Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állhatott föl neki, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állhatott föl neki, mit kellett volna tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nevelőapám megint részeg volt, egyedül voltam vele otthon, féltem, és ezért mentem át az egyik fiú barátomhoz aludni. Többször fordult már elő ilyen, de soha nem volt nyomulós, vagy tolakodó, tényleg csak aludtunk. Viszont most este kicsit pityeregtem, mert nagyon megijedtem a nevelőapámtól, és odabújt hozzám, átölelt, meg próbált vigasztalni, hogy ne féljek, hozzá bármikor jöhetek, ha valami baj van. És ahogy átölelt, éreztem, hogy áll neki ott lent. Hirtelen annyira megijedtem, hogy kipattantam az ágyból. Rögtön mondta, hogy sajnálja, ő tényleg nem akart semmit tőlem, csak meg akart vigasztalni, ő erről nem tehet, megigéri, hogy egy ujjal sem fog hozzám érni, de ha nem bízok benne, alszik a kanapén. Mondtam, hogy dehogy alszik a kanapén, hisz ez az ő háza, csak meglepett a dolog, ennyi.

Ez normális dolog? Más fiúnak is szokott lenni ilyen? Nagyon bunkó dolog volt, hogy kipattantam az ágyból? Nem akartam őt megbántani.


L/19


2016. febr. 7. 15:14
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Ennyi. Ez az! Ugye nem haltál bele?! 😉
2016. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
És már nem félsz a nevelő apádtól?
2016. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Jó volt :)?
2016. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Igen :))
2016. febr. 20. 09:38
 55/56 anonim ***** válasza:
kívánok még sok ilyen jót neked
2016. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 -Attesz- válasza:
Nagyon gratula!!!! Tok jo volt végigolvasni a kis sztoritokat. Nagyon vigyázzatok erre a szerelemre, es egymásra. Szerintem aranyosak vagytok:)
2016. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!