Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állhatott föl neki, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állhatott föl neki, mit kellett volna tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nevelőapám megint részeg volt, egyedül voltam vele otthon, féltem, és ezért mentem át az egyik fiú barátomhoz aludni. Többször fordult már elő ilyen, de soha nem volt nyomulós, vagy tolakodó, tényleg csak aludtunk. Viszont most este kicsit pityeregtem, mert nagyon megijedtem a nevelőapámtól, és odabújt hozzám, átölelt, meg próbált vigasztalni, hogy ne féljek, hozzá bármikor jöhetek, ha valami baj van. És ahogy átölelt, éreztem, hogy áll neki ott lent. Hirtelen annyira megijedtem, hogy kipattantam az ágyból. Rögtön mondta, hogy sajnálja, ő tényleg nem akart semmit tőlem, csak meg akart vigasztalni, ő erről nem tehet, megigéri, hogy egy ujjal sem fog hozzám érni, de ha nem bízok benne, alszik a kanapén. Mondtam, hogy dehogy alszik a kanapén, hisz ez az ő háza, csak meglepett a dolog, ennyi.

Ez normális dolog? Más fiúnak is szokott lenni ilyen? Nagyon bunkó dolog volt, hogy kipattantam az ágyból? Nem akartam őt megbántani.


L/19


2016. febr. 7. 15:14
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Jól gondoljátok, tényleg nagyon rendes srác. Ő az egyetlen, aki még nem csapott be, és akiben tényleg tudok bízni, az összes többi barátnőmben már csalódtam párszor. Tegnap is olyan jól esett, mikor átölelt, végre valakitől egy kis gyengédséget kaptam, nem pedig pofont, meg ordibálást, mint otthon, és utána már megbántam, hogy kiugrottam az ágyból, legszívesebben megint odabújtam volna hozzá, de nem mertem, mert nem tudtam, hogy ő hogy fogadná, és szégyelltem magam, hogy ilyen gyerekesen viselkedtem..
2016. febr. 7. 15:54
 12/56 A kérdező kommentje:
#9 Nincs, egy kanapé van még a nappaliban, de az is olyan, hogy vagy a lábad, vagy a fejed lóg le róla :)
2016. febr. 7. 15:56
 13/56 opened paradise ***** válasza:

Valószínűleg csak az érintéstől.

Ha ezt ajánlotta,akkor nem hinném,hogy lépne bármit is.

2016. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

Jó, ha tudod:

- spontán merevedés is létezik

- ellenkező nemű ember illata, közelsége amúgy is hatással van, mindentől függetlenül

- igen, egy vonzó nő megint csak segít a dolgon, akkor is, ha nem akar tőled semmit a világon

- ha közel álltok egymáshoz testileg-lelkileg, akkor nem lehetetlen, hogy tudatosan vagy öntudatlanul, de főleg bizonytalanul alakul valami köztetek


Nem volt bunkóság a részedről, hiszen megijedtél, de máskor inkább csak húzódj picit odébb feltűnés nélkül :-)

2016. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Ő a lelki társad, cserébe te kiverheted neki. Ez egy bensőséges kapcsolat kenne akkor a te részedről is. Amúgy meg, ha 19 évesen ennyit tudsz a férfi merevedésről, akkor kicsit olvass a téma után. Jah és ha a meleg helyére ülsz, nem leszel terhes 😉
2016. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy más fiúnak is szokott merevedése lenni, csak azt nem tudtam, hogy ennyitől is.
2016. febr. 7. 17:08
 17/56 anonim ***** válasza:
19 éves vagy Kicsim, nem 9. :D
2016. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
Ennyitől? A semmitől is van.
2016. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Jó de még nem volt barátom.

Hát, bevallom, titkon azért reménykedtem benne, hogy esetleg azért volt, mert többet érez irántam... :(

2016. febr. 7. 19:26
 20/56 anonim ***** válasza:
Azt ne ebből következtesd ki, hanem abból, hogy bármikor hajlandó megvígasztalni az ágyában. Ha érzel iránta valamit, legközelebb mondhatnád is neki, biztos jól esne neki.
2016. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!