Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randiztam egy lánnyal, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal, akivel kétszer le is feküdtünk 2 hét alatt. Végül szakítottam vele, mert nem tud megadni mindent szexuálisan (orál), amire én vágyom. Szerinte én inkorrekt voltam vele. Igaza van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 19:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
F@@szert rinyalsz, megvolt, ennyi volt, kesz.
2016. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
28%

Lányként mondom, hogy nem voltál inkorrekt. Szerintem nagyon gáz dolog, hogyha valaki nem akarja lesz.opni a másikat és ki is jelenti, hogy ő ilyet soha nem fog csinálni. Nekem is rosszul esne, ha valaki kijelentené, hogy nem nyalna ki, mert undorodik tőle, vagy mit tudom én... Ne hallgass a károgókra, úgyis fogsz találni majd valakit, aki élvezetből le.szop, én megértem hogy ez fontos neked és h emiatt szakítottál vele.

Lehet lepontozni.

2016. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm 22-es


Amikor azt kérdezik, hogy miért rinyálok, nagyon kaffkainak érzem a helyzetem,

ÚGy viselkedtem, ahogy azt elvileg a nők várják és tudom, mit szeretnék, ahogy azt a nők várják és ha kiderül, hogy komolyan nem tetszik valami a másikban, elmondom neki és tisztességgel szakítok, ahogy azt elvileg a nők várják.

Ehhez képest én lettem az inkorrekt, a bunkó, a smucig, a tipikus férfi, a szexmániás és az érzéketlen.

Valahogy nekem nem áll össze a kép.

Talán nincsenek is ezek a standardok, amiknek én vakon meg akartam felelni eddig. Ha egy kamuzással elért kósza cumiztatás egy kapualjban pont ugyanilyen ítéletet vált ki az emberekből, azt volna logikus választanom.

2016. júl. 26. 23:50
 24/43 anonim ***** válasza:
nem voltál inkorrekt a csajok olyanokért dobnék mert nem tetszik nekik a farkad, ez mennyiben más?
2016. júl. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Majd más örömmel lecuniz. De a 40 rongy egy kicsit sok 6 randiért meg két dugásért.
2016. júl. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

#7

Ennyi fa***ot összehordani.

2016. júl. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

"De azért a lány szopja ki a kisujjából, hogy te igazából nem feltétlen önzetlenségből fizeted neki, csak mert dugni akarsz és igazából a tököd tele van vele és jó lenne ha már ő fizetne... xD"


Szerinted mi a francért fizetne? Mert nem tudja elkölteni másra a pénzt? A csajok meg annyira magától értetődőnek vélik, higy te fizetsz, hogy a számla felezésének megemlitése vagy, hogy legközelebb ő fizessen kapásból nőgyűlöletnek számít.

2016. júl. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%

Én pasi vagyok és én is szeretem ha egy lány a szájával elégit ki. De ha nem szeret és undorodik hogy egy farkat is be vegyen a szájába akkor ezt el kell fogadni. Szerintem te sem vennéd be másnak a farkát a szádba. Te ki elégitetted az ő nemi szervét? Izgattad? Te attól undorodsz?

Én személy szerint ezt bunkóságbak tartom hogy ezért szakitottál vele de a lány is hibás mert nem tartom jónak hogy ilyen hamar meglegyen a szeretkezés.

[link]

Ezba kis filmből kivagot videó bemutatja hogy mit él átt egy nő amikor franciázik.


És szerintem kérj tőle bocsánatot ha már ezért megbántottad a lányt.

2016. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Egyet is értek, meg nem is.


De először is, én az arányon akadtam fenn. 6 randi / 40.000? Ez azért nekem nagyon szemet szúr. Talán az én fejemben van a hiba, de én még egy sétálgatást vagy piknikezést is egy nagyon jó randinak könyvelek el, de ha étterembe megyünk, akkor se nyilván a legdrágábbat fogom kiválasztani... A képemről a bőr lesülne, ha szépen megeszegetnék ott valami ki tudja, hány ezer forintos kaját, aztán szépen elsétálnék, és ezt nem is viszonoznám. Az meg a másik, hogy ha valaki étterembe visz, akkor mondjuk a későbbiekben meghívom egy vacsorára, ha már jobban ismerem, és tudom, hogy megbízhatok benne (az utolsó része fontos, nem akarok azért minden jöttment embert felinvitálni a lakásomba, remélem ez érthető). Bár valamennyit árulkodik nekem az, hogy két hét alatt (tehát az én mércémmel viszonylag hamar) már kétszer lefeküdtetek, és ennyit kért. Szóval szerintem itt a lányban lesz a hiba, könnyen adta magát, de átkozott drágán.


Másodszor pedig, részben egyetértek. Noha nem az én asztalom a rövid ismertség utáni szex, tehát én hosszasabb ismerkedést igénylek, mielőtt ágyba bújnék valakivel, de nem is csak hurcolásztatom magam az idő alatt. Már írtam rá fiúra, hogy nincs-e kedve eljönni velem koncertre, vagy kicsit beszélgetni, találkozni, utcai koncertet megnézni, és hasonlók. És persze, ha arra kerül a sor, nem fogom azt mondani, hogy nem, de még akkor is, ha az orális szex nem az én asztalom, nem kedvelem, de maga a fickó szimpatikus, kedves és udvarias is volt velem, legalább megpróbálnám a tőlem telhető legjobban. Maximum ha annyira nem bírnám, vagy annyira nem menne, akkor azt mondanám, hogy ne haragudj, de nekem ez most/még nem megy. Következő alkalommal ettől függetlenül újra nekifutnék. Szóval ezt a "Nem, én nem fogok ilyen csinálni" hozzáállást nem is igazán értem (kivéve, ha olyanról van szó, amit majd lentebb írok le), főleg, ha valaki ennyi energiát fektetett bele a randikba. Jelen esetben pénzt is, mondjuk engem egyenesen frusztrálna, ha valaki ennyit költene rám. Az én elveim ezt nem engedik meg magamnak. Ezt le lehet szólni, de igenis vannak még ilyen emberek.


Harmadrészt viszont, nem értek egyet. Úgy értem, nem tudhatod, mi történt a lánnyal régebben. Lehet, hogy valaki a közelmúltban megerőszakolta, vagy lenyomta a torkán a koronaékszer fő részét, teljesen, ő meg alig kapott tőle levegőt, öklendezett, de nem volt kegyelem. Tudom, hogy nem minden férfi ugyanolyan, de ha belegondolsz, van, aki ezt traumaként éli meg, és ha velem ilyen történne, lehet, hogy egy jó darabig én se bírnám rávenni magam. Nyilván te ezt nem tudhatod, nem tudhattad, ha ilyen történt, azért nem lehet hibáztatni téged, nem erre gondolok. Nyilván ha elmondta volna, de te úgy is ragaszkodsz hozzá, az más történet lenne. Ha ilyen van a háttérben, akkor az ő szemszögéből tűnhet igazságtalannak, de még agy sem mondanálak bunkónak, tahónak, inkorrektnek, elvégre te honnan tudhatnál bármi ilyet?

Persze ez csak egy feltételezés, lehet, hogy a lány (elnézést a kifejezésért) tényleg egy nyafka k***a volt, akiért ha halálra tepered magad, sem fog bármi olyat megtenni, ami neki nem annyira szimpatikus. Lehet, hogy tényleg rossz helyen keresgélsz, vagy rossz lányt fogtál ki. Talán nincs igazam, de magamból kiindulva: próbálj meg egy lányt tényleg egy olcsóbb randira elhívni, mint a séta, a fagyi, a piknik (...). Lehet, hogy bénának hangzik, de én is, és minden olyan barátnőm, akik ilyen randikra megyünk, nem pedig éttermekbe, simán benne vagyunk az orális szexben, maximum olyan kikötésünk van, hogy ne nyomja le a torkunkon, vagy hasonlók, amik nekünk tényleges kellemetlenséggel járnak.

2016. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

28-as vagyok megint.

Én megismerkedtem egy csodálatos lánnyal aki csak barátságot akar és én érzek többet mint barátságot. Mindig együtt vagyunk és sokat is beszélgetünk de elmegyünk etterembe vagy máshova.

Vettem neki kávéfőzőt is meg sok mindent ami neki kellett. Még az erzsébet utalványomat is oda adtam neki mert szüksége volt rá. Amugy minimál béres és én annak a duplája.

Eddig sokat kőltöttem rá és nem is vártam el hogy 3 hónap alatt kaphak tőle franciát sem szeretkezést sem. De sokszor ott voltam nála és filmet néztünk és rendeltünk pizzát is ami neki tetszet vagy izlet.

Egyszer sem használt ki egyszer sem de én mondtam hogy megveszek neki ami kell.

Ha ezért hisztizel mint egy pici gyerek (bazári majom) akkor én kit szoljaj ezért? Amugy augusztus 20-án elmegyünk Győrbe is kikapcsolodni egy hétvégére.

2016. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!