Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állhatott föl neki, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állhatott föl neki, mit kellett volna tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nevelőapám megint részeg volt, egyedül voltam vele otthon, féltem, és ezért mentem át az egyik fiú barátomhoz aludni. Többször fordult már elő ilyen, de soha nem volt nyomulós, vagy tolakodó, tényleg csak aludtunk. Viszont most este kicsit pityeregtem, mert nagyon megijedtem a nevelőapámtól, és odabújt hozzám, átölelt, meg próbált vigasztalni, hogy ne féljek, hozzá bármikor jöhetek, ha valami baj van. És ahogy átölelt, éreztem, hogy áll neki ott lent. Hirtelen annyira megijedtem, hogy kipattantam az ágyból. Rögtön mondta, hogy sajnálja, ő tényleg nem akart semmit tőlem, csak meg akart vigasztalni, ő erről nem tehet, megigéri, hogy egy ujjal sem fog hozzám érni, de ha nem bízok benne, alszik a kanapén. Mondtam, hogy dehogy alszik a kanapén, hisz ez az ő háza, csak meglepett a dolog, ennyi.

Ez normális dolog? Más fiúnak is szokott lenni ilyen? Nagyon bunkó dolog volt, hogy kipattantam az ágyból? Nem akartam őt megbántani.


L/19


2016. febr. 7. 15:14
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Ez az! Fog ez menni 😁😉
2016. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Ird majd le mi volt!!!!!
2016. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Hát az volt, hogy ugye átmentem hozzá, filmet néztünk, én meg kicsit hozzá bújtam közben. Szerencsére nem tolt el magától, (pedig attól féltem :D ), hanem ő is átkarolt. Aztán beszélgettünk közben, mondtam neki, hogy milyen jó, hogy van ő nekem, és még soha nem bíztam így senkiben. Ő meg megpuszilt, de akkor még csak a homlokomon. Aztán vége lett a filmnek, én akartam fölkelni, ő meg megfogta a karom, és meg akart csókolni. De én meg megijedtem, és eltoltam magamtól, és "szokásom szerint" fölkeltem a kanapéról. :D És mondta, hogy hát ez nem igaz, nem tud kiigazodni rajtam, egyik percben még úgy tűnik akarom, a következőben meg már ellököm magamtól. ÉS pedig igazából most semmi mástól nem ijedtem meg, csak attól féltem, hogy bénázni fogok, mert ugye én még életemben nem csókolóztam, ő meg már jóval tapasztaltabb. És mintha kitalálta volna a gondolataimat, kérdezte is, hogy attól félek, hogy nem leszek elég jó neki? Nem válaszoltam neki, de szerintem így is tudta, hogy így van. És ha annyira bízok benne, akkor tudhatnám, hogy ő nem ilyen. Aztán már olyan 10 óra körül volt, mondta, hogy maradjak. De én meg nem úgy készültem, se váltó ruha, se semmi nem volt nálam, másnap meg ugye mentem dolgozni. Úgyhogy akkor hazavitt kocsival. De én meg nagyon nem akartam elválni tőle, a kocsiból is alig akartam kiszállni, mondta, hogy akkor bekísér, mert ha rajtam múlik, akkor itt éjszakázunk a kocsiban. :D És már az ajtónál voltunk, köszönt el, de én még mindig nem akartam elengedni, és hirtelen megöleltem. És mondtam, hogy ne menjen el. Úgyhogy végül ő aludt nálunk, szerencsére nem is volt otthon senki. És akkor még kicsit beszélgettünk, aztán elmentünk lefeküdni, na és akkor megint összebújtunk, és megint megpróbált megcsókolni, és ez alkalommal hagytam is neki, és nem is volt olyan "rémisztő", mint amennyire féltem tőle. :D Sőt, nagyon jó volt, és aztán hosszú percekig csak csókolóztunk, meg kicsit benyúlt a pólóm alá, de tovább nem ment, mert mondtam, hogy mást még azért nem akarok. :) Aztán olyan rossz volt reggel, legszívesebben ki sem keltem volna mellőle az ágyból, ma is egész nap csak rá gondoltam, alig várom, hogy megint találkozzunk. :)) Hát ez történt, asszem semmit nem hagytam ki.. :D
2016. febr. 12. 21:07
 44/56 anonim ***** válasza:
(Y) (Y) (Y) Asszem ezt úgy hívják szerelem (kezdete)?! De de! Gratula! Csak így tovább. Úgy tűnik a srác jó arc, hagyd magad és sodródj az árral. Jó lesz ez. Jah és ha valamiben nem vagy biztos, nem kell egyből betojni. Mindenki így kezdte. :D
2016. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nálatok pont aznap éjjel pont senki nem volt otthon?

Csak nekem furcsa a véletlenek számotokra kedvező egybeesése?

2016. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Ha igaz történet akkor örülök neki hogy sinen vagy! Hidd el túlleszel az első szexen teljsen megváltozik az életed. Tele leszel önbizalommal, energiával, új ember leszel. Az első időben a feketét is fehérnek látod.
2016. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak középiskolában olyan osztálytársaim akik nem tudták ezeket a dolgokat kezelni... 18 évesen legalább 12-15 szűz volt az osztályomban.

Valaki késő kezdi későn ér lemaradt és megilyedt attól hogy ciki az hogy ő nem ért ehez... Nem nagy dolog fiúként én 14 évesen veszítettem el egyik haverom 21....

2016. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

"Valaki késő kezdi későn ér lemaradt"

Ezzel nem lehet lemaradni. (Oké, 40 évesen talán igen, de 18 évesen bőven nem.) És nem is szabad ezzel frusztrálni embereket, ebből lesz az, hogy random emberrel random alkalommal rossz lesz az első alkalom.

2016. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
helyzet?
2016. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Hát már le is feküdtünk azóta.. :) Egyébként nagyon figyelmes és türelmes volt, jobb nem is lehetett volna. :))
2016. febr. 19. 17:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!