Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan haragszok rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok rá?

Figyelt kérdés

Tény és való, hogy az utóbbi időben felszedtem néhány (egészen pontosan 5) kilót, de nem hiszem, hogy ez akkora ügy lenne, hogy a barátom lejárasson az összes barátom, illetve az ő barátai előtt. Tudja nagyon jól, hogy a fogamzásgátló miatt híztam, amit ő erőltett, mégis bánt.


175 cm magas vagyok, és jelenleg 55 kg. Tehát szerintem elhízott nem lettem...


18L


2015. nov. 19. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
beteg a barátod bocsi. én vagyok 59 kg 170 centivel
2015. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy fa*sz. Simán ki kellene dobnod, micsoda dolog már, hogy erőlteti a fogamzásgátlót, csak azért hogy gumi nélkül dughasson téged, aztán még be is olt mások előtt, hogy felszedtél pár kilót.

Spórolni akar a gumi árán a hü*lye*gyerek? Ugye nem te veszed magadnak a fogamzásgátlót, hanem a csíra pasid? Mert ha nem, megint egy ok, hogy kidobd. Nehogy már ő körülötte forogjon a világ, eszem megáll, kiütném a gatyájából az ilyen pancsereket. Egy igazi csi*cska*lángos, azért mert oltogatja a saját barátnőjét mások előtt ezzel vagánykodni akar vagy mi.... Szánalmas a pasid. Hát azért legyen már benne tisztelet feléd. Te meg ne legyél már ostoba, ne hagyd már ezt neki.


20F.

2015. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy lejárat???

akármitől is hízol meg akkor sem járja ez...ez bunkóság...

neked a súlyod nőtt, neki meg az IQ-ja csökkent...


22F

2015. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Haragod nem jogos. Harag nélkül hagyd ott!
2015. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

A volt barátnőmnél, a gumit mindig én fizettem, hiába mondta hogy szedne fogamzásgátlót, hogy akkor nem kell a gumi, inkább a gumi mint valami hormonzavar meg hormonháztartás felborulás neki. Jó volt így is nekem, elején csináltuk gumi nélkül, aztán később felvettem a gumit, mikor közel voltam hogy elmenjek.


A másik, én vagyok a férfi, nem a barátnőmtől várom el a romantikus programok szervezését, mivel ez szerintem a férfi feladata. Nem egy városban laktunk, így ha találkoztunk mindig először elvittem valahová és ettünk. Sosem hagytam hogy fizessen vagy felezzen, ha erőltette is, mindig rászóltam, hogy ne, mert az rám nézve kellemetlen és szégyen, ha osztozásra kényszerülök a barátnőmmel, saját szememben nem lennék férfi baz.dmeg, ha nem bírok a nőmnek kedveskedni.

Te meg nagyon gáz vagy, ha ennyire filléreskedsz és zsidóskodsz, ha a barátnődről lenne szó, sajnálni fogom azt a szerencsétlen lányt aki veled összejön.


Inkább dolgoznál, hogy ne a barátnődnek kelljen majd fizetnie a baszásod (gumi v tabi) és a kajád amit majd begyűrsz a pofádba, mikor esetleg randiztok.


Mondjuk én szakítottam a barátnőmmel, mert folyton basztatott, hogy nem akarok Magyarországon élni (pedig mielőtt összejöttünk volna is külföldön éltem) , te egy jó példa vagy arra, hogy miért nem. Mert rengeteg az ilyen aprópénzes nyomorék mint te, és nem ilyenek közt akarok élni.

Majd azért ne verd meg a barátnődet egy 20 forintosért, jó?


20/F

2015. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Először nézzük az objektív tényeket:


175 cm-es testmagassággal, 55 kg-mal (mondjuk a 19-24 korosztályra nézve):


"Az Ön testtömegindexe: 17,96"


"Kategória: sovány"


(50 kg-osan, ilyen testmagassággal pedig 16,33 volt a testtömegindexed.)


[link]


Ha ide is beírod a magasságodat és a jelenlegi súlyodat:


[link]


akkor ezek a rád vonatkozó adatok:


"Az Ön Ideális Testtömege: 66.5kg


Kívánatos szélső értékek: 56.7kg - 76.3kg


Ami meg már nem tény, hanem szubjektív vélemény: szerintem egyértelműen jogosan, de harag és más negatív érzelmek helyett arra lenne érdemes egy őszinte választ keresned magadban, hogy miért vagy egy olyan fiú mellett, aki egyrészt erőltette a fogamzásgátlót az akaratod ellenére, aminek a rövid- és hosszútávú egészségügyi kockázatai téged érintenek, szemben az óvszerrel, ami mentes ettől, aztán miután sikerült elérnie, hogy te ezt vállald, és hízol pár kilót, úgy, hogy még mindig nem létezik az a csontozat és testfelépítés, amivel ne lennél vékony, és egy objektíven kalkulált adat, a testtömegindex alapján még mindig bőven a "sovány" kategóriába esel a "normál helyett", a hízás miatt "lejárat a barátaid és az ő barátai előtt".


Érthető, hogy rosszulesik neked a viselkedése, de azt azért érdemes tudnod, hogy reálisan nézve az összes olyan embernek a szemében, akinek egy szobafikusznál magasabb az értelmi és érzelmi intelligenciája, ezzel a viselkedéssel nem téged járatott le, hanem önmagát.


Én azt kívánom neked, hogy minél előbb találd meg magadban az egészséges önbecsülésnek azt a fokát, amivel csak olyan fiút/férfit fogadsz el, akinek a szavaiból meg a tetteiből az derül ki, hogy szeret és tisztel téged, feltéve, hogy te is így viszonyulsz hozzá.

2015. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Te jó szagú rezeda, mekkora tahó ez a volt ötös... 18-as testtömeg indexre azt mondani, hogy egész nap zabál a tehén... Amúgy ha a hormonok nem befolyásolják a testtömeget, akkor megkérdezném, hátha a szétkokszolt agyával még tud rá válaszolni, mi a Jóistennek szed szteroidot a gyúráshoz?


De a kérdésre válaszolva, tök mindegy, hogy híztál, fogytál, hogy hány kiló vagy, vagy milyen más hátrányos tulajdonságod van, aki a partnerét lejáratja mások előtt, az nem érdemli meg őt. Az egy barom, akinek a tükör előtti önkielégítés való, nem párkapcsolat. Ennyi.

2015. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt még kavarodások lennének kedves #7-es, amiért eltünedeznek a hozzászólásaid, akkor most ismét lementettem azt amit írtál, hogy a későbbi olvasók tudják, hogy mire válaszolok:

Ja és korábban én voltam a #6-os, csak mivel törölted/törlődött a hozzászólásod, így lecsúsztam a te helyedre, szóval ez nekem szólt/szólhatott:


[link]



Azért nyald ki a nő seggét, ha a barátnőd, mert nyilván szereted! (belőled ilyen nem nézek ki, mert egy gusztustalan véglényként viselkedsz most is).

Egyből mindenen filléreskedsz.

Ha egyáltalán képes vagy örömet okozni a barátnődnek (ha lenne olyanod) elhiheted, hogy fogja viszonozni. Amíg képtelen vagy ilyesmire NE VÁRJ SEMMIT!

A "baszásodat" meg lehet ő is élvezi, de ne legyél már megint ennyire zsidó, hogy azon hisztizel, hogy ha te vele vagy akkor ő is élvez, ezért még a gumit/tabit is darabonként felezzétek el árban.. ennyire filléresnek lenni irtó gáz.

Mivel én odafigyelek a barátnőimre, és azok is rám, elhiheted hogy nem 1x megy el egyikünk sem ;) Bár erről is mit tudhatsz te, csak számolod az 5 forintosaidat.

Élősködés is csak neked jut eszedbe, mert egy iskolázatlan alak vagy, akinek az életében csak fillérek fognak a kezébe potyogni.

Nekem valamelyik barátnőmből lesz a jövendőbelim, akit szeretni fogok, ezért ha szeretek egy lányt és kapcsolatban vagyunk, akkor a pénz nem számít, persze nekem is megvannak az elvárásaim egy kapcsolattól, ezért nem is igénytelenek társaságát keresem, és nagyon válogatós vagyok. ;)

Egy férfi egész életében arra törekedjen, hogy a feleségének és a gyerekeinek később MINDENT biztosítson, amit akarnak, mondom, mivel tanulatlan vagy, ezért neked ilyen terveid nincsenek, mert nem fogsz sok pénzt látni egész életedben, csak számolni fogod a közmunkabért. Így nyilván abból a kevésből egy vajaskenyér is lehúzás neked.


Na meg jut eszembe, a lányt én termékenyíthetem meg, nem ő engem, ezért ennek elkerülésére nekem kell odafigyelnem és biztosítanom a megfelelő védekezést, úgy hogy a barátnőm egészségében ne essék kár gyógyszerek által. Erről is szól egy kapcsolatban a férfi szerep, hogy vigyázz a másikra, ne agyon verd.


Ha tudnám ki vagy, addig ütnélek, amíg mozogsz, ezt halál komolyan mondom.

2015. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szaszaa11 ***** válasza:
100%

Na és pontosan ez a baj a mai világgal, rengeteg nő tűri a megaláztatást, a szenvedést egy párkapcsolatban valami egoista bunk* gy*kér mellett, a normális srácok neg otthon verik a fejüket a falba, hogy mit csinálnak rosszul. Szinte minden hölgyet már ilyen tah* p*rasztok találnak meg, a nő meg még tűri is. Kedves Kérdező! Ne haragudj, de az, hogy hagysz idáig fajulni egy KAPCSOLATOT, aminek a lényege az lenne hogy szeretitek egymast kiáltok egymás mellett es soha de soha nem bántjátok egymást sem fizikailag sem lelkileg, ez csak es kizárólag a TE hibád! Magadnak gratulál, és magadnak köszönd! Ne várd, hogy sajnáljalak, mert a TE döntésed, hogy kivel vagy. Ha vele maradsz, akkor ezek szerint neked ez a jó, ha megaláznak. Akkor viszont viseld is el!

18\F

2015. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

de hogy lehet valakire ráerőltetni a fogamzásgátlót? gondolom nem tartott fegyvert a fejedhez, hogy szedd be

ha pedig megfenyegetett a szakítással, akkor ott kellett volna pontot tenni a kapcsolat végére, senki sem ér annyit, hogy tönkre tedd miatta az életedet, gondolom alaposabb kivizsgáláson sem estél át, mielőtt elkezdted volna szedni

a másik, aki szeret, az elfogad olyannak, amilyen vagy, nem érdekli plusz-mínusz pár kiló, mert szeret, de az, aki megaláz téged, ráadásul mások előtt, nyilvánosan is, az szerinted mégis milyen ember? neked tényleg arra van szükséged, hogy a porba tiporjanak? szerinted milyen életed lesz ezután? nulla önbizalommal?

2015. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!