-20 évet, akkor lesz az igazi.
2015. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Na pont erről dumáltam, utolsó előtti.
2015. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
attól hogy valaki 29 évesen szűz miért viselkedne úgy mint egy tinilány? :) baromság szerintem
2015. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzám jönne, el is válnék miatta.

Sokkal jobb, mint egy olyan nő, akin végigment a fél város.

Egy ilyen nőnek van tartása, saját akarata. Szóval tökéletes.

Kicsit sem lenne nyűg, sőt! De még most se add oda magad akárkinek!

37F

2015. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Na elvesztetted már?
2015. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
OMG 29 évesen szűz??? Már bocs kérdező, de ha nem apáca vagy fanatikus vallásos vagy, szerintem veled vmi nagyon nincs rendben. Ha pasi lennék én hamar bedobnám a törölközőt egy ennyi idős szűznél...még 21-22 évesen talán elmegy, de így...
2015. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még? Nem bántásból, tényleg érdekel. :-)
2015. nov. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, akik azt írják, valami nincs rendben azzal, aki ennyi évesen veszti el, minek tartogatta, a szüzesség nem érték:


A szüzesség nem amiatt kell érték legyen, mert elsőnek történik behatolás. Ha így vesszük, valóban nem értékes, annyiban nem más, mint a többi szex.

Amiatt érték, mert azt, hogy valakivel lefeküdjön egy nő, egy embernek tartogatta, aki a megfelelő számára. És az, hogy lefekszünk valakivel, igenis kisebb érték, kisebb súlya van, ha már előtte a fél világ járt bennünk. Akkor nem csak az adott embernek adjuk meg ezt.

A mai világban jóval kisebb értéke van egy párkapcsolatnak, ami miatt nem csoda, hogy sokan így vélekednek, tényleg nem nehéz az, hogy sok emberrel legyen az embernek szex terén tapasztalata.

De véleményem szerint (lehet maradi vagyok), van értéke annak, hogy azzal fekszel le, akit igazán szeretsz. Többet tudsz neki adni (és nem csak szex terén, érzelmileg), ha nem vagy túl "tapasztalatok" ezrein (nem feltétlen szexuális, hanem szerelmi). Akkor már sok embernek sokat adtál, így ha eljon, akinek megeri, már nem tudsz annyit szerintem.

19L

2017. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!