Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életem legmegalázóbb szexén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legmegalázóbb szexén vagyok túl. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

A szexuális életünk olyan lapos, mint a sündisznó az út közepén.

De a tegnap esti alulmúlja.

B#szki. Megkérdezi van-e kedvem hozzá. (már itt kellett volna azt hazudni, hogy nincs)

10 másodperc alatt már a bugyimban volt, és az első nyögésre már be akarta tenni.

Az egész aktus szinte csak ürítés volt.

Elsírtam magam, főleg a frusztrációtól. Erre még neki állt feljebb, hogy folyton hisztizek.

Utána jött bocsánatot kérni, meg ölelgetni, azt hittem meg tudjuk beszélni.

Erre csak rámdörrent, hogy hagyjam már, ennyihez van ereje. de majd... majd igyekezni fog, stb.

Hallottam már ezt.


2015. nov. 21. 08:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésleíráson sírok b#szki.:D Először is kicsit nyugodj meg és utána beszéljétek meg min kellene változtatni és hogyan.
2015. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Egyik este üljetek le, és beszéld meg vele, hogy neked ez így nem jó, te ezt így nem élvezed, és szeretnéd, ha változtatna.

Ha már elsírod magad egy ilyen után, akkor elég régóta tarthat ez az állapot köztetek. Ha nem hajlandó meghallgatni, vagy változtatni, akkor sajnos lépned kell valamit. Nem élhetsz te sem örökké boldogtalanul egy kapcsolatban.

Régóta vagytok együtt? Nem csak kihasználásról szól ez részéről?


29F

2015. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hatodik éve vagyunk házasok.

Ha friss kapcsolat lenne, és nem tartana minket semmi más össze, akkor tegnap kib#sztam volna az örökítőanyagba.

2015. nov. 21. 08:42
 4/30 anonim ***** válasza:
5%

En kirugnam. Nem beszelnem meg. Nem te vagy a hisztis. Hanem o az onzo. Latszik, h nem szeret teged.

N

2015. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért 6 év házasságot nem szoktak csak úgy kidobni az ablakon. Egy komolyabb szintű beszélgetést mindenképpen megér. Ha viszont ahhoz is úgy áll, ahogy a tegnap estéhez, akkor ott valóban dönteni kell.
2015. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

A kommunikácio hive vagyok. A kérdésed utolso felében leirtak alapján -egyszerüen ilyen hozzá állása mellett- nem látok esélyt arra, hogy változzon bármi.

Nem látom értelmét! Megprobálhatod. De boritékolom megint az lesz, hogy ne hisztizz.

2015. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%

Uhhhh..... hányszor végigcsináltam ezt....

Volt már érzelmi terror ("Megcsalsz mással", "Jó lenne ha lenne, de nem... akkor majd holnap kettő") vagy csak simán odanyúlás is és a dolgok követelése... Nem vagyok prűd, nekem amúgy a gyors numera is bejövős, én az érzelmi részét hiányolom (nem a szexnek, hanem a kapcsolatnak) egy idő után, amibe a férfiak nem fektetnek bele eleget, miután megtörténik egyszer a dolog. Már csak azt hiszik, h semmi másra nem vágyunk, vagy nem tudom... És ettől tényleg ürítés a dolog. Ekkor jött a "persze... jobb a heti egy szex is, mintha ennyi szex sem lenne. Ettől még nem foglak elhagyni". Ez betett nálam, hiszen egy héten 8-9 alkalommal volt szex... Ráadásul nem kissé sugallja, h csak a szex az, ami miatt velem van...

Eleinte még hagytam, de aztán teljesen átfordultam abba, h egyre inkább nem kívántam sem őt, sem a szexet. Utána jöttek a nagyobb mértékű érzelmi zsarolások, meg az odanyúlások csak azért is, h megmutassa, nekem is jó lesz. Így persze, h nem lett, már az undor kerülgetett... Szimuláltam, h mihamarabb vége legyen, hátha utána megkapom a kellő figyelmet, a simogatást, az ölelést, de nem így lett. Aztán végül ugyanúgy voltam, mint Te most. :( Szakítottunk, és kb ott vagyok, h szinte teljesen aszex lettem azt hiszem, mert azóta nem igazán kívánom a szexet sem. :(

2015. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, hogy drágám, akkor ugye nem baj ha én egy kicsit többre vágyom és utána is megyek? Kíváncsi vagyok, az segítene-e. Mert azt megértem, ha fáradt a szexhez de hogy téged simogasson, vagy boldoggá tegyen ha szeret, ahhoz nem kéne, hogy fáradt legyen.
2015. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
1%

Egy kielégítetlen nőt láttunk hallottunk, köszönjük.

Toszasd szét magad valami kanos állattal, az majd segíteni fog.

2015. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Egyébként kétségbe van esve, mondjuk nem is csigázod fel szexuálisan eléggé vagy tényleg csak ennyihez van ereje.
2015. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!