Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állhatott föl neki, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állhatott föl neki, mit kellett volna tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nevelőapám megint részeg volt, egyedül voltam vele otthon, féltem, és ezért mentem át az egyik fiú barátomhoz aludni. Többször fordult már elő ilyen, de soha nem volt nyomulós, vagy tolakodó, tényleg csak aludtunk. Viszont most este kicsit pityeregtem, mert nagyon megijedtem a nevelőapámtól, és odabújt hozzám, átölelt, meg próbált vigasztalni, hogy ne féljek, hozzá bármikor jöhetek, ha valami baj van. És ahogy átölelt, éreztem, hogy áll neki ott lent. Hirtelen annyira megijedtem, hogy kipattantam az ágyból. Rögtön mondta, hogy sajnálja, ő tényleg nem akart semmit tőlem, csak meg akart vigasztalni, ő erről nem tehet, megigéri, hogy egy ujjal sem fog hozzám érni, de ha nem bízok benne, alszik a kanapén. Mondtam, hogy dehogy alszik a kanapén, hisz ez az ő háza, csak meglepett a dolog, ennyi.

Ez normális dolog? Más fiúnak is szokott lenni ilyen? Nagyon bunkó dolog volt, hogy kipattantam az ágyból? Nem akartam őt megbántani.


L/19


2016. febr. 7. 15:14
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
De, ha titkon reménykedsz, akkor miért pattantál fel? Szóval vársz valamit az élettől, de tiltakozol ellene?! Érdekes. Örülnöd kellenne, hogy 1 érintésedtől merev a srác. Ne legyél állszent, csapd ki neki. 😉
2016. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, akkor tegyél érte. Menjetek el valahova ketten, kicsit puhatolózz, aztán öleld át és kérdezd meg, hogy megcsókolhatod-e.
2016. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

Jezusom utolso valaszolo mi ez mar?!

Mi az,hogy kerdezze meg,hogy megcsokolhatja-e?!

Na figyelj kedves kerdezo ilyet SOHA DE SOHA ne csinalj!

Mindig is hatviszketegsegem volt az ilyen emberektol es en mint lany mondom,hogy volt mar dolgom olyan bizonytalan pasival,hogy setaltunk az utcan es hangosan mondja,hogy o azon gondolkodik megcsokolhatna-e vagy sem.

Az ilyen alamuszi-nyusziktol azonnal elmegy az ember kedve!

Inkabb vallalja a kockazatot,mit veszithet? Max egy pofont kap de meg mindig jobb mint,hogy most megbeszelik,hogy na akkor most keszulj megcsokollak.

Ez hulyeseg!

Ne tegy ilyet mert ez kiabrandito mindket fel reszere is.

2016. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

#21 Mert váratlanul ért, és még nem éreztem testközelből ilyet, de aztán már rögtön meg is bántam, utána meg már felém se fordult...

Nem tiltakozom semmi ellen, csak nagyon nehezen nyílok meg, és közeledek mások felé, hála a nevelőapámnak.

2016. febr. 8. 15:31
 25/56 anonim ***** válasza:
De ő nem a nevelő apád. Szóval tekints rá barátként, nem ellenség. Azt akarom kimakogni, hogy ő a te jó dolgod az életben. Hát használd ki a lehetőséget. Persze, hogy begazolt a tag, rá páráztattad! Menj oda, mind meg neki, hogy megijesztett a merevedő vadhurkája. De mond el neki, hogy örülsz, hogy neked örül ennyire. Nyugtasd meh, hogy neked ez imponál. Az sem baj, kicsit közelebb kerülsz a szerszámhoz. Elvégre te is szimpatizálsz vele. Még jó is kisülhet ebből. Ne parázz, alakitsd az életedet. Sok szerencsét! 👍
2016. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ilyen történik és akarod őt mint fiút akkor megfogod mikor alszoktok és elalvás elött vagytok te fordulsz felé ha ő háttal van és te bújsz hozzá. És ha meg is fordul ő odabújik hozzád és érzed a kemény érzést még mindig van időd dönteni akarsz e testi kapcsolatot vagy sem. Ha nem akkor ne rázd, mozgasd a feneked csak feküdj.. ha rendes srác felfogja hogy nem akarsz semmit
2016. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
Hát azért így rögtön szexet nem akarnék. Oké, hogy évek óta ismerjük egymást, és megbízom benne, de még csók sem volt, se semmi, néha megölelt meg megsimogatott és ennyi. :) És lefeküdni azok szoktak, akik együtt vannak, nem? ;)
2016. febr. 9. 15:28
 28/56 anonim ***** válasza:

"Hát, bevallom, titkon azért reménykedtem benne, hogy esetleg azért volt, mert többet érez irántam... :( "


Na ha szívedre teszed a kezed, és még akkor is így érzed, akkor a gyermekded viselkedésed után az a minimum, hogy a fenti sorokat közöld vele. Ja, és menj át hozzá. Ott aludni.

Bármelyik nap, ne csak akkor amikor nevelőapád részeg. Menj át direkt ezért, és közöld vele, hogy bejön neked, és nagyon vonzódsz hozzá (ez fel fog érni egy bocsánatkéréssel a multkori miatt)


26F

2016. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
attól hogy nem volt csók de ismeritek egymást 3 éve oda jársz vele alszol tetszik neked lefeküdhetsz vele... k.urva nem leszel ettől az biztos... annyi hogy a csók és a szex között nem vártál időt ma mar ez nem divat. ismered tetszik akkor mehet a szex... akkor vagy k.urva ha nem ismered és szexelsz vele
2016. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Legalább kiadod magadból a feszültséget. Hiddel el, ni csen annál feszabadultabb sex, mint 2 (hetero) barát közt. Nem vagy ettől rossz. Neked is vannak szükségleteid. Ne parázd és ne kombináltd túl! 32f
2016. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!