Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 évesen a szüzesség elveszté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen a szüzesség elvesztésére készülők. Egy férfi mennyire értékeli, hogy egy nő neki adja oda magát először? Nyűgnek érzi egy ilyen nővel foglalkozni vagy azért kicsit kiváltságnak tekinti? Egy férfi hogyan vélekedik erről a dologról?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 10:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

8as, nem unod még hogy kb az összes létező kérdés alá bebököd, hogy ocsmány vagy és alacsony és senkinek nem kellesz? Mire jó ez? Elértél már vele valamit?


A kérdezőtől bocs az offért :(

2015. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
66%

10: Újabb bizonyíték az elméletem alátámasztására :)


11: Mivel azt amúgy se érhetném el, hogy akár egy randira eljöjjön velem egy lány, ilyen értelemben nem. De az oldalon időközben 5%-t javult a százalékom és a kategória toplista első helyére kerültem :D

2015. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

#12

Mostmár legalább annyit tudunk ki vagy :D

2015. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Én vállalnám, ha nem egy 100 kilós csúnya nőről van szó.

Értékelném, és biztos jó lenne, rajtam nem múlna az biztos.

2015. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os. Inkább legyek gyogyós, mint közönséges k., hogy boldog boldogtalannak széttegyem a lábam.
2015. júl. 31. 20:32
 16/29 anonim ***** válasza:
71%

Hát, szerintem egy 29 éves szűz nővel már bajok vannak.

Amúgy sosem értettem, miért lett ez a szüzesség dolog ennyire egyedi??? Kit érdekel, mikor veszíted el, meg hogy még szűz vagy 29 évesen, ettől nem leszel több.

A kérdés meg önmagában elég érdekes: "egy férfi mennyire értékeli/nyűgnek érzi/kiváltságnak tekinti stb/ Szerinted nem reagálni minden férfi máshogy? Van, aki értékeli, van, akit hidegen hagy, van, aki nyűgnek érzi.

Inkább a csávóval kellene erről beszélned, ahelyett, hogy idegeneket kérdezgetsz.

2015. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
27%

Komolyan mondom az "odaadja magát" kifejezéstől a hajamat tépem. Mi az, hogy odaadod magad? Mintha a nő teste valami hatalmas jutalom lenne és a férfi örüljön, hogy egyáltalán hozzáérhet.

A másik dolog. A szüzességet soha nem tekintettem sem valami jutalomnak, sem valami hatalmas kincsnek. Egyszerűen csak egy állapot, mint amikor pattanásos lesz a bőröd, kihullik a tejfogad, vagy egy nyáron nősz 10 centit. Nem kéne annyira túlidealizálni.

Ha valaki 29 évesen szűz és nincsenek szervi bajai, akkor ott komoly mentális gondok vannak. Nyilván nem 12 évesen kell először dugni, de azért nehogy valakinek soha senki ne legyen már jó. Mégis mit csináltál az elmúlt jó 10 év során? És ne gyere azzal, hogy te az igazid vártad, meg, hogy senki sem felelt meg. Találkoztam már pár 20 feletti szűzzel mindkét nemből. 22-23 éves korig még csak-csak, de 25 felett már egyik sem volt 100-as és komoly problémáik voltak. Nekem egy 29 éves "nő" ne viselkedjen már úgy mint egy éretlen tinilány, akire hónapokat kell várni, bénázik és semmilyen tapasztalata nincs sem a szex, sem a párkapcsolatok terén. Továbbá nem szeretnék valami gyakorlóbábu lenni, akin kipróbálja a dugást és a kapcsolatot, aztán majd szépen lelép, mert nem élte ki magát. Nálam a szűz csajok egyenesen feketelistán vannak. Lehet nyugodtan lepontozni.

2015. aug. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Jól van 10-es és 8-as. Menjetek és szopjátok le egymást.
2015. aug. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

" Inkább legyek gyogyós, mint közönséges k., hogy boldog boldogtalannak széttegyem a lábam."


Nem kell boldog-boldogtalannak széttenni a lábadat, de a másik szélsőségbe se kéne esni.


8-as, 10-es ti meg menjetek és cumizzátok le egymást. AKkor talán végre befejezitek a rinyát.

Na igen. Elérted a kategória toplistát. Micsoda dicsőség. Végülis mindenkinek kell valami, amiben kiélheti magát. Más kefél, te erre vered magad. Hatalmas taps.

Bocs az offért, de azért ezt már nagyon nehéz tolerálni.

2015. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én nem tudom te mit csináltál. Én 19 éves lány vagyok és nemrég vesztettem el, de így is úgy érzem, hogy hamarabb jobb lett volna.
2015. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!