Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan haragszok rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok rá?

Figyelt kérdés

Tény és való, hogy az utóbbi időben felszedtem néhány (egészen pontosan 5) kilót, de nem hiszem, hogy ez akkora ügy lenne, hogy a barátom lejárasson az összes barátom, illetve az ő barátai előtt. Tudja nagyon jól, hogy a fogamzásgátló miatt híztam, amit ő erőltett, mégis bánt.


175 cm magas vagyok, és jelenleg 55 kg. Tehát szerintem elhízott nem lettem...


18L


2015. nov. 19. 07:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
B@zki, már mióta keresek az átlagnál magasabb lányt (kicsit több, mint 200 cm vagyok), és mind ilyen gyíkarcokkal van együtt. Hihetetlen.
2015. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a súlyod.
2015. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem kell rá haragudni.Attól nem lesz jobb ember.

Keress egy normális férfit.Aki a nőt látja benned.

Persze ahhoz van esze,hogy gumi nélkül témázgasson.

De abba nem gondol bele.Hogy ezért neked áldozatot kell hogy hozzál.Mert sokan bele se gondolnak,hogy a fogamzás gátló milyen mértékben zavarja meg a hormonháztartást.

2015. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1. ha húsz kilót híztál volna akkor is bunkóság mások előtt szóba hozni, ezt négyszemközt kell megbeszélni.

2. 175 cm-hez az 55 kg nagyon is ideális, de itt most nem ez az elsődleges, hanem az, hogy mások előtt kiteregetni a szennyest és ezzel megalázni a másikat az parasztság!

2015. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
vékony vagy...én 160 centivel vagyok ennyi
2015. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mekkora tuskó a barátod. Nem ecsetelem. :] Még vékonyka is vagy, nehogy elfújjon a szél te kis cuki. :P Szerintem szabadulj meg ettől a tahó embertől.
2015. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!