Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randiztam egy lánnyal, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal, akivel kétszer le is feküdtünk 2 hét alatt. Végül szakítottam vele, mert nem tud megadni mindent szexuálisan (orál), amire én vágyom. Szerinte én inkorrekt voltam vele. Igaza van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 19:53
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

28-30

Teljesen más emberek vagyunk mi ketten, ez biztos.

Talán a nők szemében te vagy az ideális, az irgalmas szamaritánus, az önzetlenség maga, én pedig nem.

Én számítok és teljesítek, a dolgokat pedig pragmatikus szempontok mentén értelmezem.


A te szemszögedből én valszeg szívtelen és számító vagyok, te meg az én szemszögemből egy pipogya lúzer.

Bíránk csak az idő lehet(a nőket elfogultság miatt kizárnám, mert hivatalból kell gyűlölniük minden férfit, akinek elvárásai vannak, noha nekik, mint az látható, minden további nélkül szabad).


Egy vicces szkeccs jelenet mennyire való a témába?

A szopást miért az alapján lehetne csak elvárni, hogy magam hajlandó lennék-e rá?

Ezek annyira nem ideillő dolgok. Egyszerűen nem relevánsak, logikai/érvelési hibák, ne haragudj.

2016. júl. 27. 11:15
 32/43 A kérdező kommentje:

29-es

Nagyon jókat írtál, nem tudok mit hozzászólni.

Kb ezt a hozzállást várnám egy nőtől. Nem túlvilági dolgokat, csak belátást(nem zabálom ki a vagyonából, mint Móricz Tragédia c. művében a főszereplő), rugalmasságot(nem szeretem csinálni, de megpróbálom újra és újra ha kell).


Viszont az lett a végkövetkeztetésed, hogy vigyem a lányokat olcsóbb helyre.

Ezzel kvázi infantilizáltad a saját nemedet. Mintha nem lehetne a nőkre ilyen döntést bízni, mert visszaél vele, nem ismeri fel a józan határokat,stb.

Nem akarom folytatni a gondolamenetet, mert még a végén én találom magam a feminista oldalon...

2016. júl. 27. 11:24
 33/43 anonim ***** válasza:

#32: Ez esetben rosszul fogalmaztam, sajnálom. Arra próbáltam célozni a saját tapasztalataim alapján, hogy azok a lányok, akik beérik egy olcsóbb randival is, általában hajlamosabbak arra, hogy ilyeneket megtegyenek. Nyilván nem tudom ezt minden nőre kijelenteni, csak a saját környezetemből szűrtem le ezt. Sok fiúbarátom van, tőlük hallottam ezeket - akik drága helyre akartak menni, vagy étteremben drágábbat rendeltek, általában kevésbé voltak hajlandóak olyanra, amit ők annyira nem preferáltak. Amikor egy lány beleegyezett abba, hogy elmenjenek egy utcai koncertre, általában gond nélkül ment az egész. Pusztán ebből indulok ki, nyilván vannak kivételek, és lehet, hogy csak nálunk van ez ilyen arányban, nem tudhatom. Egyébként csak egy tippnek szántam, hátha tényleg van benne valami, és jól is sül ki. :) Nem állt szándékomban ezzel bármilyen rossz tulajdonságot ragasztani a nőkre, vagy mindenkire vonatkozó következtetést levonni. Személyes tapasztalat csupán. :)

#29 voltam.

2016. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
28-as vagyok. Ha en luzer vagyok akkor te egy nagyon beképzelt pasi vagy. Szerintem féltwd is a pénzedet ezért akadtál ki ennyire. Luzerekből lesznek a legjobb és legsikereseb emberek mig mint te egy igazi senki. Szerintem ha azt gondolom ha igy haladsz akkor becsuszik egy gyerek vagy kettő akkor keményen fizetsz
2016. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm 33-as, észben fogom tartani a javaslatodat.


34-es

Beképzelt pasi... micsoda implikáció. Legyen.

Igen, féltem a pénzem. A nők féltik a testüket. Az emberek féltik az értékeiket. Hol itt a gond?

Nem nagyon értem, hogy mit szeretnél mondani ezzel.

Elfogadtam, hogy te nagylelkűségnek nevezed, amit én értelmetlen pénzherdálásnak. Viszont megkérdezném, hogy szerinted hol van a választóvonal a lovagiasság és a te indokolatlan altruizmusod közt?

Én elhiszem, hogy nedves lesz a bugyi egy ingyen kávéfőzőtől, de hidd el nekem, hogy ha az minimálbéres nő szül neked egy gyereket és te továbbra is osztogatod boldog-boldogtalannak az immár közös vagyont, olyan gyorsan akar majd téged lecserélni a magamfajta kegyetlen pragmatistára, hogy a válási papír adja a másikat...


Erre viszont nem tudok mit lépni :)

"Luzerekből lesznek a legjobb és legsikereseb emberek mig mint te egy igazi senki."

2016. júl. 27. 11:53
 36/43 anonim ***** válasza:

#30

Igazi balek jó fiúcska vagy. Más meg ingyen negdugja.

2016. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Luzerekből lesznek a legjobb és legsikereseb emberek mig mint te egy igazi senki."


Na ezen hangosan felröhögtem. A hozzád hasonlók balf***k maradnak, akik egy vagyont költenek a csajra aki le se sz***ja. Még a zabi kölykeit is hajlandó lennél nevelni.

2016. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

30-as, jézusom, ez most komoly, hogy elfogadja az erzsébet utalványodat, csak mert ő minimálbéres, te meg a duplája? komolyan vannak ilyen nők, akik ennyire kihasználják az embert, hogy elfogadják azt a pénzt, amit más keres meg? ahelyett hogy tenne valamit annak érdekében hogy ne minimálbéres legyen, inkább elveszi a másik ember pénzét... azért ne az ilyen nő legyen már az etalon, nekem lesülne a képemről a bőr, ha így elszedném más pénzét. (persze az már más dolog, hogy tettem érte, hogy ne minimálbéres legyek, de akkor is.)

és ami a legrosszabb, hogy büszke is vagy rá, hogy milyen jót teszel vele, miközben csak kihasznál, és ha talál magának jobb társaságot, simán lepattint majd.

de az biztos, hogy te aztán ne nevezd a kérdezőt bazári majomnak...


24/L

2016. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

#38

Hiába magyarázod neki.

2016. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
nem. gondolom nem közölte,hogy nem szopik...és amikor kiderült akkor...szóval kikellet derülnie valahogy.
2016. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!